Insidious: Červené dvere

• Česko Insidious: Červené dveře (viac)

Staré známe tváre vstupujú do záverečnej kapitoly desivej ságy o rodine Lambertovcov, aby sa raz a navždy zbavili svojich démonov. Josh (Patrick Wilson) a čerstvý vysokoškolák Dalton (Ty Simpkins) musia tentokrát vojsť do nadprirodzenej dimenzie omnoho hlbšie než doposiaľ, aby čelili temnej minulosti svojej rodiny a novým hrôzostrašným nástrahám, ktoré na nich číhajú za červenými dverami. (Itafilm)

Dark_Hark

Film som dnes videl v kine a celkom dobre strávený čas. Pre niekoho môže byť koniec sklamanie a to oprávnené, ale keď do toho zapojíte fantáziu, tak to celkom ujde. 80% ()

jmennno

Myslím, že by bylo lepší, kdyby Patrick Wilson zůstal u herectví, a režisérskou židli přenechal jiným. Ačkoliv mám tutu sérii moc ráda, toto se mi nelíbilo. Takto to dopadá, když se ždímá značka. Nemá to atmosféru jako předešlé filmy. Je to z úplně jiného těsta. A to se mi nelíbí. ()

modano222

Číre pokračovanie jednotky a dvojky po nejakých rokoch. Jednotka bola top, dvojka už mierne zostávala a päťka je asi na rovnakej úrovni ako dvojka. Tretí a štvrtý diel do toho nezapočítavam. Každopádne nič sa tam nezmenilo. Je to ducharina s množstvom ľakačiek... nič sa tam nepokazilo, ale ani to neprinieslo nič nové. Bolo fajn si opäť pozrieť kompletne celú rodinku po rokoch. Dávam 4 hviezdičky. 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 ()

oleg121

V podstate nič nové neprinášajúci prírastok do série, kedy prvá polovica len varí z vody- a je len minimálne hororová- a v druhej polovici sa iba rekapitulujú prvé dva Insidious diely. Z tohto hľadiska bol i The Last Key o niečo lepším filmom. ()

Keledaia odpad!

Kdyz si myslite ze Insidious nemuze klesnout nize.. prvotridni hovadina. Nudne. Nechapu. Herecke obsazeni super. Radeji bych se ale divala na herce jak grilujou dve hodiny hermelin, pijou pivo a zpivaj country songy. ()

C.A.T.

Upřímně, podívala jsem se na to jen proto, že to dělal Wilson... byla tam určitá naděje, že bude vědět,jak tu látku uchopit, když je v tom od počátku...No..S obrazy a uměleckým prostředím se mi to moc líbilo. Ale ve výsledku se nemohu zbavit pocitu, že to bylo naprosto zbytečné..nic nového to pořádně nepřineslo..na vysvětlení "čerta" si evidentně nikdo nikdy netroufne, takže z tohoto pohledu zase zklamání...kdyby aspoň na konci zůstal Josh držet ty červený dveře... možná by ten závěr působil lépe..takto.. nevím..zda dát 2 nebo 3*... Dám 3, protože mě to nenaštvalo tolik jako předešlé pokračování... už to proboha nechte být a natočte něco úplně nového.. :-/ ()

Nellaron

Bolo sympatické opäť vidieť starých známych Lambertovcov. Dejovo hlavnú štafetu preberá syn Dalton (herec Ty Simpkins nám poriadne vyrástol), z ktorého je vysokoškolák a začínajú ho mátať nedoriešené veci z minulosti. Páčilo sa mi nadviazanie deja na predošlé diely Insidious, avšak z pozitív to je všetko. Nový Insidious totiž recykluje rovnaký koncept. Astrálne cestovanie, zopár ľakačiek, ale žiadne napätie. Patrick Wilson mi sedí ako herec, avšak ako režisér nepresvedčil. ()

Chennie

Otec a syn, červené dveře. Ano, snaha tam byla, předvídatelné lekačky, velice dlouhý úvod. Dost “zrecyklovanych” scén.  Insidious byl pro mě film, který je maximálně provázaný, vrací se do minulosti a vysvětluje scény z předchozích dílů. WOW. Tady byla snaha o něco podobného, bohužel se to ale moc nevydařilo.  No, jsem rada, že jsme nešli do kina. Ušetřené pětikilo. ()

Hollmi

Až na pár lekaček se tato kultovní sága (doufám) uzavírá jedním z nejslabších dílu, již předchozí díl nebyl moc povedený ale zmatek děje tohoto dílu byl rozhodně největší. Návrat hereckých rolí, démonů a předvídatelných lekaček se příliš nevyvedl, ale pokud jste fanouškem této ságy, shlédněte a udělejte si vlastní názor. ()

drkaldj

No, mohlo to dopadnout všelijak. Pro mě je docela zbytečná linka s otcem Joshe. Naopak se mohl více využít třeba Carl. Potom se mi ještě nezdálo, jak ten démon poměrně rychle ovládnul tělo Daltona. Další mínus je pro mě přechod z vesměs strašidelného, atmosférického hororu do hororu, kde prim hrají spíš lekačky. Když se přesunu do plusů, lekačky ovšem fungují. Entity, duchové a démoni vypadají opět skvěle. Sice ne tak často jako první dva díly, ale stále to dokáže vytvořit atmosféru kvalitního hororu. Pokračování v hlavní linii je celkem obstojné a když si vlastně uvědomím že se celkově jedná o pátý díl, tak asi ty mínusy nejsou až tak velké. ()

lineker

Mark Insidious, nebyla nikdy mojí oblíbenou. Nicméně ani jeden film této značky jsem nevynechal, v naději, že se konečně dočkám nějaké nadprůměrné zábavy. No.. Doufám, vážně doufám, že tvůrci před další nastavovanou kaší této serie, dveře ( klidně i červené ) definitivně zabouchli. ()

Dakota1978

Ač nerad, tak musím dát jen 3 a to ještě podvědomě přidávám, páč jsem velkým fanouškem série Insidious. Právě proto je to pro mě asi takové zklamání, bylo to unylé, bez nápadu, špatně se orientovalo v ději, žádná sympatická strašící překvápka se nekonala. Herci neměli chudáci co hrát, protože scénář neodsýpal, prostě nejhorší ze série...škoda. Nuda nuda šeď šeď... Možná by se měl PW držet svého kopyta - herec je to výborný, jako režisér se neosvědčil. ()

lukas.pukas.

Docela me to bavilo , jede si to trochu jinou notu nez predchozi dily , na druhou stranu je vubec nemusite videt . Takove prijemne uzavreni serie a mozna otevreni nove :) I kdyz se nic moc nedelo byl jsem celou dobu napnuty plny ocekavani ale vysledny efekt me moc nenaschnul ale i tak 65% ()

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (viac)