Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiálny text distribútora)

billcarson odpad!

Hmm mńamka, ze které se Vám zvedne kufr a vy budete zvracet jak po guláši ze čtvrté cenové. A slečna Farna, škoda mluvit těžko najít vetší kosočtverec. ()

NellieLovett

Nejslabší ročník pěvecké soutěže vůbec. Porota je absolutně trapná, bez vtipu, bez nározu, možná i bez sluchu. Byly odvysílány všechny castingové díly a nikdo mě nezaujal. Věřím, že někteří zpívat umí, ale asi už je to přebrané, nebo novou na hov*o sestříhané.Jednu hvězdu za to, že nám to krátí chvíli na večerní směně v práci. ()

JARDAHONDA odpad!

Trapná, odporně natahovaná soutěž, kde se zase pár pochybných existencí touží zviditelnit.. Vtíravá "Nova" jim to z láskou umožní :) Superstar 2013 je profláklá a nezábavná. Zkrátka veřejná ostuda, která hyzdí TV obrazovky.. Tfuj ! ()

FanOfMovies

Ze začátku přišla českému národu tato soutěž sympatická a zábavná, ovšem ti, co si tento omyl neuvědomili již dříve, uvědomí si ho teď. Tento díl ve mně nevzbuzoval vůbec žádný dojem a rozhodně mě nepobavil. Z amerických soutěží jsem se zvykl na čtyři zábavné porotce, teď zde máme Ondřeje Soukupa, podle kterého je muzika jen a jen o sexu, dále máme sice pěknou, ale musíme uznat, že někdy celkem trapnou Ewu Farnou a Pala Haberu, který bohužel nepůsobí takovým razantním stylem, jakým působil v předešlých ročnících a celkově se porota nemá vůbec čím vzájemně doplnit. Zdá se, že soutěže tohoto typu už začínají být pasé(alespoň v ČR), a když vezmeme v potaz tento pořad, můžeme za to být jen rádi. ()

ronin zabak odpad!

V naší republice je kolem desíti milionů lidí, včetně čmoudů, žlutých opic a ostatních přivandrovalců z východu. Každým dílem projde snad sto tisíc rádoby zpěváků. Při naší porodnosti se za 200 let stane ČR nejtalentovanějším státem na světě. Pokud však občan české republiky pociŤuje potřebu posílit náš talentovaný národ v této soutěži, má pak možnost zazářit v jiných stejně debilních SHOW. Pro tvrdohlavé jedince je tu dále možnost krákat v Superstár v jiných zemích, jenž je normálním jevem. Pokud ani tam neshledají talent užitečný, potom zbývá pouze pošta pro tebe. ()

BigCake odpad!

Minulé ročníky jsem vždy sledoval ale tenhle tenhle už je na mě moc. Začíná to od poroty, kde sedí Ewa Farná, která se snaží být vtipná ale vůbec jí to nejde a dělá ze sebe jenom kašpara. Potom moderátoři no to už raděj Mareš a Tina než tihle 2 navíc Kepková mi přijde strašně nesympatická. Potom hlavně nechápu koho to pořád může bavit, cpát do toho peníze a kupovat si lístky přímo na dějiště. Nevím, kde se berou pořád ty náctileté ukřičené puberťačky, které křičí na svůj idol po kterém stejně za měsíc neštěkne ani pes. Hlavně nevím, proč se to pořád vysílá podle mě soutěž už nemá co nabídnout a je na čase, aby se už raděj nikdy nevrátila na obrazovky, ale to se nejspíš nestane, protože Nově a Markíze záleží spíš na penězích než na divácích. ()

jossC

Nechápu,co je špatného na tom,dát šanci mladým klukům nebo holkám,zviditelnit se a stát se profesionálním zpěvákem(zpěvačkou)...Všem kdo to hodnotí jako ODPAD položím jednu otázku...Váš syn,(dcera) umí celkem slušně zpívat a baví je to,tak co jako rodič uděláte???Budete jim bránit v účasti...????Třeba je to jejich sen...Když to nevyjde,tak se nic neděje,pořád může dělat automechanika,nebo cukrářku,ale nevím,proč je tu taková odpadová hysterie..... ()

pan Spock odpad!

Tak jo. Je to tady. Tohle už vážně nešlo. Netvrdím, že předchozí série a podobné pořady tohoto typu jsou bůhvíjak kvalitní. Ale vždycky se dalo najít něco, co by stálo alespoň trochu za sledování. Nějaký dobrý soutěžící, někdo z poroty, nebo třeba alespoň moderátor. Tady to ale nejde. Už od prvních castingů bylo jasné, že je něco špatně. Nikdo mi do oka nepadnul. Porotu neskutečně drtila dementnost Ewy Farné. A aby toho nebylo dost, najala si Nova na post moderátorů dva neskutečné exoty. Zřejmě na nic lepšího nezbylo. Nebo chtěly ušetřit. Jinou omluvu pro to nemám. Soutěžící byly hrozní, ale nemůžou za to. I tak jim ale porota každou chvíly plesala, jak jsou lepší než originál. To mi přijde téměř jako rouhání. Celkový dojem z nové Superstar je pro mě dost tragický. Skoro až otřesný, řekl bych. Vraťte mi Anetu a Gábinu. Prosím. ()

michael.film

Toto sa dalo pozerať len vďaka Sabine Křovákové. Inak všetci nič moc. Strašne "vážne" a... A "prevážne". Ja naozaj neviem kam to naše Slovensko (Česko je na tom dobre) smeruje. ()

Lucinka591 odpad!

Dopredu lutujem tých "mladých talentovaných spevákov" a ich úžasnú kariéru ,ktorá ich čaká. Po Superstar sa všetci prebudia z toho sna a o pár dni si na nich nikto ani len nespomenie. Zase raz jedna trápna šou, na ktorej sa Markíza nabalila. Toť vše. ()