Útok dvojhlavého žraloka

• Česko Žraločí mutanti (viac)

Výpravný zvířecí horor ve stylu filmů Čelisti a Útok z hlubin.
Poté, co je jejich loď potopena zmutovaným dvouhlavým žralokem, najdou přeživší úkryt na opuštěném korálovém ostrově. Skryté místo v moři ale začne brzy sužovat silné zemětřesení a dvojité čelisti krvelačné příšery se nezadržitelně blíží... (Řitka video)

Mrkvič odpad!

:D jasně no, super film, když jsem mega nachcanej :) větší sračku jsem v životě neviděl a zvládnout přepnout ovladačem, tak bych to nikdy neviděl. ()

Mr.Bulanek

Víkend s žraloky ukončen touto ptákovinou, no alespoň bylo na co koukat. A byl jsem natolik ovlivněn, že jsem si dal v hospodě Shark Attack Shot. ()

Lachtaan

Zápletka: Katastrofálních rozměrů, sahajících téměř po kotníky děl Rolanda Emmericha. Monstrum: Originalita nezná v programu Malování hranic. Herci: Buďme upřímní - nahota velí celé této slátanině. ()

MrMysterious

Skvost po stránke či už scenáristickej, režisérskej, strihovej alebo digitálnej... aj natočiť niečo tak zlé musí byť umenie, na toto drogy nestačia... ()

Diego odpad!

Celou dobu se vlastně dívate na hruď Brooke Hogan, která jde ve stopách svýho otce, která je mladší vylepšenou verzí Joely Richardson:)). Už jen to, že kapitánka lodi je Carmen Electra, triky na úrovni mé první pc hry z devadesatych let a potapejici se ostrov. Není možny, aby o stupidite filmu nevedel sam reziser, kdyz to tocil, podle me existuje jista komunita, ktera ma sebezapreni koukat na porno, ale jsou schopni sponzorovat tyhle softy, aby zakryli svoje uchylny predstavy a v duchu si samy sobe namlouvaj, ze vlastne koukaj jenom na normal horor. ()

AsylumFan

Efekty od studia Asylum jsou skvostné, fanoušci je miluji a těší se na ně. Ovšem scéna z tohoto filmu, kdy žralok pod vodou útočí a zuřivě se zakusuje do dětské gumové panenky, je převratná a měla by vejít do dějin filmových efektů (zisk Oskara?). Znalci nemohou ocenit jinak, než plným počtem - 100 %. ()

TheRoller

"Je možné benzín odpáliť?" - NIe, to nie je otázka 12 ročného dieťaťa typu "Hoří hovno?", ale jedna z mnoha podobných replík tohto počinu. Nieže by som nevidel aj väčšiu kravinu, ale táto bola tiež kvalitná. Oceňujem ale jeden filmársky ťah - hrudníky viacerých dievčin priťahovali zrak viac ako krv žraloka, hoci aj dvojhlavého, a tak sa dalo vyhnúť veľkej dávke nehereckých výrazov. Práve vďaka veľkej koncentrácii dvojičiek veľkosti 3 až 4 (pri niektorých majiteľkách som sa nedostal ani k ich tváram) sa to dalo prežiť bez väčšej ujmy. Prízemné a tupé, ale je to tak. ()

Rebbit odpad!

Více než žraloků se bojím filmu o dvojhlavém žralokovi, horší efekty jsem snad nikdy neviděl, od kdy žralok žere lidi jako nějaká piraňa??? Na to se ani nedá dívat... Potřeboval bych aby tady bylo hodnocení horší než odpad, protože to je slabé slovo, toto není nic lepšího než sračka.... Tento snímek (nebudeme nazývat filmem) se může líbit jen 2letému dítěti, které nemá pořádně rozum, možná bych tento snímek udělal jako seriál a dal bych ho do kouzelné školky :D -1000 % ()

MaaaR@

Je to hrozná slátanina kde nedává smysl vůbec nic. Nejdřív hrozná radost, že je poblíž jedna jediná pevnina, pak člověk z různých záběrů napočítá asi 3 další ostrovy. Ostrov sám o sobě taky dost kouzlí. Občas na něm není ani jedna palma, pak tam jsou čtyři, z čehož dvě se poroučí k zemi a o pár minut déle dostáváme zase ten samý záběr se čtyřma palmama. A tak dále. Ale ono to je vlastně tak stupidní, až je to vtipný, a absolutní odpad si to zkrátka nezaslouží. "Díra v zemi." "Co to je, bazén?" "Obyčejná díra." No. 1 mezi dialogy v historii kinematografie. ()

F.W.Colqhoun

Rádio nefunguje, anténa je zlomená... Především musím konstatovat, že nelituji ani vteřinu. Filosofie studia Asylum není úplně nesympatická, parazitování je nejrozumnější a fér punkový způsob, jak se postavit k produkci velkých studií; tvůrčí brainstromingy u nich musí být maxilmální hlína. Oč jde? Dvouhlavý žralok, nejneaerodynamičtější obluda všech dob, kosí posádku prsatic a svalovců profesora Babishe (čti babiš). Loď jde ke dnu a atol, na němž se Babiš & spol. vylodí, překvapivě taky; storka tak krystalická, že nestojí za řeč. CGI nelze hodnotit jinak než jako roztomilou i nejkrvavějších scénách. Zábavu plodí jen sadismus, miliónkrát provařená klišé, kozy, nadhled, kozy, ironie, kozy, zadky. Nadhodnota ale samozřejmě nespočívá v obvyklých kinematografických kvalitách, na něž se zde záměrně rezignuje. Vedlejším produktem fajnové primitivní zábavy je ve výsledku smutná skutečnost, že filmy se stonásobně vyšším rozpočtem nejsou zdaleka stonásobně lepší. Tenhle kinematografický tartar je přes problémy s právníky od Universalu, Warnerů, New Line Cinema a dalších odzbrojujícím způsobem nevinný, primární. Jde o kinematografii, která dává naději, že se režisérem, kameramanem, hercem, trikařem, skladatelem a filmovým vypravěčem může stát každý :-). ()

Mrs.Blue odpad!

V životě nepochopím, jak tohle může někdo brát s nadhledem, jako oddechovku nebo dokonce zábavnou odbočku. Ne, prostě ne. A co těmhle žraločím Asylum trhákům chybí k dokonalosti? Měli jsme tu už písečné žraloky, mecha žraloka, tuhle dvouhlavou ludru, mega i super žraloka, žraločí svištění vzduchem, takže teď už zbývá jen dinožralok vs. Chuck Norris anebo duhový žralok vs. vesmírná loď a měli bychom snad už vše. ()

TERRORDROME

Tak som náhodou pozeral večer telku a začal tento film. Vraj to nie je prístupné do 18 rokov, tak si vravím, možno  nejaký horor. Keď vyskočil nápis Asylum tak to so mnou naozaj trhlo a pri mene hlavnej hviezdy Carmen Elektra som mal hovno až za ušami. V zásade ide o to že banda študentských dementov ide na nejaký ostrov a okolo pláva dvojhlavý žralok čo musí živiť dva hladné krky. Už je to nejaký ten piatok, sobota aj nedeľa čo som naposledy videl jednu z týchto príšeráckych megachujovín a tak som to zožral aj s nechápavým úsmevom. Filmy ako tento snáď naozaj môžu slúžiť len na pranie špinavých peňazí od mafie, lebo inak to nemá žiadne iné opodstatnenie svojej existencie. Scenár je len o tom že dementi chodia z jedného konca ostrova na druhý, drístajú nezmysly, dievčatá občas ukazujú kozy, plus jedna lesbická scéna po ktorej žralok zožerie obe aktérky. Že sa obrovský zmutovaný žralok dokáže nenápadne pohybovať a skrývať vo vode ktorá je človeku sotva po pás je ešte jasnejšie a samozrejmejšie než to že je zem plochá a hviezdy sú na nebeskú klenbu pribité klincami. Medzi najvtipnejšie okamžiky určite patrí desivé zranenie pána učiteľa ktoré vyzerá ako by sa porezal pri holení nôh, ale reve pri tom ako by to bola udalosť čo má vstúpiť do dejín gore efektov. Taktiež zváranie trupu lode štýlom "mávam si zváračkou a je mi dobre", či žralok snažiaci sa hlavami rozbúrať ostrov sú celkom zábavné detaily. Film ako taký síce nestál za nič, ale svojou absolútnou lenivosťou a absenciou akejkoľvek snahy o čokoľvek dokáže zaujať ako študijná kuriozita. ()

Zyne odpad!

dementni scenar, dementni triky, klasicke vyuzivani jednoho zaberu stopadesatsestkrat, divni a skaredi lidi, co jim herectvi fakt nejde a u holek to nezachrani ani jejich kozy, elektricka carmen uplne out, deckovy Aaron Eckhart jakbysmet, vtip a nadsazka se nekde poztracely a cele je to jen ztrata casu, proste shit ()

mira007

Dvouhlavý žralok útočí na školní družinu, jejíž děvčata se předtím ukážou nahoře bez a jako běžnou součást čvachtandy v moři považují trojku se spolužákem. To točil nějakej nadrženej falešnej biolog nebo co? Hodně bizardní béčko s mizernými hereckými výkony, ale co naplat - mám rád sluníčko, moře pláže tak dávám aspoň jednu hvězdu za to. ()

aLPaC

Začátek zábavný. Skupina vysokoškolských studentů (rozuměj modelek s umělýma kozama a svalovců bez mozku) spolu se svým profesorem Babišem :D a paní Babišovou (pořád totálně sexy milfka Carmen Electra) vyrazí na moře. Cestou jim žralok prorazí trup jachty a tak jedna skupinka opravuje loď a druhá vyrazí prozkoumat nedaleký ostrov. Nebo atol? Až dotud je to skutečně zábava, holky mají své výhody, protože jsou nejenom sexy, ale i hloupé. Ten jeden kluk jak pořád ukazuje svaly, dává si proteiny a pořád hlásí nějaká moudra je taky dobrej. Ale po předčasném finále filmu, tedy lesbické scéně, přijde na scénu onen proslavený dvojhlavý žralok a celý film začíná jít do kopru. Jsou tam samozřejmě samé nesmysly, ať už jde o chování postav, nebo potápění ostrova, neustále měnící se délka lodi od ostrova apod. Od asylumu člověk nemůže čekat nic jiného a já bych to i skousl, ale ta zábava z první půl hodiny se úplně vytratí a vy už jen čekáte, kdo to přežije (což jsem mimochodem uhodl po prvních zhruba 30 sekundách, co jsme se seznámili s hlavními postavami) a kdy to konečně skončí. ()

KM Phoenix odpad!

Po shlédnutí tohoto kusu člověku vlastně dojde, že série Sharknado je vlastně áčkovým počinem studia Asylum, na rozdíl od tohoto filmu obsahuje herce, které jste už někde viděli a camea všelijakých zevlů. Zde je minimum herectví, absurdní hrátky s fyzikou prostředí, kdy žralok mění velikost a také hloubka moře je značně proměnlivá. V čem je naopak tento film vyjímečný je neskutečné herectví Charlie O´Connella v roli profesora Babiše (psáno Babish), kterému sekunduje o dost méně výrazná Carmen Electra jako doktorka Babišová. Charlie O´Connell předvádí mimořádnou plejádu nechápavých obličejů a tupých hlášek a také jednu extatickou scénu kdy je zraněn. Už jenom kvůli jeho výkonu stojí za to tenhle film vidět. Oproti tomu je Carmen Electra poněkud statická a ani ostatní ansámbl toho moc nepředvede a je přítomen víceméně jako kanónenfutr (ve smyslu krmení pro ryby), snad tedy až na dva domorodé (?) umpa lumpy, kteří snad měli být jakýmsi komediálním prvkem. Ve světle geniálního projevu Charlieho O´Connella, působí ostatní herci celkem jako zbytečná stafáž včetně digitálního žraloka a závěrečné tsunami. Doufám, že někdy v budoucnosti dostane více prostoru, skoro by z něho mohl být další a možná i lepší Kevin Sorbo :-D ()