Soutěž Big Brother je v plném proudu, zbývá posledních pár soutěžících. Tam venku, za zdmi studia, se ale začíná cosi dít...něco podivného, krvavého, nezvratného. Televizní štáb ani soutěžící ještě netuší, že už zanedlouho budou mít jiné starosti než jak si vzájemně nelézt na nervy. Zombie epidemie je tady, a je potřeba se jí postavit tváří v tvář. Nic jiného totiž ani nezbývá. (Trash)

Honzíno

Zombie-horrory nakoukané skoro nemám, ale tohle mě opravdu dostalo. Libovka. Totální masakr. Nadměrně vydařený závěr, který korunuje druhou polovinu posledního dílu (gradace do finále, umně vypointované tři linie), jež nemá v současné televizní tvorbě obdoby. ()

Raven0

Naprostá špička. Oživlé mrtvoly byly málokdy tak príma a tak zábavné jako v Dead set. Jen ten konec mě trochu zklamal. Celý příběh pak vyzní tak trošku do prázdna. ()

elanius

Tento UK seriál o zombies (aj keď toto slovo v seriály nepadne ani raz:) je milé prekvapenie. Inak vyšiel zhruba 2 roky pred The Walking Dead ale akokeby som tam videl inšpiráciu pre slávny US seriál. Je to vlastne taký trochu dlhší film rozdelený na pár epizód ,čo je vlastne docela dobrý formát ako neunudiť. Seriál moc nerieši emócie a ide rovno k podstate, ktorou je prežitie a mordovanie zombies. Proste kvalitná UK produkcia. (8/10) ()

Antek

Možná je to mainstream, ale přibližně 100x lepší než poslední Romerovy kousky. Atmosféra posledních dnů je opravdu hutná a "Ripleyovská" hrdinka je příjemným osvěžením žánru. Dead Set jenom dokazuje, že když máte talent, může Vám být každý (televizní) formát malým ... Říkal jsem to pár komentářů zpátky, ale musím to zopakovat: V současné době na Brity nikdo nemá!! PS to Iolaos: A nesplaskne!!! :-) ()

swe

Námět s epidemií zombie je stokrát omytý a samotní zombíci nijak zvlášť originální (kromě toho že umí sprintovat :). Tyto nedostatky převažuje slušná dávka napětí, nápad vsadit příběh do vily Big Brothera se slabomyslným osazenstvem, realistické gore scény a hlášky, které vás posadí na prdel. P.S. Poněkud mě začínají štvát filmy (seriály), ve kterých se nedočkám vysvětlení původu záhadných jevů v nich se objevujících. ()

McM

Klasická Zombie-akce s originálním prostředím. Má to u mě velký plus za konec. Konečně víme jak to s něma dopadá a né, že jen odletí/odjedou/odplavou/whatever :) ()

zdenny odpad!

Se svým odpadem tomuto dílu se ptám, co na csfd vůbec dělám? Jsem normální? Neumím ohodnotit dobrou práci? Anebo jsou idioti všichni ostatní? Nikdo se na mě nemůže zlobit (a taky nekriticky řadím sám sebe v IQ žebříčku celkem vysoko), ale skutečně mám za to, že tento seriál hodnotila tlupa idiotů, kteří u toho museli kouřit minimálně trávu. Já prostě rezignuji. A ptám se: Mám mít tu sílu být rozladěný, nebo se mám jen zoufale smát? Big Brothera jsem již z defince nesnášel a teď mi to tady tvůrci naservírují v podobě zombie filmu. Parta uřvaných idiotů (v čele s "Vladkem" transbuzíčkem s čelenkou ála Priscilla - královna pouště). Vždyť každý normální člověk si již v úvodu musí přát jejich smrt. Silně feministický film nám představuje dívku, která se v úvodu vysere na svého kluka, aby jej v závěru objímala jako by se nic nestalo. No a mezitím se z ní stane akční hrdinka number one. Její kolega z baráku úplně v pohodě střílí pohybující se figury na i více než padesát metrů přímo do hlavy. Super. Nauč mě to hombre. O zombiích nemůže být ani řeči, protože tito se absolutně vymykají definici zombie. Jen za prvé: zombie chodí, neběhají jako Carl Lewis. O jejich pohybových schopnostech můžu s úspěchem pochybovat - vleže epilepticky natahovat ruce umí každý debil. Zajímalo by mě, kolik těm tupounům dali za natáčecí den. Jestli se mě ptáte, proč jsem se na tu hovadinu dodíval až do konce, bylo to jen proto, abych mohl dát odpad bez výčitek svědomí, že snad jsem nějaký kousek neviděl. Jak je vůbec možné, že má tento seriál o jedno procento více než fakt super zombie seriál "Walking Dead", to mi vy tupé hovada fakt řekněte. Opravdu musím říct, že jsem neskutečně nasraný. Ne na nespravedlivé hodnocení, nýbrž na to, kolik totálně dementních stádovců na csfd existuje. Tolerantnější jsem i k hodnotitelům filmového omylu "Requiem za sen". Závěrem jsem nucen napsat, že ten dobytek produkční (v tomto idiotském dílku) byl jedinou normální postavou celého toho tupého příběhu - "Jsem slavná, protože jsem dva měsíce dělala v televizi krávu". Já bych parafrázoval: "Jsem in, protože jsem hodnotil cipovinu "Dead Set" třemi a více hvězdami. ()

Narya89

Tak tady u toho seriálu skutečně nechápu hodnocení přes 80%. Jen se to tam hemží nechutně rozpáranýma lidma s kanibalistickými sklony. Jedině snad občasné vtipné scény, např. Pippa zavřená s tím chlápkem v jednom pokoji, atd. Nicméně Pippa se svými hláškami typu facebookové Líbí a nelíbí se mi představovala v takovém seriálu zlatý hřeb večera. No, naštěstí pět dílů by se dalo zvládnout, kdyby aspoň čekala nějaká závěrečná pointa, nicméně nečekala. Seriál Walking Dead s podobným námětem působí mnohem propracovaněji, decentněji, charizmatičtěji a zábavněji. ()

Všivák

Ten povzbudivý konec si mě získal. Řekl bych, že je to o něco lepší než Walking Dead. Jenom nevim, proč při akci a žraní pořád skáče kamera. Kdyby jí nechali stát, viděli bychom víc. To jsou ty moderní trendy. ()

drake31

Neviem či to je moje šťastie alebo fakt, ale vždy keď v poslednej dobe narazím na britský seriál jeho kvalita prevyšuje väčšinu seriálov inej národnostnej produkcie. Dead Set je nádherná žánrová režba ktorá ponúka veľa krvi, vnútornosti, a nechýbajú tam ani sympatické postavy ktorým prajete aby sa z toho dostali živý a zdravý - to samozrejme nemôžete najprv navštíviť miestnu galériu :/ Dĺžka je fajn, lenže nebolo 100% využitá čo sa podpísalo na miernom znudení u niektorých častí a za to ide ta jedna hviezda dole. ()

VasaX

Solidní série z prostředí zombie apokalypsy tak, jak jen by to mohlo být reálné. Britové to uchopili tak pragmaticky, jak se na ně sluší a vymáčkli z toho pravdu hodně, na poměry žánru. A to s takovou snahou, že člověk odpustí i nějaké ty "boty" které se sem a tam objeví, či jiné nedokonalosti (pořád je tam ten prostor pro "mohlo by to být lepší"). Výpravou super, herecky velmi solidní, kamera občas moc hektická, ale to patří tak nějak k žánru, scénář rozumný. Dám jen čtyři hvězdičky, i když v rámci mezí, je to ode mě trošku přísné hodnocení. Každopádně věc, co mohu především "zombie" fanouškům jen doporučit. ()

drackula

Ozajstné seriálové prekvapenie z UK. Zombíci boli skvelý a atmosféra Big Brothera skvele kontrastovala s plynulo navodenou atmosférou beznádeje a strachu. Gore efekty boli každým dielom detailnejšie a surovšie.Škoda len, že seriál mal iba 5 dielov :) 95 % ()

Scar

Jeden jediný dobrý nápad, ktorý by bol býval fungoval lepšie ako dlhší film. Aj tých päť častí je mnoho. Dej sa odohrá v prvej a poslednej časti a miniquestíky medzi nimi sú zbytočné, nepridávajú atmosfére, ani neposúvajú dejovú líniu. Postavy sú nezaujímavé, až nesympatické. Tiež hodnotím negatívne nevyužitie potenciálu všade rozmiestnených kamier v štúdiu a nerozvynuté charaktery. Veď práve Big Brother je o vzťahoch, o vzájomných emóciách. Zaujímavo na druhej strane pôsobí klaustrofobicko - agorafobický rozmer. V súboji Walking dead vs. Dead Set - 1:1. ()

TroiMae

Nápad je originální, ale podle mého využité jen z malé části. Po prvním dílu standardní zombie film kopírující všechny ty předchozí „Úsvity mrtvých“, jen místo obchoďáku vila reality show (dokonce si neodpustili narážky typu: „Proč sem chodí?!“ „Instinkt, včera to byl pro všechny chrám…“ – to už není pocta, ale vykrádání). Plusy: jen pět dílů okolo 30 minut (takový formát tomu možná přidává na zajímavosti, než jeden film); mě osobně se taky líbila vizuální stránka - barvy, zrnění. ()

vincent

Dal by som aj pat hviezd no nemozem pretoze zialbohu velakrat som mal pocit, ze tak toto som uz niekde videl (vylet do supermarketu, dvojica policajtov,...). Na kazdopadne to bolo zatial navacsi gore zombie zazitok aky som kedy videl. Maso, krv a vnutornosti vsade kam len oko dohliadne. Zaujimavy napad bol spojit Big Brothera s tymto napadom. A hlavne to, ze sa tu objavilo zopar ludi ktori maju nieco s touto relaciou nieco spolocne (vytrvala Davina :). ()

Anticque

Britové vymysleli jak ještě oživit už tak omleté téma Zombie. Nápad s reality show je více než skvělá a díky výborné kameře, brilantní atmosféře se může divák kochat tím nejlepším co se za poslední roky z tohoto tématu dalo vytřískat. Krátká stopáž dodává na výborné atmosféře a vtáhne člověka do děje. Takových to seriálu by mělo být více!! Za 5 se vším všudy, nemám co vytknout. ()

Scicmon

Zajímavě pojatá zombie série, nicméně jde směrem kterým by se tento žánr vydávat dle mého neměl. Dlouho jsem váhal jestli tři nebo čtyři hvězdy - i přes pár dobrých nápadů mě vyloženě nebavila hlavní protagonistka a několik dalších členů přeživších, kteří nejenže nebyli dobře napsaní, ale nebyli dobře ani zahraní. V porovnání s The dead walking jasný poražený. ()