Soutěž Big Brother je v plném proudu, zbývá posledních pár soutěžících. Tam venku, za zdmi studia, se ale začíná cosi dít...něco podivného, krvavého, nezvratného. Televizní štáb ani soutěžící ještě netuší, že už zanedlouho budou mít jiné starosti než jak si vzájemně nelézt na nervy. Zombie epidemie je tady, a je potřeba se jí postavit tváří v tvář. Nic jiného totiž ani nezbývá. (Trash)

BMAJTZ

V budově velkého bratra není jeďiný normálně uvažující člověk, všechno jsou to idioti nebo sobecké hovada, kteří prostě nedokážkou reálně uvažovat. Jako cásting do reality show by byli určitě parádní skupinou a pokud to tak tvůrci tohoto seriálu zamýšleli pak je jim třeba zatleskat. Jinak samotný nápad je to opravdu dobrý, až na to, že se v tomhle seriálu vlastně vůbec nikdo nesnažil přežít, pouze sedět na místě a doufat v zázrak. A ten jeden co se o to pokusit chtěl zase měl tak debilní nápad, že by mu stejně nevyšel. Mimochodem uniká mi i logika věci, proč se zombící do toho studia chtěli tak strašně dostat? Jinak zpracování a atmosféra hodně dobrá. ()

Marty89

Když jsem se připravoval na shlédnutí této minisérie, říkal jsem si: "Může mě ještě film na takhle provařené téma vůbec zaujmout?" Odpověď zní, může. Nápad zasadit útok oživlých mrtvol do prostředí reality show je podle mě naprosto geniální a Britové zase jednou ukázali, že umí točit vysoce kvalitní filmy. Pro mě jednoznačně 5* ()

Arkanoid

Popkultúrny miniseriál rešpektujúci pravidlá zombies subžänru, ktorý fanúšikov nijako neurazí, skôr ich poteší nahláškovanými postavami, paródiou live tv shows a napínavými akčnými scénami. ()

Baffer

Seriál, při ketém si budete zakrývat očí káždou chvíl. Některé scény jsou vážne nechutne až se mi z toho obracel žaludek, ale o to více se mi tato minisere líbíla. Reality show, ktéré by jste se nechtěli zúčastnít. ()

rozbris

Tak to se Britové vytáhli. Film či seriál se zombii tématikou mám docela rád (ovšem pouze ve filmu). Nápad spojit zombie a Big Brother je originální. Někdy máte opravdu strach a radši si tu lampičku pustíte. Škoda jen toho konce, a já Kelly tak věřil jak řekla :"Jo máte pravdu. Jsou hloupí jako lejno. Dokud budem dýchat, budem chytřejší než oni."....a mohl být dodatek a zabijem je všechny...protože Velký Brácha se kouká. ()

Dargel

Nechápu hodnocení vás všech ostatních, kteří hodnotí nad 3 hvězdy. Hrozně mě rozčílil styl natáčení. Dávat šedivou krytku na kameru, aby měl záběr ponurou atmosféru, mi připadá začátečnické a příliš ohrané. Proč to tam dávat? Když chceš udělat scénu strašidelnou nebo ponurou nemusí se toho snad dosahovat těmito prostředky. Absurdní. Zvykněte si na to, že jsou jen dva módy filmu. Šero - (a to i v pravé poledne) nebo naprostá tma. WHY? Když vidím tisíckrát ohrané záběry typu - postava jde ztěmnělou místností, kde jen zlověstně bliká malé světýlko - tak se jen pousměji a vychutnám si tenhle oldschool. Zatnu zuby, protože OK, postava nemá baterku, OK, žádnou jinou svítilnu, OK, chce prozkoumat děsivé zvuky zvířecího kvílení, ale proč, když vyjde na světlo, tak je všude pořád tma? Kamera by si měla vzít příklad z podobného fenoménu, který vzniká téměř ve stejnou dobu a to Walking Dead. Srovnejme scénu, kdy se Rick vypotácí z nemocnice na ostré světlo, tam si krásně pohráli s tím efektem, je to reálnější a i přílemnější pro divákovo oko. Tenhle seriál má vlastně úplně stejný námět a přesto mnohonásobně převyšuje Dead Set. Pokud se rozhodnete sledovat tento žánr, neztrácejte čas a směle se vrhněte na Walking Dead, stejně jako by se na vás vrhnul hladový Walker (ne Texas ranger, ale prostě zombík no). ()

iXtr3m3

Celkom originálna myšlienka, ktorá ale utrpela až prílišnou televíznou formou a to teraz nemyslím gore, ale spracovanie. Nemal som rád žiadnu reality show, takže ani ich rádoby zombie klon nemohol dopadnúť nijako extra. Ale dalo sa to. Pre mňa slabší nadpriemer. ()

Hanys_

Po 1. díle naprostá spokojenost. Líbí se mi zasazení děje do budovy reality show Velkého Bratra. Vypadá to na velice podařený miniseriál.___Po všech 5 dílech-naprostá bomba Na poli seriálů prostě něco neuvěřitelného.Zejména poslední díl je velice podařený a celou sérii posouvá o patro výš. ()

jasiska

Bolo to také hnusné, že aj keby som tomu dala tú ďalšiu hviezdičku za nápad (kombinácia Big Brother a zombie je fakt geniálna) aj prevedenie, fakt nemôžem. Oficiálne jedna z najodpornejších záležitostí ever. ()

chaometic

Dead Set----Mám dva názory k tomuto filmu. První: zbytečně moc dlouhý, měl jsem pocit, že scénaristi, nevěděli pořádně co do děje dát natož to natočit. Zkrátka radši z toho udělali seriál, ve kterém se nic moc neděje. Chvílemi naprosto zbytečný děj. (Např: Jak se tam objevili ti poldové, tyto postavy se mohli daleko lépe využít.) Místo trapných keců a machrování mohli do děje dát více informací o těch zombie a více stašidelných lekaček. Jedna hloupá událost: Sniper: "Vidím živýho"( a střílí) "říká, že je normální" a střílí. Ten konec jsem si představoval jinak. Druhá: Velice kvalitní efekty zombie. Originální nápad za Big brother a oživlé mrtvoly, velmi nekonvekční a toho si cením. I když film byl hodně béčkovým dostal ze se be maximum, mohlo to skočit mnohem hůř. Naštěstí se tak nestalo. ()

Teabag

Velké překvapení, skvělý námět (Big Brother :D), hodně zombie, napětí, zajímavé postavy... Takhle by se dal charakterizovat Dead Set. Další ukázka toho, že britská produkce dokáže směle konkurovat Holywoodu. Pro fanoušky zombie hororů to je naprostá pecka, na kterou se dá koukat znovu a znovu a znovu... ()

Tristaver

Oproti takovému Walking Dead, je Dead Set syrovější a přímočařejší. Navíc zombies tu platí za opravdová monstra, s nimiž je příliš těžké bojovat i jeden proti jednomu (oproti Walking Dead, kde jich Daryl nebo Rick zvládnou osm najednou). Bohužel příběh není vůbec ambiciózní, a nedokáže stimulovat vztah mezi divákem a postavami v sérii, takže mně osobně byl osud hrdinů úplně ukradený. Závěr nicméně stojí za hvězdičku navíc. ()

sona123

To, že v podstatě film (5x36 minut) rozdělili do částí, mi přijde originální a přidalo mi to v mém hodnocení o hvězdičku navíc - je to napínavější a svěžejší. Začátek je super, později tempo začne klesat, o to víc je tam ale hnusáren a nechutností (takže žádná svačinka u filmu). Připomnělo mi to Den trifidů, kde ale místo zombíků byly rostlinky. Určitě to mělo větší potenciál, šlo to natáhnout, ale proč a navíc, v tomto žánru toho asi moc vymyslet nejde. Spokojenost. ()

peto580

Na odporúčania som si to pozrel a netrvalo to dlho. Je to len miniséria opisujúca osudy skupinky ľudí. Ale bolo to jednoducho cool. Atmosféra, kamera, strih...- pôsobilo to až hodne autenticky. Poslednú hviezdu prihadzujem za scénu producenta keď sa posral do vedra pred Pipou a mne tiekli slzy smiechu :))))))) ()

Ataxia

Komu se líbil Dawn Of The Dead (Úsvit mrtvých) od Zacka Snydera, určitě ho potěší i tento miniseriál. Příběh pokračuje velmi rychle, těžko jde odhadnout, co se stane v příští minutě. Úmrtí hlavních hrdinů taky nejsou příliš předvídatelné a zakončení taky neurazí. Každý fanoušek zombie a nejen oni, by měli tento počin shlédnout. Vřele doporučuji. ()