Fear the Walking Dead: Passage

Dve ženy sa počas apokalypsy spoja, aby našli miesto, kde by dokázali prežiť. Čaká ich nepríjemná cesta, pretože monštrá túžiace po mäse nie sú jediným, čo na nich vonku číha. (Marceloo)

Kothy

Krátký webseriál z prostředí seriálu Fear the Walking Dead. Jednotlivé epizody mají kolem minuty a zaměřují se na dvě ženy na začátku apokalypsy. Zatím se toho moc nestalo, tak uvidíme dál... ()

Marceloo

Dve ženy sa počas apokalypsy spoja, aby našli miesto, kde by dokázali prežiť. Čaká ich nepríjemná cesta, pretože monštrá túžiace po mäse nie sú jediným, čo na nich vonku číha. - Taká rýchlovka trvajúca len 13 minút. Dámy sú sympatické, Zombie sa občas tiež objavia a chvílkami to je celkom napínavé. Najviac sa mi páčili exteriéry a interiéry s tými vojenskými kulisami. ()

nickrgwrsz

Feministická, chcete-li ženská produkce, dotažená k dokonalosti :) V seriálu mají muži submisívní role a ženy dominantní. Muži jsou bezcharakterní, hloupý a fyzicky slabší než ženy. Ty jsou naopak dominantní, rádoby charismatické. Ono není od věci dělat feministickou/ženskou produkci, ale nesmí se to přepísknout. Pak je celkem nákladný projekt určen jen pro část ženské populace a to je plýtvání. Navíc, pochybuji, že ženy chtějí sledovat filmovou produkci samy, potažmo jen s ženským protějškem. Kdy konečně přestanou naši vůdci pracovat na tom, abychom se nepotřebovali nevím, ale tomuto dávám jednu hvězdičku za masky a námět. ()

• Celý seriál bol natočený za jeden deň. (ČSFD)