Soutěž Big Brother je v plném proudu, zbývá posledních pár soutěžících. Tam venku, za zdmi studia, se ale začíná cosi dít...něco podivného, krvavého, nezvratného. Televizní štáb ani soutěžící ještě netuší, že už zanedlouho budou mít jiné starosti než jak si vzájemně nelézt na nervy. Zombie epidemie je tady, a je potřeba se jí postavit tváří v tvář. Nic jiného totiž ani nezbývá. (Trash)

FantasyPlanet.cz (Boris Hokr)

"O lidském chování v mezních situacích, naší podřízenosti kultu TV a barvě lidských střev se nikde nedozvíte více. Jedno z největších televizních překvapení posledních let. Reality show jsou vlastně opravdu zábava, a i když na motorovou pilu tentokrát nedojde, spousta muziky se dá udělat i s prostou…" viac

Filmo.cz (Jiří Sádek)

"Kde ale vynechává scénář, nastupuje krvavá zábava. Pokud tedy máte abstinenční příznaky hororového nadšence, Dead Set vám krásně zaplácne parné odpoledne, které se dá místo bazénu strávit v pohodlí domova s vychlazeným nápojem a chipsy. V žánru zombie show je Dead Set stoprocentní jednička." viac

Gorilla.cz (Martin Kovařík)

"To, co Dead Set definitivně posílá do síně slávy hororu a mezi nejpříjemnější letošní překvapení, je zápletka. Špatně se odhaduje, kdo jako další zemře, jak se která postava vybarví a odkud zahrozí nebezpečí v příštím momentě. A samotný závěr určitě taky lehce neodhadnete." viac