Fear the Walking Dead: Dead in the Water

USA, 2022, 1 h 5 min (Minutáž: 10–15 min)

Riley (Nick Stahl) slouží jako zbrojní důstojník na palubě USS Pennsylvania poblíž Mexického zálivu, když záhadná epidemie donutí posádku, aby vymyslela co nejrychlejší cestu z ponorky, než se stane jejich hrobkou. (mikki089)

JohnCZ

Filmařsky nikterak zvláštní, vizuálně vcelku levné a po stránce scénáře plné nelogického The Walking Dead klišé, ale nějak mě ty začátky apokalypsy ve filmech vždycky dost baví a nejinak je tomu i tady. Využít pro prequelovou odbočku postavy a stísněné prostředí ponorky z 6. série byl fajn nápad. ()

kenkaku

Vůbec jsem nepochopil proč tohle bylo rozkrájené na 6 dílů. Co také (nečekaně) nefunguje je John Connor. Když už víme, že je klíčová svině v FWD#6, je jasné, že mu nic nehrozí. Co mě iritovalo maximálně byla ta střelba v ponorce… chápu, že jen pistolí, ale i tak. Zbytek relativně funguje i když ta nízkonákladovou byla skoro urážlivá (kdyby alespoň to jak se ponorka na souš dostala tam bylo taky). Vtipné je to počitadlo členů posádky. ()

Daiker

Jen pro fanoušky Fear the walking dead..... Web série, která se vlezla do jedno klasického dílů..... Přináší příběh ponorky ze 6,7 série FWD.... Je to rychlá akce, prostředí ponorky je super.... Samozřejmě nesmysly člověk musí přehlížet (nákaza se tu rychle šíří, střílení v ponorce atd.) Ale to fanouškům nebude vadit 🙂 Hlavní je rychlá zombie apokalypsa pod vodou..... ()

HanzoBureshi

Taková lepší čtvrtá odbočka od seriálu. Sice nikdo už ve fearu nežije, ale bylo zajímavé vidět začátek apokalypsy z ponorky v hlubinách moře. Jedná se jen o webový mini seriál a je určen převážně jen pro fanoušky, jinak nic na tom úžasného není, prostě je to jen bonusový doplněk. ()