Darylův příjezd do Francie spustí řetězec násilných událostí, které nechtěně ohrozí mladého chlapce v srdci vznikajícího náboženského hnutí. (AMC Czech)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (6)

Season 1 (2023) (S01)

Jako fanoušek The Walking Dead jsem si 1. sérii Darylova seriálu náramně užil a byl jsem znova nadšený ze sledování nových dílu mé kdysi nejvíce oblíbené seriálové značky, díky které jsem se zamiloval do seriálů. The Walking Dead byl totiž tím seriálem, kvůli kterému jsem propadl seriálům a díky kterému jsem se naučil celý den sledovat další a další epizody. Daryl Dixon se svojí 1. sérií ukázal, že tahle značka má pořád na to odvyprávět dobrý příběh, pracovat s postavami a udržet si svoji atmosféru. Na 2. sérii se nemůžu dočkat a doufám, že se kvalita udrží. Prostředí Francie stojí za to a rychlejší a agresivnější zombie jsou skvělým osvěžením. Za sebe musím říct, že jsem nadšený. Fanoušci The Walking Dead si tento seriál užijí. Ostatní, kteří by chtěli seriál zkusit můžu doporučit, jelikož se děj zaměřuje pouze na Daryla. Konec nás ale i přesto láká na návrat jedné známé postavy a já už se nemůžu dočkat na její účast ve 2. sérii. 9/10 Recenze ()

L'âme Perdue (2023) (S01E01)

Tak tohle je po první epizodě velké překvapení. Technicky, vizuálně a celkově lookem to je jinde než cokoliv ze světa TWD. Jsem mile překvapen. Jako velký fanoušek TWD jsem nadšený kam tvůrci Daryla postavili a jak dobře to zatím působí. Na první díl se tady událo dost věcí, má to tempo, povedený scénář, dialogy, prostředí Francie je parádní, výborně vystavěný děj, který připomene The Last of Us a závěrečný teasing na zbylé epizody slibuje, že Daryl Dixon se svým vlastním seriálem má co nabídnout. Na to jak jsem byl pouze spokojený s Dead City, tak tady jsem extrémně nadšený. Už aby byl další díl! Norman Reedus je borec :-) . ()

Alouette (2023) (S01E02)

Ještě lepší epizoda jak ta první. Působí to jako film rozdělen na epizody. Užívám si tu kameru, ten vážný příběh (podobnost s Last of Us tady je, ale líbí se mi to) a povedené dialogy, které mají něco do sebe. Flashback k postavě Isabelle je parádní a sledovat po letech začátek apokalypsy bylo fakt něco. Zatím je seriál parádně vystavěn a já jsem ohromen, jak dobře to zatím působí. TWD mi dlouho nepřipadalo takhle silný. :-) ()

La Dame de Fer (2023) (S01E04)

Daryl strašnej frajer v tomto dílu. ()

Deux Amours (2023) (S01E05)

Po dvou slabších epizodách přichází návrat do plné formy. Tempo je skvělé a děj v této epizodě je vynikající od začátku do konce. Dialogy sedí jak prdel na hrnec. Norman Reedus úžasný. Nikdy mě nebavil Daryl tolik, jako tady (a to patří mezi moje oblíbené postavy od úplného začátku). Konečně jsme se dočkali flashbacku, jak se Daryl dostal do Francie. Tahle linka nám připravila velké překvapení. "Hey Daryl. Yeah? .... Came Back!". Po tomto mám obrovský hype na to, co se bude dít dál. Tvůrci si mě tady pěkně zaháčkovali a já zase jednou můžu říct, že jsem do TWD opět pěkně ponořen. Jsem ohromený kam se pořád může svět TWD dostat. Snad bude stát finální epizoda za to. P.S. U posledních 10 minut jsem měl husinu. Sakra, už dlouho jsem nebyl u TWD takhle v napětí. I LOVE IT! :-) ()

Coming Home (2023) (S01E06)

Ano z finále se dalo vytěžit víc, ale i tak je to skvělé zakončení 1. série. Útočiště má nádhernou oblast a byl jsem několikrát ohromen těmi nádhernými záběry. Daryl tady dostává zajímavý vývoj a je super ho vidět trochu více emocionálního. Závěr láká na další řadu a já se nemůžu dočkat. Carol, která mě možná tolik nebavila v posledních řadách TWD, tak tady v tomto seriálu věřím, že bude skvělá. Duo Daryl a Carol je vždycky fajn. Velký natěšení. :) ()