Daryl a Isabelle vyjednávají s majitelem klubu Demimonde. (mikki089)

jim_clark65

Bohužiaľ, dáko to začína mierne „drhnúť“, najlepšie epizódy boli definitívne prvá a tretia. Druhá epizóda pôsobila, ako mierna vata, a táto (E04) pôsobila takým nijakým dojmom = aj keď sa v nej stalo dosť. Darylove vidiny pri topení boli v podstate zbytočné. Akčné scény boli mierne pritiahnuté za vlasy. Masky, kulisy a prostredie = toto všetko je stále na dobrej úrovni, budem to stále spomínať, pretože mi to príde, ako mierny nezvyk. Najmä kvôli tomu, akí sú ľudia z AMC žgrloši a snažili sa robiť TWD s dosť miernym rozpočtom. Tento spin-off pôsobí fakt dobre a kompetentne urobený, samozrejme čo sa týka technických vecí. Scenár, príbeh a logika = to je o niečom inom. V tejto epizóde to bol práve malý otravný John Connor, ktorý bol účelovo sprostý. Najprv počkal, kým ho naschvál obkľúčia chodci a neskôr nevyskočil z auta, aj keď na to mal takú dlhú príležitosť, žeby to za ten čas stihol aj vozičkár. To, že mohol byť stále naštvaný na Daryla ho naozaj neospravedlňuje, aby sa nechal uniesť. Tiež nedávalo zmysel, že Daryl bral so sebou dobodaného chlapa, ktorý vedel chodiť, čo mi prišlo dosť smiešne. Musím kvitovať (opäť), ako je Daryl dobre napísaný, ale nejde mi nepoznamenať = mám pocit, akoby to Reedus nevedel tak predať, ako by to vedel napríklad JDM s Neganom, Reedus, ako samotný hlavný charakter (a herec) to nevie tak „potiahnuť“. Stále mi príde divné, že tá šéfka vkladá toľko dôvery do Rosenberga, akoby bol súčasťou ich frakcie už od začiatku, pritom ho pozná len pár dní s cestou, mierne to nedáva zmysel, prečo by mu len tak slepo verila. Každopádne, prvá časť etapy je v podstate za nami, a teraz bude musieť Daryl doviesť Laurent až do samotného Hniezda = takže sa naplno opierajú do trendu chlapa, ktorý musí dávať bacha na decko (TLOU, Mando). V epizóde sa toho deje dosť, ale mierne to pôsobí, akoby z tých 45 min. len 10 min. je fakt dôležitých a zaváňa to vatovou epizódou. Som na vážkach, ale tejto epizóde dávam skôr 4/10. ()

VojtechAllen

Po dvou slabších epizodách konečně pořádný nářez. Akce je tu reálně skvělá, kdy scéna u Eiffelovky strká do kapsy všechny akční scény z předchozích 2 epizod. Dialogy postav tu jsou nejlépe napsané, ale to měl zatím celý tento seriál. Veliké zlepšení ale je v emocích a celkově napětí, které tu celkem chybělo ale tady je ho hrozně moc, a dokonce se tu najde j docela dost emočně silná scéna. 9/10 ()

warrenur

"Paris kinda sucks". Mozem s Darylom len suhlasit ohladom tejto "parizskej linie". :) Zoberies so sebou dobodaneho chlapa a ten moze "chodit"? wtf?! Dajte dietatu silneho, neokrochaneho, ale pritom velmi emocionalne krehkeho muzskeho ochrancu (kludne i zensku ochrankynu :) ) a mate super "namet". Ci uz herny  The Last of Us, filmovy (nekonecna) alebo serialovy (mnoho). Otvarak serialu nas "prekabatil", pretoze kvalita vytrvalo klesa. Nelogicke blbiny, diery v scenari, nelogickosti a kvanta citatelneho klise. Slabe dvojhviezdie. 35% ()

DragonnCZ

K třetí epizodě jsem se nevyjadřoval, ale byla dobrá a bavil jsem se. Cliffhanger, kterým minulá epizoda končila se rychle rozřeší a epizoda nabírá rychle na obrátkách. To zasazení do Paříže se mi neskutečně líbí. Dramatická scéna kdy bojovali s mrtváky pod Eiffelovkou, nebo pohled na Notre Dame byl dechberoucí. Daryl si krade téměř každou scénu pro sebe, ale epizoda částmi zaváněla nudou a stávala se chvilku fillerem, ale co mě překvapilo, že ukázali i otce Laurenta. Daryl to sice s ním vyřešil, ale pro mě osobně byl jeho otec promrhaný potenciál, který ihned tvůrci zahodili do koše. Jsem zvědav co se bude ještě dít v 5 a 6 epizodě. Ke konci jsem viděli jak už Daryl odjíždí, tak doufám, že poslední epizody naberou spád a budou mě bavit nejvíce. Jestli ne budu zklamán. Přičemž laťka prvních epizod byla na vrcholu a zde se to tvůrcům trošku začíná lámat pod rukami svou fillerovostí po vzoru Dead City. Dnešní epizoda 8/10, ale s odřenými uši. ()

• Na konci epizody se Daryl (Norman Reedus) ocitne v/u New Yorku a zahledí se na Sochu Svobody. Jedná se o narážku na seriál The Walking Dead: Dead City, který vyšel dříve téhož roku, kde se hlavní děj odehrává právě v New Yorku. (Knowho)