Soutěž Big Brother je v plném proudu, zbývá posledních pár soutěžících. Tam venku, za zdmi studia, se ale začíná cosi dít...něco podivného, krvavého, nezvratného. Televizní štáb ani soutěžící ještě netuší, že už zanedlouho budou mít jiné starosti než jak si vzájemně nelézt na nervy. Zombie epidemie je tady, a je potřeba se jí postavit tváří v tvář. Nic jiného totiž ani nezbývá. (Trash)

cariada

Tak tohle mě dostalo, zombi žánr já miluju. A tohle bylo jako seriál a ještě k tomu hodně originální. Vypukne globální katastrofa (zase se nedozvíme co se stalo) a sledujeme reality Velký bratr, tohle spojení je skvělé. Ten producent byl na zabití strašně mě lezl na nervi, ale to byl účel a taky dostal co si zasloužil. Pippa byla skvělá větší blbku jsem už dlouho neviděl. Tady jsou zombi neskutečně rychlý a utéct před nima je v podstatě nemožný, tady nejde ani tak o tom přežít, ale o to koho posledního dostanou. Takovýhle seriálů a filmů jen víc. Strašně se mě líbí dívat na ten svět v totální zkáze a pozorovat chování lidí. U mě jednoznačně plný počet!!! ()

Rodriguez

Za poslední dobu zase koukatelný kousek, který opravdu stojí za to!!! Britové příjemně překvapily. Skloubit soutěž velkého blba se zombie apokalypsou byl zásah do černého.... Konec byl hodně, Hodně, HODNĚ krutej! 100% ()

TomikZlesa

Tenhle mini seriál by se klidně chytl jako celovečerák. Je sice pravda že příběh o armádě zombíku už tu byl a určitě jěště mnohokát bude, ale úrověň "serialu" je hodně vysoko. Spousta drsných a vtipných hlášek, od každého lidského charakteru minimalně jeden kus, perfektní atmosféra a úžasný konec ! ()

Wormboy

Romerova myslienka dohnana takmer do krajnosti v ultraminiserialy, ktory na malom priestore predstavuje velke divadlo, ktore by si vsak zasluzilo vacsie podium. Takto tvorcovia divakovi predkladaju svoju viziu a "vieru" v dobrotu a ludskost ako taku mimoriadne specifickym, avsak velmi posobivym sposobom ;) ()

lakikaki

Zombie + Big Brother + bezchybné spracovanie + minimalizované klišé + výborní civilní herci + krásna hlavná postava + hlášky + gore + zamýšľané guilty pleasure + anglický a škótsky prízvuk = najlepšia zombie záležitosť, akú som mal možnosť vidieť. [100%] ()

blitzer

V poslední době jsem zhlédnul několik různých minisérií; tahle z nich byla jednoznačně nejvíc "mini", ale zároveň jsem se u ní taky nejvíc nudil. Což bylo docela nemilý překvapení, protože jsem očekával, že u dílu, kterej má všehovšudy 20 minut na nějakou nudu zkrátka nebude čas. Byl. Přitom námět je skvělej - Big-zombie-Brother je skutečně originální nápad. Bohužel když nemáte kloudnej scénář, nevymáčknete ze sebelepšího námětu ani (producentovo) h@vno. Jediný co drží Dead Set nad vodou (nebo spíš nad kaluží krve) jsou povedené gore efekty (které bohužel kvůli epileptické kameře nejsou často vidět) a sarkastický pan producent, který téměř jako jediný obstarával zábavnou složku až do svého skonu... a vlastně i v jeho průběhu :-) ()

Larushka

Za mě jasnejch pět. Jak nápad tak charaktery postav byly vynikající. Krátká stopáž a pouze 5 dílů bylo jednoznačně dobrou volbou. Když to srovnám s Walking dead, tak tohle zaručeně vede. A vítězem se stává... ()

kosta73

Když to tady tak pročítám ( série roku, nejlepší počin, Romero by se měl příště inspirovat ( ?! ) apod... ), tak mi to nedá, abych nepřihodil pár rýpanců. Tak především až na vskutku povedený nápad s Big Brotherem se jedná o naprosto neoriginální a už stokrát viděnou záležitost ( DOTD 2004 + tuna plagiátů ), všechny ty "geniální gore scény a vynikající triky" zanikají v odporném epileptickém střihu a nějaké atmosféry jsem si prostě nevšiml. Místy série sice slušně zafunguje, jako obraz ( a kritika ) povrchnosti současné společnosti ( "... to znamená, že už nejsme v televizi?" ), ale na to, abych něco prohlásil počinem roku chci víc! ()

bartias

Vynikající mini série je alegorií na tupost s jakou televizní diváci hltají vše, co obrazovky vysílají – hlavně když je to pořádně senzační a stupidní. Během jedné z vyřazovacích nocí Big Brothera propukne úplně stejná zombie epidemie jako všechny ty, které jsme v hororech viděli už tolikrát. Apokalypsa způsobí úplný kolaps společnosti, následuje několik typických ale šikovně použitých klišé a vcelku předvídatelné, přesto zdrcující finále. Postavy jsou sympaticky civilní, šéf Big Brothera je prvotřídní svině a všechno se nese v suchém oparu typického britského humoru. Dead Set je napínavá záležitost, která pobaví i donutí trochu se zamyslet. ()

Deyw

Davam 4...bejt tohle delsi film dam 5...nejlepsi serial co znam..kam se na to hrabou dnesni serialy..tohle se musi videt.. ()

okkac

Patrně jeden z TOP 3 příspěvků do zombie žánru. Originální námět zasazení děje do domu Big Brothera a to, že to dělali Britové, kteří se narozdíl od Amíků s tím moc nepářou a hned se táhne na branku. Gore je tu šťavnaté a postava producenta jednoznačně vede. ()

sir-dave

Originální zombie miniseriálek odehrávající se převážně kulisách Big Brothera. Není problém to celé sjet najednou / celková doba všech dílů je něco málo přes 140 minut. Atmosférou klasicky dost britské, temnější. Nejlepší postava Patricka a jeho sraní do kýble, nepříčetnost, tomu dodávala i patřičnou odlehčenost. Nebýt opět "nepředvídatelného" konce, nahodil bych i více. ()

TomStall

Skvělá seriálová jednohubka, která u mě s přehledem drtí většinu zombie horrorů poslední doby. Jsem naprosto nadšen vším - od atmosféry po chování postav až k audiovizuální podobě seriálu. Navíc tvůrci zvládli ubalancovat i množství humoru, takže jsem se i nasmál - a to hlavně díky naprosto perfektnímu Andymu Nymanovi. Jediná opravdu malá výtka míří k občas dost epileptické - dnes velmi trendové - kameře ale dá se to přežít. Každopádně nemůžu jinak než doporučit každému, koho tenhle žánr alespoň trochu oslovuje. Romero se může jít zahrabat..... Eat it all, I have fuckin bowels full of shit, EAT IT!!!!! :-D ()

miguel_111

Vynikajúci zombie mini-serial z prostredia súťaže BIG BROTHERS. Atmosféra, herci a zombici sú v pohode a celkovo tento hororový seriál pôsobí kladne a určite sa oplatí si to pozrieť. Pre mňa 70% ()

Mr.Ripley

Ještě štěstí, že každá postava dostane to, co si po právu zaslouží. Originální experiment, jež srážejí dolů především postavy a následná vata. ()

cocrHeLL

Nejlepší zombie serries, co může být. Už prostředí big brothera a tupá společnost je velmi pozitivním aspektem. Pokud trpíte zombiefilií, tak nesmíte vynechat. Gore scény a akce jsou parádně doplněny vtipem a vtipnými hláškami. Nebojím se označit DEAD SET jako KULT!!! ()

Gothar

Vyborny napad, vyborny scenar, vyborna kamera, vyborne efekty. Cely tento serial ma dost bavil, miestami to bolo trochu slabsie, ale celkovy dojem mi to nepokazilo. Paci sa mi na tom aj to, ze serial zbytocne nenatahovali, jednoducho odprezentovali cely napad a potom to ukoncili. PS: nevnimal som to ako horor, ale skor ako thriller s niekolkymi vtipnymi momentmi. ()

Mrkvič

Obrovská škoda, že jde jen o pětidýlný seriál. Taková zbytečnost, když to mohlo mít prostříhaný o nudnej a zbytečnej prostředek krásný dvě hodinky. Pořád je to ale originální řešení zombie tematiky. Navíc výborně natáčené akční pasáž. Takový začátek a konec, jaký má tohle dílko, jentak něco nemá, opravdu. ()