Annabelle 3: Návrat

• Česko Annabelle 3 (viac)

Príbeh o zlovestnej bábike zo sveta filmov V zajatí démonov prichádza vo svojom treťom pokračovaní. Tentokrát sú démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu a zlom posadnutú bábiku si prinášajú do svojho domu. V uzamknutej izbe, plnej artefaktov, ju s požehnaním kňaza bezpečne uložia za posvätené sklo vitríny. Čaká ich však nekonečná noc hrôzy, lebo Annabelle prebudí zákerných duchov v miestnosti, ktorí si vyhliadli novú obeť – desaťročnú Judy, dcéru Warrenovcov, a jej kamarátky. (Continental film)

MixlevPixle

Taaak, veškeré své naděje jsem vkládala do Sestry, která je dle mého mínění poměrně vydařený počin, a na Annabelle 3 původně ani nechtěla do kina jít. Nakonec jsem se přecejen na promítání vydala, kvůli sympaťákům Warrenovým. Co říci k filmu (pozor spoilery). Jedná se o poněkud velmi krotkou podívanou. Většina aspoň trošku strašidelných okamžiků je v upoutávkách, takže ve filmu až tolik překvapení není. Dle mého mínění trpí film velikou slabinou a to, že Warrenovi zde jsou pouze na malý okamžik na začátku a na konci filmu. Další problém je, že se jedná o duchařinu, ale žádný z duchů, který se ve filmu objeví vlastně nikomu nijak neublíží. Nevěsta se courá po baráku a posléze se vyzvrací do spratka, který pustil ze skříňky Annabell, ok dejme tomu. Převozník, který by mohl být mega hrůzostrašnou postavou pouze torusí mince a tahá bloncku za nohy a digitální hafík (fakt hodně špatný nápad i provedení) morduje slepice. Samotná Annabell pak nestraší vůbec, jen se přemisťuje po domě.Samotný závěr filmu je jednoduše k smíchu. Domnívám se, že z tohoto námětu se dal vytěžit opravdu velmi slušný horor, ale bohužel se tak nestalo. Zajímavá podívaná byla pouze ukázka muzea Warrenových. Celkově vzato, když to shrnu, Annabell je pořád řádsky hnusná panenka, ale potenciál námětu zůstal naprosto nevyužit a o hrůzostrašném zlu, které je v panence uvězněno, se jen hovoří a chvílema se mě zmocňovala nepopsatelná nuda. Doufám tedy, že panenka zůstane sedět ve vitrínce a další film už nebude.Doufám také, že Conjuring 3 bude výrazně lepší. ()

roflmao

A je tu další vypíčenost na entou. Není to strašidelný, lekneš se jenom proto, že někdo zesílí zvuk na 6000% na nějaký citoslovce, ne proto, že je to strašidelný. Jděte s tím do píči. Jedna * za Madison a nikdo se neptejte proč. ()

tidkiuni

Bohužel obrovské zklamání. Filmy s Ed a Lauren Warenovymi byli jakousi zárukou přece jen kvalitnějších hororů, to však pouze do teď. Film jsem viděl v kině se vší parádou a první dojem jednou větou? Nízkorozpočtový laciný film, který se celý odehrává v kulisách jednoho domu s asi 5 lekacími momenty a nulovým pocitem strachu. Čekal jsem naprosto něco jiného. Vůbec jsem neměl strach. Vůbec žádná atmosféra. Film je opravdu velmi,ale velmi slabý. Ve filmu se několikrát zjeví i postavy / zvířata, které prostě nevypadají reálně, takže okamžitě máte pocit, že se díváte na kravinu. Celý dej těžce předvídatelný. Celé to působilo spíš jako lepší komedie. Lekačky na úrovni kanadského laciného filmu. ()

EternalS

Nebýt dvou, možná tří zajímavých scén, ve kterých tvůrci prokázali alespoň špetku invence, tak vše ostatní už tu bylo minimálně stokrát viděno a stokrát slyšeno. Tu sama od sebe spadne sklenice ze stolu, tu se rozehraje gramofón či rozhoupe houpací křeslo. Bubák v pozadí je, buchta se předkloní, opět zakloní a tadáá bubák už tam zase není. No a pak tu jsou samotní bubáci. Ti s přispěním miliónů decibelů navíc piští, řvou, syčí anebo prostě jenom stojí a blbě čumí. No a to je vlastně tak všechno. Když po dvacátém zaječení utíká koc opět do bezpečí, říkáte si, že jsou ti bubáci vlastně úplně neškodní. Kdyby se pokaždé prudce neotočilo s volume doprava, tak je prakticky nemožné se leknout. Fakt laciné. Podtrženo sečetno - NEBÁL JSEM SE. Nepociťoval jsem takový ten skličující strach po kterém má zvrácená duše při sledování hororu tak lačně prahne. No mohlo to být ještě horší, tak dávám alespoň jednu hvězdu. PS: Ten vlkodlak byla teda hrozná pejčovina. ()

Miro.boc

Ani neviem čo k tomu napísať, čakal som niečo lepšie, Ed a Lorraine Warrenovi s ich kumbálom bubákov a desivým démonom v bábike je podľa mňa skvelí námet na horor .... Žiaľ potom si pozriete film kde každú chvíľu vyskočí iný divný bubák, poltergeist telka a iné hlúposti ako jeden úplne zbytočný "hmlový pes" tak je po úžasnom námete. Námet dobrý, obsadenie tiež ušlo, spracovanie úplne mimo, skôr niečo na štýl detských hororov pre násť ročných na štýl "IT", snáď tento trend nebude pokračovať a v The Conjuring 3 (2020) to už bude o ničom inom a vrátia sa na štýl jednotky a neprepísknu to, asi si myslia že čím viac tam toho natrepú, tým lepšie, inak budem zas sklamaný ... ()

sadsammy

Když jsem se dozvědela, že bude třetí díl Annabelle, jsem se bála jestli to bude vycucané z prstu jak obvykle se stává s dalšími díly všech filmů. S Annabelle já mám nějaký vlastní vztah kvůli tomu, že já nesnáším filmy o papenkách stejně i Chuky (Dětská hra). Po prvnímu filmu měla jsem noční můru i když se to stává malokdy jsem si pak rozhodla nekoukat vůbec na horory. Ale zrovna na tenhle film pozvala mě kamaradka do kina a neřeknu, že byla jsem z toho moc vyplašená. Určitě je dobrý na podívanou v žánru horor a také pekné pokračování příběhu Annabelle. Celý film mě držel v napětí stejně jako první dva díly. Jenom tady režiséry rozhodli dát něco nového a dali romantický příběh teenegerů a tím to všechno pokazilo. Mladá holka měla hlídat ditě známých dvou exorcistů a její kamarádka ze zvědavosti přišla se podívat do domů Eda a Lorraine Warrenových a určitě šla do ty zakazané dveři s veškerými prokletými věcmi. Takže se z toho stává typický hororový příběh i když to nebylo velmi špatné, hra herců se povedla a bylo několik i pekných lekaček, ale jsem trochu zklamaná. ()

MekyJ

Tři hvězdičky dávám především za dvojici Farmiga a Wilson. Tato dvojice mě oslnila už v Zajetí démonů a oblíbil jsem si je. Ovšem jsou na začátku a na konci, no a ten prostředek není zas tak úplně to, co bych si představoval. Je to takové moc klišé a občas jsem se vyloženě nudil. Ale souboj se Satanem se mi líbil, škoda že tam takhle nebyl vyobrazen už dříve. ()

Vlad

Ako horror je to slabe ale stale to funguje. V podstate stara skola hororu (bez prehnanych digi-efektov, lacnych lakaciek a pod.) ktora stavia na kontinualnom (rozumej: pomalom) budovani atmosfery zjavovanim, vrzganim dvier a premiestnovanim objektov. Nakolko je to dost bezzube (rozumej: v celom filme sa nikomu nic nestane(!!!)), je to pozeratelne aj pre mladez a zienky so slabsimi nervami (vhodne napr. na rodinny halloweensky vecer). Osobne nemam rad slaughter-horrory a podla poctu obeti nehodnotim kvalitu filmu, chybalo len trochu "ducha"plnejsie vyvrcholenie a mohlo to byt za 4*. ()

Wiceman

Jasně, nacpem do toho co nejvíc bubáků, co se budou motat u prokletý panenky, dáme štěky manželům Warrenovým a z jejich dcery uděláme hlavní postavu a budeme doufat, že to dopadne nějak dobře. V podstatě jo, nicméně pořád říkám, že méně je někdy více. Odkazy na minulé díly Conjuringu a Annabelle samotný (zubatá jeptiška chybí ale k tý ještě asi v tý časový posloupnosti nedošlo) jsou jako vždy všudypřítomné. Dokonce ve mně i asi čtyřikrát hrklo. Působí to ale na mě jako hrozně průměrnej horor dnešní doby, kterej na Vás prakticky skáče už odevšad i z různejch zemí. Sice jsem se bavil, ale ne královsky. Dvojka se mi svojí přímočarostí líbila víc, ale zase je to pořád lepší než jednička. Dobré 3 *. ()

karelhura odpad!

Tři retardované slečny se tak nějak pomalu procházejí po baráku. Strašné, a ty kecy kolem. Nedal bych odpad ale ty díly před tímhle kusem byly koukatelné. ()

Andrew88cz

Za sebe můžu hodnotit vesměs kladně, po delší době duchařina, která mě bavila a místy i docela vyděsila, polekala... A menší "spoiler", film se sice jmenuje Anabelle, ale v tomto díle to není pouze o ní, což nakonec bylo dle mého názoru i fajn. (7/10) ()

lineker

Annabelka se nám vrátila domů a tím bohužel trochu ztratila na síle, přímosti a údernosti. Oproti dvojce, kterou hodnotím z dosavadní série jako nejlepší, působí jako Comes Home jako typický teen "horor". Opravdu děsivého okamžiku se nedočkáte a navíc jste svědky slušné idiocie hlavních postav. A tak nejsilnějším momentem pro mne asi zůstane prvních patnáct minut s poruchou Warrenovic auta. ()

ilegal1983

Velmi slabe a vlastne najhorsi diel co som videl.Aby som si ozivil pamet hned pred tymto dielom zhliadol som i dvojku.No to sa neda porovnat ako aj ta ma svohe muchy ale toto je doslova nuda a po 80% stopaze som to musel vypnut.The Conjuring je vyssie o triedu a vlastne pokial su Warrenovi pred kamerou je vsetko v caiku a slape tak ako sme zvyknuty.No akonahle z kamery odidu zacina strasna nuda a lakacky stoja za malo.Slabsi priemer 40%.No i tak dakujem ze som si mohol vychutnat aspon to co predchadzalo tomu,ako i priebeh zatvorenia a posvatenia skleneneho vykladu s Annabelle.Pretoze potom zacina uplne iny film... ()

schuby252

Za druhou polovinu filmu přidám třetí hvězdu první polovina hodně nudná a tahavá jestli bude pokračování chce to už vymyslet trošku něco jiného... ()

mety6 odpad!

Niekto zle zaradil tento film...poprosim nejakeho odbornika, nech mi povie, co ma toto spolocne so zanrom HOROR? Ved to je rodinny vecerny film, ktory si mozu pozriet 4 generacie spolocne pri hrani Monopoly. Ani v pripade pozerania filmu jednym okom by im nic neuslo. Som nesmierne rad, ze som na toto nebol v kine, lebo by som sa neudrzal a odisiel. Kedze som si doma mohol zrobit dve pauzy a doliat dvojitu whisky, aby som nezaspal, vydrzal som dokonca. Daaaaaavno som nevidel film, kde by sa 60 minut od zaciatku nic nedialo (ale ze uplne nic). Reklama na liek proti kaslu ma viac deju ako prva hodina tohto 1,5 hodinoveho filmu. A do toho este ta odporna Mckenna, na ktoru sa neda pozerat. Beruc do uvahy mnozstvo emocii, ktore ukazuje vo svojich filmoch, mozeme kludne povedat, ze nam z nej rastie druha Kristen Stewart. ()

BigJohn02

Na to, že je to už druhý vývar z lógru, který zbyl po už tak slabým kafíčku prvního dílu, to není tak zlý. Občas je to sice natažený jak guma od trenek, ale zase s povděkem kvituji, že lekačky nejsou tak decibelově nařvané jako v prvním dílu. Co se ale nezměnilo, "Nice Doll" Annabelle je furt stejně hnusná. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (viac)

Pokračování Annabelle má název

Pokračování Annabelle má název

18.03.2019

Třetí díl hororového spin-offu k sérii V zajetí démonů o panence Annabelle má již oficiální název. Film vstoupí do kin pod titulem Annabelle Comes Home. Název pak odkazuje na fakt, že se třetí díl… (viac)