Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Krátkometrážny
  • Horor
  • Akčný
  • Hudobný
  • Dráma

Recenzie (20 993)

plagát

Spider-Man: Bez domova (2021) 

Zrejme jeden z mojich splnených filmových snov. Multivesmír bol skvelý nápad a MCU sa ho viditeľne bude držať. Jedna z najlepších filmových marveloviek, využitý potenciál, akcia, emócie, nostalgia. Úžasné! Myslím, že viac k tomu netreba.

plagát

Uncharted (2022) 

Už neraz som v recenzii pri nejakom prepise počítačovej videohry písal, že nie som hráčom a tak sa sústredím na film a nehľadám v tom porovnávanie a nemám tým pádom problém užiť si ho. UNCHARTED je pre mňa príjemným prekvapením, pobavil ( nieje to však žiadny Jones ) a to je pre mňa pri sledovaní filmu hlavné. Myslím, že vo videohre nie sú žiadne podobné hlášky a odľahčená atmosféra.

plagát

The Batman (2022) 

Každý jeden z hercov, ktorý hral najlepšieho detektíva na svete, dal postave niečo zo svojho čara a áno boli to aj Val Kilmer a Goerge Clooney. Twajlajťák Pattinson, posunul túto postavu opäť iným a vlastným smerom, nie lepším, nie horším, proste iným. THE BATMAN je niečo ako JOKER, viete že sa nepozeráte na iba niečo, čo je zo stránok komiksu, je  to film, ktorý možno neurobil dieru do sveta, ale urobil dieru do sveta komiksových filmov.

plagát

Moonfall (2022) 

Roland sa už vyčerpal. Ale ešte stále dokáže natočiť obrovský film, ktorý by som označil ako niečo z 50. rokov, lenže s tisícnásobne väčším rozpočtom. Je to béčko ako hrom, ale Roland to stále vie nejak obzvláštniť.

plagát

Vreskot (2022) 

No čo už, mám túto sériu rád. A pre mňa sa nesie v podobne nostalgickom duchu, ako napr. nedávny TOP GUN : MAVERICK. Proste dáva atmošku, presne tú atmosféru originálu, ale do trochu modernejšieho štýlového oblečku. Nad týmto filmom netreba rozmýšľať, treba si ho fanúšikovsky užiť.

plagát

Viceprezident (2018) 

Nechcem sa vyjadriť nejako nemravne, alebo netolerantne a verte, že je to skôr pochvala ako kritika, ale Christian Bale vie skvelo zahrať aj h0vn0 na kameni. Plus oscarové masky a drajv, keď vlastne sledujete človeka, ktorý drží vlasť za gule a bolo by mu prakticky odpustené aj verejne vysraté HovN0 na kameni. Pozerá sa na to dobre, ale vníma sa to ťažko.

plagát

The Poughkeepsie Tapes (2007) 

Pseudodukemntárna fraška, ktorá sa snaží čo jej sily stačia, aby navodila atmošku, resp. iné poňatie sériového vraha. Nie, nieže toto pre mňa nie, ale takto teda nie.

plagát

Top Gun: Maverick (2022) 

Tak toto sa nesie v totálne nostalgickej atmosfére a v novom šate. Cruise opäť dokázal svoj hviezdny status a snímok samotný dal nápady, ako sa majú točiť pokračovania starších filmov.

plagát

Bez stopy (1983) 

Áno, čo by robil rodič, zažiť takú skúsenosť? Niekto sa položí, niekto nie a bojuje. Malý, uvedomelý a hlavne pútavý snímok ktorý odhaľuje, čo sa skrýva v na strane jednej a hlavne na tej druhej.

plagát

DarkWolf (2003) 

Možnosti boli, možnosti však nevyužité. Chce to mať sex appeal, ale pri vlkodlačích hororoch skôr hľadám gore, ako lesbické výstupy a trápne lakyntropické vtipy.

Ovládací panel
143. naj užívateľ Slovensko
36 bodov

Reklama

Reklama