Talk show o seriálu The Walking Dead, která svůj první díl odvysílala po premiéře druhé řady seriálu. Moderátor Chris Hardwick se svými hosty, např. autorem komiksu Robertem Kirkmanem, rozebírají některé momenty z právě odvysílaného dílu a odpovídají na dotazy diváků. (phoebess)

phoebess

Velice povedená doprovodná show k seriálu. Videa z natáčení, vtípky hostů i moderátora na zlomové situace v dílech - to vše je taková sladká třešnička na dortu pro milovníky The Walking Dead. ()

boul

v cz jsem neviděl a anglicky zas tak dobře nerozumím abych hodnotil.. The Walking dead mám hodně rád ale tohle mi přijde už moc, kde chtějí vymaštění amící vydělat na další věci prachy.. uvidí se až to uvidím v cz, možná se pletu.. ()

Jason13

Skvělá show pro fanoušky TWD. Já jí využívám k rekapitulaci a ke zkrácení čekání na další epizody.. Vtipný moderátor i hosté, fanouškovské dotazy a doplňující informace o "chodcích", tvůrcích, postavách i hercích... ()

Vlkodlak13

No, ačkoliv sleduju ten seriál o kterém se zde mluví, tak by toto mohlo být zajímavé, ale jelikož není na toto dabing ani titulky, tak nemůžu hodnotit, protože v angličtině je mi to k ničemu. Zatím nehodnotím, až bude čeština, tak uvidím.. ()

MarekTulen

Pokud jste milovníci The Walking Dead, tohle je parádní doplněk u kterého se hodně věcí člověk dozví. Jako na ploše tohle mít puštěné a k něčemu to poslouchat, za mě výborné. Sice ano, ty co neumí anglicky, budou potřebovat titulky, nebo pokud vás zajímá každý detail, tak i alt tabovat, hodně věcí je tam totiž ukázáno než řečeno. ()