Útok dvojhlavého žraloka

• Česko Žraločí mutanti (viac)

Výpravný zvířecí horor ve stylu filmů Čelisti a Útok z hlubin.
Poté, co je jejich loď potopena zmutovaným dvouhlavým žralokem, najdou přeživší úkryt na opuštěném korálovém ostrově. Skryté místo v moři ale začne brzy sužovat silné zemětřesení a dvojité čelisti krvelačné příšery se nezadržitelně blíží... (Řitka video)

Vitaminy odpad!

Carmen, by měla jít už do bikinového důchodu a hrát maximálně sexy matky, zbytek herectva v čele s Brooke Hogan by se měl vzdát hraní úplně. Vypadá to spíš jako studentský film se SLABÝM scénářem, který nemá hlavu ani patu. Pár věcí co mně zaujali: žralok má dvě hlavy, ostrov se potápí, tsunami, loď se porouchá, kapitánka skočí do vody bez ploutví, ale je sežrána i s nima, vedoucí teenager se "smrtelně odře", nechá studenty na ostrově, pak se zázračně uzdraví, i když všichni ví, že ve vodě je žralok neustále do ní padají, nebo se snaží někam doplavat a myslí si že právě oni budou mít štěstí...... :D Díky filmům jako tenhle si dokážu vážit o mnoho víc kokotin co aspoň za něco stojí a můžu mít vzor pro hodnocení odpad! Ale co se týče déčkového žánru co běží v tv někdy nejdřív ve tři ráno behem pracovního týdne - docela prdel! ()

Mallyyy

1* za Carmen a za žádný ostych jen žraní a žraní. Asi bych mohl začít točit 'filmy'' se žralokama. Vemte si pár kamarádu. Jednoho,kterej umí s PC a pujde to jedna báseň... ()

Matli

Náhodou mezi ostatníma shitžralokama a jinejma zmutovanýma potvorama je to slušná práce. Žralok je celkem slušně zpracovanej a neherci se snažej i trošku hrát na úrovni a to je co říct. Jen občas nějaké scény a záběry jsou extrémě nelogický a útoky žraloka (a že jich je nečekaně hodně) jsou graficky taky hodně slabý, musí se hold šetřit. Hvězdičku za stále krásnou Carmen, která se sakra PĚKNĚ vystavuje (ne nahá). 37% ()

Hapretor

Blbost na entou. Electra je herečka na nic, ale dudy má napumpovaný stále dobře. Nebýt těch hezkých holčičích tělíček v plavečkách, není na co koukat. Takže takto za jednu *. Jinak blbé, blbé a zase jen blbé. Místy tak blbé až vtipné. Smích se dostavil nejednou. Spielbergovi by z tohoto počinu spadly čelisti až na zem. Asylum opět boduje. ()

sadlokan

Bezkonkurenční film na nedělní ráno po dvojdenním tahu.Odpoví na rozpaky,které se vám nahromadily v hlavě tázajíce se,zdali jste naprostý magor.Osoby se pohybují převážně ve dvojicích,aby nezpůsobily nevyváženost dvojitého gáblíku kousající stvůry.Skoky ze člunu do vody vítány,žralok totiž také musí pít. ()

Ombak▼Penari odpad!

Já jsem z toho viděl asi deset minut uprostřed. Víc prostě nešlo. Je to naprosto nepředstavitelná věc. Natočit něco takhle špatně, to přece není možný. Někdo, kdo dokáže postavit kameru a zrežírovat scénu, přece nemůže vytvořit něco tak špatného náhodou. Mám pořád pocit, že podobné filmy se musí točit špatně schválně. "Stop. Sjedeme to ještě jednou, tohle bylo moc dobré. Zkuste být všichni ještě o stupeň větší dřeva a dementi. Žraloka zkurvíme až na počítači, ale vy musíte být neuvěřitelně otřesní už na place, jinak ten film neprodáme. Ok, jedeme. Klapka." ()

Junys

Dá se benzín odpálit ? Tenhle dialog mě snad dostal nejvíc z celýho hororu.. Ze začátku jsem si říkal jo to vypadá na dobrý C jenže pak to šlo z kopce a už mě to nějak odradilo.. Nevím proč ale nějak mi připadlo že žralok ve vodě vypadal jinak než nad vodou.. Zabavil jsem se ale ne na dlouho.. Z původních 4* které jsem chtěl dát dávám lepší 3*.. ()

Rathalos

Kde hra Carmen Elektra,to znaci,ze vacsinou film bude na nizsej urovni a bohuzial to tak aj bolo,herci ubohi,triky a zralok taktiez,ale na druhej strane vynikajuci napad a dobra zabava,clovek sa aj zasmeje,takze za tie dve posledne spomenute veci davam dve hviezdicky...:-) ()

dainio odpad!

Jsem fandou Sharknada a sem tam i zetkových hovadin. Tohle bylo i na mě moc. Nějaká třída studentů, kde se urodili samé "kozatky" a fitness machýrci je v rámci studia na moři. Zapisování do sešitu a zkoušení však naruší dvojhlavé žraločí hovado. Aby toho nebylo málo, tak je v lodi díra. Poplují k opuštěnému atolu. Ten se ale rozpadá a potápí. Vlastně jsem ani nepochopil proč. Ostrov z dálky vypadal neporušeně, ale stačí kameramanův epileptický záchvat a ostrov se potápí. Sakra, to je sračka. Žralok na hovno, dialogy na hovno, herci na hovno, děj na hovno - úplně všechno v tomto filmu je ohromná sračka. Nelogické chování, trapné hlášky, nereálno a k tomu ještě "Babiš". Mám dost! Tohle chce panáka. ()

Luisis

Takové horší "C"éčko. Víc než hloupoučkej a zbytečnej film mě úplně rozsekaly okolnosti kolem filmu. Pan Profesor Babiš:-D Distributor pro CZ Řiťka video a taky to, že režisér Ray si o 3 roky později natočil i Útok trojhlavého žraloka a tentýž plodný rok i svůj Masterštick "Megažralok VS Kolossus" . Tak pusu a pa všem žralokům! Sejdeme se u Čtyřhlávka - 2% ()

Ryšty

Film postavenej na kozách. Carmen se jen celou dobu natřásala před kamerou. Aspoň, že ty holky obsadili pěkný. Digitální efekty teda jedna velká bída, nehledě na to, že žralok uměl měnit velikost. Zlatý čelisti. Ale za originalitu si to snad jednu aspoň zaslouží. ()

kratina

Takhle to asi dopadá, když scénář napíše lidský mutant - dvojhlavý scenárista. Potřeboval bych něco vysvětlit. Když na mě na moři zpoza útesu vyběhne žralok a slupne mě k svačině, on je nějaký zásadní rozdíl v tom, jestli měl jednu nebo dvě hlavy? Víc hlav = větší hrůza? Ani náhodou, vy blbouni z Asylum! Víc by mě vyděsila dvojhlavá tchýně, když už. ()

Jan.S.Harold

Tak něco takovýho sem už hodně, hodně dlouho neviděl! Trololo maximale! - Co to je? - Díra. - Bazén? - Ne, jenom díra v zemi. - Tak jo, dem dál. // - Co si takhle zaplavat? - Babiš by nás asi nechtěl vidět ve vodě. - Babiš... Babiš se to nedozví, jasný? ()

E lan

Nebýt chrabré svářečky, která ve všech rozměrech přečnívá (jak fyzických tak roztomile ne-hereckých), tak by to bylo za čistou nulu. Přitom takový chytrý námět, dvojhlavý žralok útočící na korálový útes plný polonahých tupounů, na tom se přece nedá nic zkazit?!:-))) ()

mira.l odpad!

Muhehe, tohle fakt někdo myslel jakože vážně?? Už zkraje to podle prvních dialogů vypadalo nevalně, že to bude velký špatný, ale že až tolik, to jsem snad ani nečekal. To byla fakt hovadina velká jak dvouhlavej žralok. ()

beso74

Prečo by som mal ten film brať vážne, keď on sám sa tak neberie? Obrovský žralok uloví svoju obeť, tak že s ak nej nepozorovane priblíži vo vode, ktorá je ako sa hovorí žabe tesne nad kolená? Chlap, ktorý sa poškrabal, sa zvíja bolesťou a div že nezomrie? Že žralok, ktorý príde o jednu z hláv, si to pomaly ani nevšimne??? No, v tomto filme je všetko možné, protagonisti sú od začiatku rozdelení na žraloka, jeho potravu a hlavnú hrdinku, ktorá, ak dokáže nabrať potrebný švih, je schopná žraloka umlátiť vlastnými prsiami (podobné vlohy má celé ženské zastúpenie, miestami to vyzerá že šlo o natáčanie relácie pre Playboy, ako školskú akciu). Devízou je, že na nič netreba čakať, prvé obete sú hneď prvej minúte filmu a potom približne každých ďalších 5-6 minút. pričom sa ich frekvencia s blížiacim sa koncom filmu stupňuje. V záplave všakovakých žralokov je to celkom zábavná filmová hodinka a pol. ()