Soutěž Big Brother je v plném proudu, zbývá posledních pár soutěžících. Tam venku, za zdmi studia, se ale začíná cosi dít...něco podivného, krvavého, nezvratného. Televizní štáb ani soutěžící ještě netuší, že už zanedlouho budou mít jiné starosti než jak si vzájemně nelézt na nervy. Zombie epidemie je tady, a je potřeba se jí postavit tváří v tvář. Nic jiného totiž ani nezbývá. (Trash)

Might_X

Dávám 5* - 1* je jen tak za mojí slabost k tomuto žánru a za radost, kterou mi shlédnutí tohoto 140minutového snímku poskytlo. Zapadá přesně do Britského koloritu survival hororů jako např. Úsvit mrtvých a 28dní poté ... A Britové to umí! ()

MrBaker

Po The Walking Dead další skvělá zombárna! Určitě to byl skvělý nápad natočit takový seriál a zaujmout tím tolik příznivců zombie. Možná by Britové měli natočit nějaký velkofilm se zombíkama, hehe. 95% ()

mata77

Úvod série je geniálny, prvé dva diely môžem s čistým svedomím ohodnotiť na 80%. Na projekte mi najviac sedí nápad ako taký a surovosť vypracovania. Trasľavá kamera, jednoduché dialógy, prevzaté akoby priamo z reálneho sveta, praobyčajné postavy. Viac sociopatov na tak malú skupinu ľudí je okaté a každému asi dôjde, že z toho v závere nevzíde nič dobré. Každopádne, ani klesajúca intenzita napatia a nezmyselné konanie postáv, mi celkový dojem nepokazila. ()

stolista

Silnější 3*. Nápad dobrý, i když už u nás Big brother nefrčí a zrovna sem ho moc (vůbec) nemusel. Ale hodnocení sráží pár věcí. Rozdělení na mini-seriál po 23minutách? Roztřesená kamera budiž, ale tentokrát mě spíš vyrušovala a otravovala. Několik nelogičností..( mezi zombíkama si jezdí s otevřeným okýnkem, lážo plážo si opravujou auto v noci, proč zavírají (a bouchají) dveře od auta, když jdou zavřít bránu a všude se to hemží hnilotinama??) ()

Dr.Bishop

Nečekané překvapení - krvavá jízda plná zombíků, střev, kamer, vývoje jednotlivých charakterů a odhalování síly lidské touhy přežít. Žádní mladí a krásní hrdinové, nekompromisní naturalismus a ten závěr...hodně osvěžující :)). Andy Nyman jako Patrick je démon, jeho proslov při přípravě "návnady" je silné kafe...Paráda. Big guilty pleasure. 90% ()

sAreOn

Chvíli to trvalo než se to rozjede, ale pak to stojí za to... Originální námět s Big Brother fungoval bezvadně, možná jen škoda toho, že některé postavy byly přehnaně pitomé, ale co už. Ze začátku máte pocit, že by zombík mohl být kdekoliv, nakonec se seriál přemění do celkem solidní vyvražďovačky. ()

necrosrandist

Jak jednoduché a přitom to funguje na jedničku. Nic nového pod sluncem nečekejte, jen se dobře bavte jako účastníci Big Brothera v téhle sérii :) Potěšily parádní masky zombíků v tradici třeba takového Shaun of the Dead nebo 28 Days Later (když už jsme v GB). Navíc vtip, tempo, a zralá dávka gore, takže mi ani nevadilo, že v některých scénách silně vidím Dawn of the Dead a sjel jsem to na jeden zátah. ()

geedee

Podle komentářů jsem nevěděl, co přesně čekat, ale je to bombový. Zombíci mají šmrnc, Pippa je úplně blbá a režisér má dobrý nápady. A to gore je neskutečně parádní. Děkuji všem, kteří se podíleli na tomhle krásně krvavým seriálu (i když jsem to viděl celý v kuse). ()