Darylův příjezd do Francie spustí řetězec násilných událostí, které nechtěně ohrozí mladého chlapce v srdci vznikajícího náboženského hnutí. (AMC Czech)

mosnak

Daryl Dixon je pouze dezert pro fanoušky původního The Walking Dead. A pro fanoušky, kteří se nehodlají smířit s tím, že tento fenomén je zkrátka vyčerpán. I já stále koukám, ale už dávno mě opustilo to nadšení. Dead City bylo mnohem slabší, kouknu na Daryla a počkám si na Rickum seriál. Poté už fakt končím. KONČÍM. 57% ()

Fr

„VĚDĚLA JSEM, ŽE JSI NEBEZPEČNÝ A ŽE NÁS DOKÁŽEŠ DOSTAT KAM POTŘEBUJEME… “ Daryl a jeho evropská mise, po který už Francie nikdy nebude jako dřív… Darylovsky drsnej příběh, kterej má přidanou hodnotu v neokoukaným prostředí a v zajímavým námětu. Navíc v něm zazní ta věta, která povede ke spekulacím…  Skvělá zábava v rytmu The Walking Dead. /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Norman Reedus zde funguje také jako producent. Velkou měrou se podílel na všech změnách, poctivě prý četl všechny scénáře... 2.) Původně měla být o Carol a Darylovi. Nešlo však skloubit natáčecí časy Melissy McBride v Evropě, takže se s ní počítá do druhé série. 3.) Thx za titule „joyeux a Xavik“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  ** ()

warrenur

1.seria: Kratas o najpopularnejsej postave TWD francizy, Darylovi Dixon-ovi. Cely sa odohrava vo Francuzsku (ano, volba skutocne padla na tento stat :) . Otvarak urcite navnadi, pretoze je o rad kvalitnejsi ok povodny serial. Napriek par klise a generickym somarinkam to vsak celkom pekne odsypa. Neurazi, ale po kvalitnom otvaraku som ocakaval podobnu i pri dalsich castiach, co sa vsak nedeje. Pacila sa mi i epizoda, kde bola Pariz este pred apokalypsou v spomienkach zenstiny. Celkovo priemer, ale odporucam i ludom, co nepoznaju povodnu seriu. ()

Warhorr

Neskutečná pecka. Tohle hravě a s přehledem strčí do kapsy posledních několik sezon samotného TWD. Ta Francie tomu dala úplně jiný rozměr a tvář, a jelikož mi fránina vůbec nevadí, tak jsem s jazykem neměl sebemenší problém. Vizuál postpapo světa i na jiném kontinentě se dodržel na jedničku a mnohdy předčil i lokace USA. Trošku Eiffelovky, metra, katakomb a třešnička na dortu Saint-Mont Michel. Velmi potěšující jsou i flashbacky ( útok na Paříž v den nákazy je super ). Máme tu také inovaci v podobě nových chodců, tzv. žahavci, ale nezůstane jen u nich. Nepřátelé jsou jako vždy drsní a nevíte, co od nich čekat, i když teda v posledním díle mě přeživší brácha docela nasral, ale nic vážnýho. O překvápka tady nouze rozhodně není. Nemůžu si pomoct, ale u světa TWD jsem se takhle naposledy bavil, když přišel na scénu Negan. Po jeho uvěznění a zmizení Ricka to šlo úplně z kopce. Tento seriál mě však znovu nabudil a těším se na další pokračování i na Carol. Zatím největší překvapení, které u mě automaticky putuje do TOP 3 seriálů letoška. ()

M.i.k.e

Stále platí, že neznám původní Walking Dead, ze kterého jsem doposud viděl pouze první epizodu, takže mi u Daryla Dixona uniká hodně souvislostí. Nic to ale nemění na tom, že tenhle spin-off je zatím to nejlepší co v rámci odnoží nemrtvého universa vzniklo. Přesun do Evropy Walking Dead dost sluší a taková postapo Paříž je okouzlující, smutná a děsivá zároveň. Postavy i příběh mi tu přišly dobré, nicméně díky mojí neznalosti událostí minulých to nedovedu úplně docenit. Snad se mi časem podaří to napravit…75% ()

• Původně se v seriálu měla objevit i postava Carol (Melissa McBride) ze seriálu Živí mrtví (od r. 2010). Melissa však z osobních důvodů oznámila, že je pro ni nepřijatelné natáčet seriál v Evropě, a tak musí z natáčení odstoupit. (martin00lvr)
  • V epizodě se ukazuje nový typ nákazy. Když se mrtvák dotkne člověka a popálí ho, infekce se dá zastavit vypálením rány. (DragonnCZ)
  • V úvodní scéně zazní píseň „Makes Your Heart Pump (Club mix)“ od dua Adam Ellis a Fenna Day. (BaBca_)