Darylův příjezd do Francie spustí řetězec násilných událostí, které nechtěně ohrozí mladého chlapce v srdci vznikajícího náboženského hnutí. (AMC Czech)

Recenzie používateľa DragonnCZ k tomuto seriálu (4)

L'âme Perdue (2023) (S01E01)

,, If I don't make it back, I want them know. Hell, I'm still trying. " Jsem naprosto unešen! Na tento Spin-Off jsem se ze všeho nejvíce těšil a všechny moje přání byli vyslyšeny a otázkou je povedlo se to AMC? Ano povedlo a já se nehorázně těším na další díly. Seriál nám geniálně představuje nové prostředí s novými postavy a zasazením, které působí úžasně a příběh je šíleně napínavý a Daryl coby hlavní hrdina mě stále neskutečně baví a je až k nevíře že tento zbloudilý poutník co se stále pokouší najít Ricka stále žije a má co nabízet. Těším se na další epizody a snad si seriál udrží stálou kvalitu. Narozdíl od pomalu chabého Dead City plný fillerů jsme tu dostali absolutní masterpiece, ale abych nepředbíhal stále nevíme jak nám tento seriál nakonec dopadne, ale já jsem naprosto napnut a těším se jako dítě na vánoce. Jediné co dodám že Angela Kang je bohyně současného Walking Dead a Norman Reedus absolutní božan a sexouš co hraje neskutečně skvěle i když počas příběhu jenom mrmlá a moc vám toho nenapoví a i přes to ho neskutečně miluju a žeru! Dnešní epizoda za 9/10! ()

Alouette (2023) (S01E02)

Druhá epizoda je ještě lepším pokračováním první epizody. Epizoda působí pomalu jako minifilm a je prošpikovaná napínavými dialogy, vážným příběhem a spousty emocemi. Vidíme den vypuknutí v Paříži, sledujeme a dozvídáme se věci o Isabelle. Tu postavu si čím dál víc začínám oblibovat a pro tento seriál je to asi jedna z nejlepších postav a s Darylem o to lépe pracují i zde. Laurent se snaží zapadnout, ale nejde mu to a je zároveň naštvaný na Isabelle. Zatím si seriál drží výbornou laťku a doufám, že to takhle bude pokračovat i dál. Dnešní epizodu hodnotím jako 9,5/10. ()

La Dame de Fer (2023) (S01E04)

K třetí epizodě jsem se nevyjadřoval, ale byla dobrá a bavil jsem se. Cliffhanger, kterým minulá epizoda končila se rychle rozřeší a epizoda nabírá rychle na obrátkách. To zasazení do Paříže se mi neskutečně líbí. Dramatická scéna kdy bojovali s mrtváky pod Eiffelovkou, nebo pohled na Notre Dame byl dechberoucí. Daryl si krade téměř každou scénu pro sebe, ale epizoda částmi zaváněla nudou a stávala se chvilku fillerem, ale co mě překvapilo, že ukázali i otce Laurenta. Daryl to sice s ním vyřešil, ale pro mě osobně byl jeho otec promrhaný potenciál, který ihned tvůrci zahodili do koše. Jsem zvědav co se bude ještě dít v 5 a 6 epizodě. Ke konci jsem viděli jak už Daryl odjíždí, tak doufám, že poslední epizody naberou spád a budou mě bavit nejvíce. Jestli ne budu zklamán. Přičemž laťka prvních epizod byla na vrcholu a zde se to tvůrcům trošku začíná lámat pod rukami svou fillerovostí po vzoru Dead City. Dnešní epizoda 8/10, ale s odřenými uši. ()

Deux Amours (2023) (S01E05)

Jestli tohle má být předposlední epizoda, tak já už jsem neskutečně natěšen na finální epizodu. Má přání byla vyslyšena a po dvou slabších epizodách byla tahle epizoda téměř dokonalá! Napětí, které by se dalo krájet. Naprosto šarmantní a působivý audiovizuál. Dialogy, ach ty dialogy. No a ,, Hey Daryl. Yeah? ... Came Back! " už jen tahle věta mě nenechá dospat. A ty flashbacky do minulosti, už jen výborně podtrhovali a zdokonalili tuhle epizodu! Ten Cliffhanger, tohle ještě víc utvrdil a nahypil mě na finální epizodu! Prosím AMC neposerte to. ()