Daryl (Norman Reedus) se při hledání svého bratra Ricka Grimese (Andrew Lincoln) dostává do Francie a musí vymyslet, jak se dostat zpátky do Ameriky za svou rodinou. (DragonnCZ)

warrenur

Kratas o najpopularnejsej postave TWD francizy, Darylovi Dixon-ovi. Cely sa odohrava vo Francuzsku (ano, volba skutocne padla na tento stat :) . Otvarak urcite navnadi, pretoze je o rad kvalitnejsi ok povodny serial. Napriek par klise a generickym somarinkam to vsak celkom pekne odsypa. Neurazi, ale po kvalitnom otvaraku som ocakaval podobnu i pri dalsich castiach, co sa vsak nedeje. Pacila sa mi i epizoda, kde bola Pariz este pred apokalypsou v spomienkach zenstiny. Celkovo priemer, ale odporucam i ludom, co nepoznaju povodnu seriu ()

HanzoBureshi

Daryl Dixon a jeho první série není žádným zklamáním. Je to dokonce o chlup lepší než nedávné Dead City. Samozřejmě to nebude tak velké jak původní seriál, ale i tak mi Daryl nadělil pořádnou dávku akce a zábavy. Jeptišky v TWD světě jsou docela originálním nápadem, takže první dva díly se staly slušným rozjezdem. Poté se dva díly ve Francii trochu ztratily no..., a poté nastaly poslední dvě epizody, které se staly velkou zábavou, protože obsahovaly parádní flashbacky, bombastickou akci a konec byl celkem dobrý. Na co jsem se nejvíce těšil byl střet s vylepšenými chodci, kteří tu nadělili pořádné fighty. Konečné cameo zahřálo u srdíčka a otázka "Who Came Back?" též .Mé hodnocení: 8/10 ()

AllShallFall

Příběh Daryla neměl úplně ten náboj, který bych chtěl. Začátek byl takový ne moc zajímavý. Chybělo mi tam něco, co by mě vtáhlo do děje. V půlce se to ale zlomilo a začalo se mi to líbit. Čemu se ale musím smát je, když vidím jak je, když už všude necpou míšené páry, nebo homosexuální, tak sem vecpou ženské, nadřazené a dominantní a poslušně je poslouchá, každý nabušený chlap. Tenhle feministickej fenomén je úplně trapnej a ubohej. Ještě když je šmrclá s kdo ví kým a vypadá absolutně neevropsky, nefrancouzsky. Ale dobře. V dnešním zdegenerovaném světě už se ničemu nedivím. 8/10. ()

adamix

Darylov malý spin-off neraz kopíruje populárny The Last of Usavšak ide si vlastnou cestou, konkrétne do Francúzska a tu seriál zbiera plusové body. Už v prvej epizóde v kláštore s mníškami je vidieť, že seriál si pôjde vlastným štýlom a krásne postapo lokality zdevastovaného, ale stále atraktívneho európskeho štátu, sa stanú piliermi sledovanosti. Po technickej stránke je to úžasné, ako sme vo svete Walking Dead zvyknutí. Kostými sú pitch perfect a aj ten nápad s nasteroidovanými zombíkmi je konečne niečo nové pre tento svet. Daryl dokáže utiahnúť celý dej, vedľajšie postavy už tak nie a celá tá naháňačka za ,,posvätným" chlapcom je celá pritiahnutá za vlasy. Rovnako aj celý ten zbytočný plot armor pre postavy. Hlavný záporák drží v závere nad hlavnými hrdinami nabitú zbraň a v poslednej chvíli si to rozmyslí a povie len suché ,,Nabudúce, Dixon." Seriál má plno klasických prázdnych rečí a dialógov, ale je aj plný akcie a tá stále zaujme, akurát keby bol aj dôvod obávať sa o život postáv, prispelo by to k lepšiemu dojmu. Ináč je to kvalita a úvodné gotické intro je parádne. ()

BROKEN_

Jako fanoušek The Walking Dead jsem si 1. sérii Darylova seriálu náramně užil a byl jsem znova nadšený ze sledování nových dílu mé kdysi nejvíce oblíbené seriálové značky, díky které jsem se zamiloval do seriálů. The Walking Dead byl totiž tím seriálem, kvůli kterému jsem propadl seriálům a díky kterému jsem se naučil celý den sledovat další a další epizody. Daryl Dixon se svojí 1. sérií ukázal, že tahle značka má pořád na to odvyprávět dobrý příběh, pracovat s postavami a udržet si svoji atmosféru. Na 2. sérii se nemůžu dočkat a doufám, že se kvalita udrží. Prostředí Francie stojí za to a rychlejší a agresivnější zombie jsou skvělým osvěžením. Za sebe musím říct, že jsem nadšený. Fanoušci The Walking Dead si tento seriál užijí. Ostatní, kteří by chtěli seriál zkusit můžu doporučit, jelikož se děj zaměřuje pouze na Daryla. Konec nás ale i přesto láká na návrat jedné známé postavy a já už se nemůžu dočkat na její účast ve 2. sérii. 9/10 Recenze ()

• V epizodě se ukazuje nový typ nákazy. Když se mrtvák dotkne člověka a popálí ho, infekce se dá zastavit vypálením rány. (DragonnCZ)
  • Na konci epizody se Daryl (Norman Reedus) ocitne v/u New Yorku a zahledí se na Sochu Svobody. Jedná se o narážku na seriál The Walking Dead: Dead City, který vyšel dříve téhož roku, kde se hlavní děj odehrává právě v New Yorku. (Knowho)