Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

JASON_X

Nejsem náctiletý, nejsem ani velký znalec/fanda comicsů, takže fakt stoprocentně nejsem cílovka téhle pubertálně ztřeštěné šaškárny o Flashovi a Batmanovi a asi desítce jiných comicsových figur v několika paralelních realitách. Ale pobavilo mě tam pár dobrých vtípků, narážek a odkazů (a spoustu jsem jich určitě nepostřehl), občas to bylo pokoukání vizuálně hodně působivé (třeba zpomalené záběry) a občas zase vůbec ne (místy kokainistické tempo), no a většinu času mě to určitě víc bavilo než nebavilo, když jsem na to čuměl s plnou hubou coby na audiovizuální kulisu při večeři. Ale pochybuju, že si z toho za pár dnů ještě na nějakou scénu vzpomenu. Průměrná spotřební zábava, nic víc, ale ani nic míň. ()

Morholt

Těch komiksáren je prostě moc a tady to vyniklo o to víc, že Flash je z mého pohledu jeden z nejnezábavnějších superhrdinů, co jich po světě poskakuje či levituje. Pro mě je to jen běhající vocas a v tomto případě navíc ztvárněný nesympatickým jelimanem. V rámci Justice League se dá Miller překousnout, ale v samostatném filmu ne. Kor když je tu dvakrát. Samotný děj také není nijak objevný. Flash se nezodpovědně dostane do minulosti a začne tam dělat paseku, kterou musí napravit. Vtip vázne, ačkoliv pár fórků se povedlo a žít ve světě, ve kterém je hlavní hvězdou Top Gunu Kevin Bacon, zase není tak špatné. V závěrečném multidimenzionálním bordelu pak pobavil jeden z nejméně pravděpodobných Supermanů, který se tu rval s pavoukem, čímž mi připomněl Kevina Smithe popisujícího svojí práci na Supermanovi. Vřele doporučuju. Ale jinak se tu člověk moc nezasměje. Akce je spíš sterilní. To, že si tvůrci vypomohli generálem Zodem, má za následek, že závěrečná rvačka vypadá jako recyklát a do té doby se také nejedná o nic extra. Snad jen kopající Keaton řádí jak za mlada. Čímž se dostávám k hercům. Millera jsem už odsoudil, ale ten zbytek zase není tak špatný. Keatonovi to netopýrování pořád jde a Sasha Calle má šmrnc. Škoda že těch výraznějších vedlejších rolí nebylo víc. Celkově obyčejný průměr. Muschietti by se měl vrátit k hororům a studia by se měla zamyslet, jestli nezačít vrážet prachy do něčeho jiného, než do stále dokola se opakujících kostýmáckých lapálií. 50% ()

Lucasion

"If you were to go into the past, you have no idea what the consequences would be. - Bruce, I could fix things. - You could also destroy everything." Nikdy mi nepřestane být líto jak Snyderverse dopadl. Před deseti lety mi Snyder splnil sen a vytvořil dokonalý superhrdinský film s Mužem z oceli. Problém byl, že DC chtělo všechno hned a rychle. A já mohu jejich multiversum pouze nyní oplakávat. Je to škoda, protože mě tyhle DC filmy prostě vždycky brali víc, než jejich opačná červená stáj. DC hrdinové jsou mi bližší a hlavně jsou tady se mnou delší dobu. Flash měl perfektní nápad přivést zpátky na filmová plátna Keatona jako Batmana. Což je prostě fantastický. Vidět sedmdesátiletého Keatona znovu jako Batmana je prostě fantazie. Flash ale chtěl taky spojit všechny možné universy do jednoho a já myslím, že to se mu až do konce vlastně daří. Chápu, že byl problém tenhle film dotáhnout do konce. Obzvlášť po tom, co vlastně celý Snyderverse zkolaboval. A hodně trpí vizuální stránka, která působí místy právě hodně béčkově. Pro mě ale osobně hraje prim příběh, herci, hudba a fakt, že mi dvě a půl hodiny utekly jako nic. Flash to u mě natřel všem komiksovým filmům po Endgame (S výjimkou třetích Guardianů samozřejmě). Ezra Miller nemusí být sympatický člověk v osobním životě, ale hrát umí a jeho Flash je dokonalý. Sasha Calle jako Kara je taky moc dobrá. Těším se na její další role. No a návrat starých postav (a především těch digitálních) je krásnou tečkou za tím naším případem. Já od Flashe dostal přesně, co jsem chtěl a když přimhouřím oko, tak to na těch pět hvězd je. (90 %) ()

Lacike

DCčková variácia Spider-Man: No Way Home. Zase mladý poserie všetko čo sa dá a tak sa všetky rôzne alternatívne reality trochu pomiešajú a celý zvyšok filmu sa to mladý, ktorý je tu len dvojmo (o tretej verzii pomlčíme, lebo by to bol spoiler), snaží všetko napraviť. Samozrejme všetko dobre dopadne a všetci žili šťastne až do najbližšieho pokračovania, ktoré vzhľadom na mizerné tržby nebude, ale remake to istí. Prachy sa musia točiť. Trailery sa mi celkom páčili, takže som čakal pohodovú jednohubku. Ale bolo tam príliš veľa otravných vecí. Akcia je klasický digibordel, ktorý ma vôbec nebavilo sledovať. Povinné sitcomovské vsuvky sú tradične otravné. Mladšia verzia Flasha je na zabitie. Ale na druhej strane staršia verzia mi bola celkom sympatická. Ezra je možno chudák s množstvom psychických  problémov, ale ako herec nie je zlý. Bavili ma aj rôzne cameo výstupy. Dejovo to nakoniec všetko pekne do seba zaklapne. V rukách schopnejšieho režiséra, ktorý by to natočil viac oldschoolovo (napríklad Nolan), by to mohla byť pecka, ktorá by mi sedela. Takto je to typická súčasná komediálna digibordelová komixovka pre malé deti (či už vekom alebo duchom). Holt, som príliš starý na takýto shit. 4/10. ()

ScarPoul

Je tam vidieť veľa chýb, z čoho usudzujem, že neustále pretáčky a neustále zmeny v scenári si vyžiadali svoju daň. Hlavne čo sa týka priestorovej a časovej postupnosti je prvá časť dosť veľký bordel. Ale len keď nad tým premýšľate. Ak tento aspekt vyhodíte, tak vám zostane vtipný, emočný a neustále nadupaný príbeh v ktorom sa neustále niečo deje. Potom prichádza obrovská zmena a dostávame sa do minulosti. Táto časť je krásne mýtotvorná a na malú chvíľu som mal pocit, že sa pozerám na jednu z vízií aké mal Snyder pri budovaný svojho univerza. Keaton aj Sasha sú vo svojich úlohách perfektní a skvelo dopĺňajú celé multiverzum motívov. Funkčnejšie ( aspoň zatiaľ) ako to od Marvelu. Lenže potom príde finále a to je (až na niekoľko super cameo úloh) veľmi rýchle a veľmi odfláknuté. Až tak, že to evokuje pocit, že to malo byť podstatne dlhšie a bolo nutné to uťať a uzatvoriť čím skôr. Čím sa zabíja tak postupne budovaná atmosféra, ktorá bola dovtedy skvelá. Mimo to musím zhodiť ešte efekty, ktoré miestami ( hlavne v návratoch do minulosti) pôsobili lacno. Muschietti je ale zručný režisér a MIller je funkčný ťahúň. Len sa neviem zbaviť pocitu premárneného potenciálu. Mohlo sa to vydať rôznymi smermi. Zase v tom cítiť nepríjemnú pachuť nenaplnenej Snyderovej vízie. Z toho čím ale tvorcovia očividne mohli pracovať sa vysporiadali na výbornú. Bavilo ma to, a aj napriek infantilným vtipom to v emóciách pôsobilo dospelo. Aj v rámci motivácií aj v rámci výsledného diváckeho pocitu. Po dlhom čase obstojný zárez v komiksovom žánri, ktorý mu ale nerobí takú časť, akú by si v dnešnej dobe zaslúžil a akú by potreboval. ()

BoPo

Mne vôbec nevadilo, že ide o nikam nevedúci, nič nerozvíjajúci film, vopred priznanú slepú vývojovú fázu. Jednorázovka, ktorá napriek neskromnej minutáži ubehla relatívne v pohode. Superhrdinov z Ligy orezali na minimum a Flash na svojej ceste späť, a späť naberal známych neznámych. Cestovanie v čase sa tu neberie vážne a ide dopredu/dozadu na prvú dobrú. No a mňa to vlastne prekvapivo bavilo, lebo som bol zvedavý, aký rozdiel sa objaví v ďalšom rozcestníku. Radím medzi tie menej ambiciózne komiksovky a zároveň medzi tie vydarenejšie. Ak by viac vyťažili potenciál Keatona, ak by do toho narvali viac retra, ak by triky vyzerali ako od Marvelu na vrchole síl, ak by sa viac tlačili k R ratingu, tak z toho mohla byť naozaj nadpriemerná komiksovka. Škoda. Na záver pochválim zvolenú hudbu u záverečných titulkov. OK Go bola dokonalá voľba. ()

GeusX

Zajímavě udělané, odlišné od superhrdinů na jedno brdo. Je to docela"přehajpované", jak tu všichni "hezky česky" používají. Něco střízlivě pomalého by se snad od Flashe čekat ani nemělo. Cíleno na diváky, co už všechny (i starší) Batmany a Supermany mají nakoukané a parádně tento komiksový multivesmír využívají do své zápletky Návratu do budoucnosti a velmi vtipně je to do děje zakomponovávno. Chvílemi mi to připadalo jako mišmaš, který v těch komiksech frčí (Co z toho asi má divák další generace, který tyto směsky všech hrdinů vidí jako první komiksový film?). Trochu váhám. V nějakém z těch multivesmírů bych bez problému dal 4*, ale teď je to za lepší 3*. 73% (viděl jsem: 1x cz) ()

corpsy

V tomto prípade zaúradovali diváci. Ich vyčerpanosť z nepodarených DC filmov posledných rokov, dali filmu K.O. A v tomto prípade nevďačne. Komiks Flashpoint patrí medzi moje najobľúbenejšie z tejto stajne a film som očakával v napätí. Samozrejme sa okolo vzniku snímku točili všemožné negatíva ( Ezra Miller napr. ), ale takéto klepy ja neberiem. Najhoršie čo môžem o THE FLASHovi napísať je, že má hnusné CGI triky, jediná krehká vec v celom tomto multivesmírnom kolotoči, ktorý mohol nakopnúť problémovú sériu k novým, lepším zajtrajškom. ()

DEXTER099

Tak jsme s rodinou viděli tento očekávaný ( alespoň pro naší rodinu ) a teď už i od některých lidí kritizovaný biják. A jako za mě se to povedlo opravdu hodně. Ano má to třeba pro některé slabší cgi triky, ale zrovna pasáže kdy Flash zpomalí čas nebo sekvence s miminky mi přijde v pohodě a vysvětlení režiséra dává logiky. Takže co se týče triků tak v celku za mě úplně v pohodě. Jinak příběh je plný akce, dojemných i nostalgických scén a humoru ano humoru a já jako ten DC fanoušek co razí spíše tu vážnější linku jejich filmu a tím je to pro mě rozlišné od Marvelu ( ano vím, že v komiksech je i DC někdy dosti humorné) by teď měl prskat, že z toho dělají další kopii Marvelu, ale ne zde mi to sedlo a přišlo tak akorát. Dost v tomto dělá dvojrole Millera který si to evidentně užívá a i když pro některé je neskousnutelný kvůli jeho osobnímu životu tak mě tady sedl docela jak prdel na hrnec. Navíc i přesto, že se tam cestuje v čase a prolínají různé časové linii tak si myslím, že se v tom dá vesměs vyznat. Další plus jsou camea které pro ty co to neviděli nebudu prozrazovat, ale když jsem to tak viděl tak o to víc mi vadí, že Gunn si pojede to svoje s těma neznámýma tvářema a svým pohledem na DC, které mi zatím rozhodně nevoní a proto jsem tou špetkou chtěl podpořit tento film, který je za mě asi poslední opravdový DC film který má ty správný koule a grády. A co se týče potitulkové scény tak jen podotknu, že za mě bych byl rád když už někoho chtěli nechat dal tak kdyby to byla nejmenovaná ženská a krásná herečka :-). Takže za mě celkově tomu napalim plný počet aneb 90% a pět hvězd ()

PauloZ

Flash je hořko sladká tečka za aktuálním DC verse. Na jedné straně je to příběhově naprosto super zvádnuté. Celý DC multiverse má esa v nabídce. Keaton v akci (v 70 letech!) mě neskutečně bavila a Nik Cage.. f*ck to mě tak pobavilo a potěšilo! :)). Jenže co naplat když to CGI zpracování je prostě hrozná bída! Herní trailery 10 let zpátky by tohle strčily do kapse. 3.5* ()

agentmiky

Tragédie se naštěstí nekoná. Trochu jsem se toho obával, téma multiverza a paralelních realit se už podařilo mnoha tvůrcům úplně zprznit, ale Andy Muschietti si to docela uhlídal. Ezra Miller je dost kontroverzní postavou v šoubyznysu, to se všeobecně ví. I proto mě překvapilo, že si svou roli obhájil. Jinak Flash mu docela sedí, on to ulítlé chování má v krvi. A ostatní též překvapili, zejména Michael Keaton, který si roli Batmana zopakoval po více jak 30 letech! Mrzí mě, že drsňácký netopýří muž v podání Afflecka nedostal tolik prostoru (on si zasloužil svou vlastní sólovku). A Sasha Calle mě dost zaujala. Vůbec jsem o této půvabné herečce doposud nevěděl, ale myslím, že si tímto otevřela dvířka k dalším projektům. Jinak akce docela zaujme, místy to má snyderovský nádech Muže z oceli. Na druhou stranu, chvílemi to nabídne odporné CGI (viz. padající mimina). Tak si vyberte :D Když to shrnu. Lehce nadprůměrný film, který nemá asi moc čím vyloženě urazit. Za mě dávám 6,5/10 P.S. Dát tak skvělému záporákovi v podání Shannona tak minimální prostor? Ale no tak!!! ()

maddy

Chabý pokus zviesť sa na vlne falošnej nostalgie len preto, lebo dnes to je moderné, ktorý však vôbec nefunguje. Asi ako celý DC multiverse, ktorý je s ich komixovkami, tak tri kroky pozadu za súčasnou tvorbou. The Flash síce nie je tak zlý ako Shazam 2, ale rovnako zbytočný. Čo prakticky platí o všetkých posledných DC filmoch (zdraví, Black Adam). The Flash má síce fajn akčnú scénu v úvode, a asi pol hodinovú pomerne fajn akciu v závere, kde to celé opäť raz vo veľkom vybuchuje, ale všetko medzitým je zbytočná vata, ktorá vedie od nikadiaľ nikam, a ktorá sa akurát tvári, že je niečím viac než ďalším komixovým výplachom od DC, ktorý nedáva žiaden zmysel. Navyše s pomerne prapodivným humorom, kde Ezra Miller behá polovicu filmu s holým zadkom alebo bez trička a sype zo seba vtípky o sexe a penisoch, a pri ktorých som si nebol istý, či ten film chce byť vlastne obyčajné PG-13 alebo regulárne R-ko. Ja by som samozrejme preferoval tú druhú možnosť, no v tomto podaní z toho vznikol akurát film s podivnou atmosférou, kde absolútne infantilnosti (scéna s bábätkami z úvodu) striedajú pokusy o neslušnejšie vtípky. Celkovo je to však smutný pohľad, že film v ktorom je Batmanov viac ako postáv na orloji dopadne takto obyčajne. Boli časy (zdraví Man of Steel), keď som mal DCEU veľmi rád, pretože sa na začiatku bralo vážne a ponúklo príjemný protipól k rodinnému Marvelu s o niečo dospelejšími a temnejšími komixovkami (zdraví Dark Knight), no tam kde sa za tie roky dopracovali už nestojí za najmenší záujem (a podľa toho aký je The Flash prepadák, tak si to evidentne nemyslím jediný). Trápna snaha dohnať multiverse Marvelu, ktorá už roky nefunguje, namiesto toho, aby sa DC pokúsil o niečo nové. Pritom cestu von z tohto nekonečného marazmu majú u seba ako na podnose (viď Joker a jeho úspech). Namiesto toho nám dokola ponúkajú tri verzie Batmana, desať reštartov celého DC a jedného Flasha, kde je všetko len jedna veľká zbytočná atrakcia a falošné pozlátko, vrátane Michaela Keatona a jeho návratu do role Batmana z deväťdesiatich rokov, než by to malo akákoľvek opodstatnenie v príbehu alebo celom DC a mňa to už fakt vôbec nebaví sledovať. CELKOVO: 5/10 ()

PKD

Tak tu konečně máme film, jehož geneze, by vydala na tv s. o 20 dílech se stopáží 45min. Stálo to za to? V několika směrech, jistě ano. Miller si z logických důvodů, krade film pro sebe, ale u mě paradoxně(?) nebyl (byť se mi jeho verze Flashe, jako menšině vždy hodně líbila) tím hl. důvodem, proč jsem věděl, že to musím viděti za každou cenu. Ano, je to samoz. Keatonův Batman, který na nás vykoukl (sice napřed v podobě totálního váguse:) po 30 letech a vrátil se do jeho snad nejikoničtější role vůbec. Zdravím Beetlejuice.;-) A opět...nezklamal. Pro nás veterány, to vskutku je doslova svátek a rozhodně 1 z nejdůl. DC film. událostí za posl. 20 let. A tím druhým důvodem byla postava, se kterou jsem intenzivním čtením a sbíráním doslova všeho, co s ní od počátku bylo vydáno, strávil zhruba 15 let. Jde samoz. u Karu-Zor el, aka Supergirl zde sice (k mému mírnému smutku) poněkud vizuelně ne tak, jak bych si ji zrovna představoval (alternativní, nealternativní, to je fuk) ale za to na docela malém prostoru, který je jí k mé velké nespokojenosti fjenován, vnitřně uchopena a zahrána u mě bezchybně, takže ve spojení s jejím ne moc hezkým oblekem, který na můj vkus až příliš na ženské/dívčí postavě připomíná potapěče, ale zase je tu velkého plus v podobě opět úžasně vydesignovaného rodového znaku Elů alá MofS. Návrat Zoda sice potěšil, ale neměl na mne až takový dopad, jak jsem čekal. A Faory si snad méně pozorný divák, ani nevšimne. Možná to souvisí s faktem, že se zde děje spousta věcí naráz. Čas. aréna byla efektní a všechny Flashovy sprinty byly na velkém plátně působivé a konečně i se správnou barvou.;-) Byť jeho alt. verze má výboje v opět Snyderbarvě, což jsem nepobral. Stejně tak mě zarazily 2 věci. To, když Bruce Keaton Wayne nechá úplně v klídku 2 cizí mladíky šmejditi v jeho jeskyni a dělá, že ho to nezajímá a co měl u všech Etruských stuh, znamenati ten Clooney??? Jistý DC film s ním sice v čb verzi, považuji za totál quilty pležr, ale to nic nemění na faktu, že je to nejhorší Batman/Wayne v dějinách lidstva. Skladatel Zděnáryba si opět (snad krom IT 1 a Annabelle creation) moc práce nedal, takže ve filmu ok, ale na solo poslech to krom nepřekonatelného Elfmanova Batmotivu (díky kterému bylo několik scén naprosto nepopsatelných) to moc není a on si tak může připsati na konto další generické, nemastné/neslané ost. Stopáž je v poho. Velká nálož humouru mi kupodivu (přec jen preferuji vážnější comicsy/filmy, než vyloženě v chacha verzích) nevadila. Takže za mě v podstatě spokojenost a plné 3.5 s jasným příklonem ke 4. A příště udělejte film jen s Keatonem (jeho Batmana nebude nikdy dosti) a zdá se, že nadějnou Calleovou. Nezlobil bych se. A klobouk dolů před Muschiettim, který to dal dohromady, navzdory faktu, že ten film se měnil snad 40x, takže jeho pův. podobu nikdy neuvidíme. Od Aquamana z 2019 konečně se zn. DC na filmovém poli něco, co je více než koukatelné. ()

nirvanafan

Vlastně vůbec nevím, jak to mám hodnotit. Na jednu stranu je to brutálně zábavné. Scéna s miminama mě upřímně rozesmála víc než cokoliv za poslední roky od Marvelu. Na druhou stranu je to děsná smyslnedávající slátanina s tak šílenými efekty, až jsem ráda, že jsem návštěvu kina pro tentokrát vynechala. Zároveň vím díky animovanému Flashpoint paradox, že se toto téma dá zpracovat diametrálně lépe. Ovšem je otázkou, zda je vůbec fér tyto dva filmy srovnávat. Hrátky s multivesmírem připomínají levnou kopii Marvelu. Jako komedie je to perfektní, jako komiksový film bohužel těžký průměr. ()

Helo

Sympaticky lidský a procítěný s fajn humorem, zábavnýma nápadama, tunou nerd momentů a nepochopitelně tragickýma CGI postavama. ()

Steven47

Od Flashe jsem velká očekávání neměl, a proto mě dost překvapilo, jak jsem se v první půlce bavil. Co bavil, měl jsem hned několik záchvatů smíchu. V jádru se jedná o strašnou blbost, která nicméně umně balancuje mezi trapností a skvěle nahláškovanou až ujetou komedií, díky čemuž nabízí v rámci žánru dost unikátní zážitek. Přispívá tomu i Ezra Miller, který je ve své dvojroli jednoduše geniální – opravdu nepřeháním. Akce je nápaditá a zručně natočená, jenže trpí na digitální efekty, které jsou prostě špatné. Jakože fakt hodně. Dokázal bych to nicméně odpustit, kdyby se celý snímek v poslední hodině nezačal postupně rozpadat. Objevují se logické nesmysly a z odlehčené jízdy se přepne do rádoby osudového módu, který jsem tomu jednoduše nevěřil. Stejně tak mě míjely různé pokusy o vyvolání emocí, protože mě většina postav vlastně nezajímala. I proto jsem závěrečný souboj i celé finále nijak neprožíval a bylo mi docela jedno, jak to dopadne. Možná je na vině i stopáž, která je na můj vkus zbytečně přestřelená. Rozuzlení samotné Flashovy linky je naštěstí zdařilé a celkově nemůžu říct, že by se film nepovedl. Je rozhodně jiný, než jsem předpokládal – jestli v dobrém nebo špatném slova smyslu už záleží na vkusu každého, já jsem tak někde mezi. 6/10 ()

Vidly10

Flash je chaotická zábava, která tak nějak sedí do nálady letního večera s chutí jít do kina. Jo je to pitomý, jo to CGI je odporné, je tam spousta promrhaných příležitostí typu Supergirl a tlačí se tam na pilu u fanservisu s Batmany. Ale nikdo mi neodepře, že mě to mnohokrát rozesmálo, donutilo mě to dokonce ve chvíli přemýšlet, dojalo mě to svým koncem a rozuzlením zápletky. Ezra nepůsobí jako totální kokot, ale naopak zvládá svou dvojroli na výbornou. Sasha Calle až na to nevyužití je výborná a Michael Keaton taky předvádí co umí. Hudba je jedním z největších potěšení celého filmu, a i když většina theme songů není originálních, tak to působí výborně a s vlastní tváří. Totéž vlastně platí pro parádní komiksově laděnou režii Andy Muschiettiho, která je podrthává to, jak by měl být tento film vnímán. Flash měl mnoho problémů ať už produkčních či kvalitativních… ale nic z toho mi nevezme fakt, že jsem si ten film v kině užil a nelituji, že jsem na něj šel. 6/10 ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start