Soutěž Big Brother je v plném proudu, zbývá posledních pár soutěžících. Tam venku, za zdmi studia, se ale začíná cosi dít...něco podivného, krvavého, nezvratného. Televizní štáb ani soutěžící ještě netuší, že už zanedlouho budou mít jiné starosti než jak si vzájemně nelézt na nervy. Zombie epidemie je tady, a je potřeba se jí postavit tváří v tvář. Nic jiného totiž ani nezbývá. (Trash)

sarfian

Neveril som, že sa dá tak celkom zaujímavý dej vytvoriť z priblblej realityšou BIG BROTHER. Na Walking dead to určite nemá ani po príbehovej stránke a masky sa nedajú ani porovnať. Ale napriek tomu všetkému je to celkom kvalitná miniséria. VIDENÉ 1x ()

Hani93

Originální nápad! Škoda, že to je rozděleno na díly..První díl, byl trochu nuda ale pak se zábava, začala stupňovat.. ()

vikino1

Joj tak tohle byla docela jednohubka. Vše na jeden zátah = 100 minut dobré zábavy. Dementi vs Zombíci.. No jak jinak to mohlo dopadnout... Škoda jen, že vostře hláškujícího šéfa nebylo ještě vo trochu víc... Takhle zajímavou postavu jsem už dlouho ve filmu neviděl... ()

gemi

Naprosto průměrná, ničím inovativní a rychle zapomenutelná zombiepokalypsa. Zajímavé je, že ve všech zombie filmech aktéři neznají pojem zombie... ()

Nix

No tohle byla jízda. Kdyby tohle točila Prima místo Vyvolených, člověk by hned u toho vydržel. Hodně povedený zombie mini-seroš. ()

Doomer

Co by se delo ve vile big brothera kdyby zacala zombie apokapypsa, jak by si uchylove a retardi hrajici si na celebrity poradili? to se dozvite jen v tomto filmu ()

vozralec

Různorodá sebranka soutěžících bojuje o svůj život. Správně krvavé a často vtipné. Obzvlášť pan vedoucí stál za to (zdravíme kýbl). ()

dawnie

Moc hezká variace na zombie tematiku. Pravda, občas si trochu zívnete při už tolikrát viděných vzorcích chování postav, které chtě nechtě musí řešit že je --SPOILER-- bývalý milenec/moderátorka/drag queen --KONEC SPOILERU-- hodlá zdlábnout, ale co bychom asi tak v jejich situaci dělali my, že?:) Naštěstí, leckdy to ale neplatí - některé scény umí překvapit, a navíc se člověk často fakt zasměje snadno rozlišitelnému britskému humoru (vozíčkář). Navíc hutná atmosféra i příběhové napojení na Big Brothera tuhle minisérijku pozvedávají zase o stupínek výš. Nemrtví jsou prostě láska na celý život, a Dead Set je hrdým přírůstkem do mé sbírky zombie-zhlédnutí. ()

Cortesz

Nekompromisní řezba od pomalého začátkum, který se ovšem rozjede a nepustí, nezpomalí. Rozhodně jedno z nejlepších co jsem kdy v žánru viděl, k tomu rozhodně originální nápad, opravdu usadit zombies epidemii do prostřeí právě probíhající reality show big brother je opravdu orginální a obdivuhodnej nápad. Banda skvělejch herců, spousta hlášek, parádních efektů, skvěle rychlá až skoro nepřehledná kamera dodává na napětí, a na to, že jde o televizní tvorbu, tak je to teda opravdu na úrovni, škoda jen té krátké stopáže, myslím že by z toho šlo tentokrát vyždímat ještě aspoň pět dílů navíc, ale jinak to rozhodně nemá chybu. Ještě dodám, že mě naprosto dostal nej nekompromisní konec. ()

RobbieM@N

Britský zombie miniseriál, který mohl být jedním celovečerákem, námět a zpracování jsou velice dobré, taktéž postavy. Zaostává ale ve vytvoření postapokalyptické atmosféry a pro silnější hororový zážitek by to muselo mít něco víc než jenom abnormálně agresivní zombie a zběsilé skřeky. Pro milovníky zombie je tohle povinnost. ()

Black3R

Pořádny nářez, vynikajúce masky, kvalitný dej a "dobrý" strach, podľa mňa jeden z naj zombie hororov čo som kedy videl :) ...100% ()

Pharlap

Hladové, přímočaré, děsivé. Líbí se mi ten syrový a nekompromisní britský přístup. Jako scénáristický nápad na zfilmování super. Rovněž provedení. Chvílemi vadila ta neskutečně rozklepaná kamera. No a charaktery některých postav a na ně nasedající nelogičnosti v chování a rozhodování.. asi netřeba komentovat. ()

Nessos

Jediná věc, která za něco stojí, jsou ti zombíci, protože jinak to stojí opravdu za velké hovno. Postavy, respektive herci jsou tak neuvěřitelně stupidní, že jsem si někdy opravdu přál, aby všichni do jednoho chcípli bolestivou a pomalou smrtí. Teda hlavně ten pošahaný pseudotransvestita, který byl tak ubohý, až mi ho bylo líto. Tu uječenou histerku radši ani komentovat nebudu. Tolik hodnocení 1. dílu. 2. díl je o poznání lepší. Začíná to být trochu akční, ale stejně tomu prostě něco chybí. 3., 4. a 5. jsou ještě o píď lepší, ale to už nezachrání celkové hodnocení. Postavy se sice čím dál víc profilují jako úplní dementi (nakonec kdo by se snažil projet bránu, za kterou je 100 zombíků), na druhou stranu konec to vylepšuje (díky za něho). ()

habertek

Líbil se mi dost priginální námět s reality-show Big Brother...To se fakt povedlo! I obsazení soutěžících bylo dobře vybráno a celkově to působilo dost realisticky...Konec byl sice smutný no na druhou stranu to bylo pro film/seriáli plus jelikož je tímto originální...Zatím jsem neviděl zombie film, kde na konci všichni umřou....Dobře natočeno! Klobouk dolů! 90% ()

Hemlock

Hodně nekompromisní záležitost, která nepostrádá tu správnou míru hladové brutality. Na takovouhle reality show bych čučel nejen pravidelně, ale i opakovaně. Prostě skvělý zombie seriál, u kterého jsem se opravdu dobře bavil - 80%. ()