Útok dvojhlavého žraloka

• Česko Žraločí mutanti (viac)

Výpravný zvířecí horor ve stylu filmů Čelisti a Útok z hlubin.
Poté, co je jejich loď potopena zmutovaným dvouhlavým žralokem, najdou přeživší úkryt na opuštěném korálovém ostrově. Skryté místo v moři ale začne brzy sužovat silné zemětřesení a dvojité čelisti krvelačné příšery se nezadržitelně blíží... (Řitka video)

Morholt odpad!

Loď se potápí, jako na potvoru se potápí i ostrov, tsunami na obzoru a kolem toho všeho se prohání dvouhlavej žralok. Asylumáci opět nezklamali a vypustili do světa další animální příšernost, kde dokonale funguje kouzlo nechtěného. Asi za všechny šílený scény bych jmenoval tu, kdy se destimetrovej žralok nenápadně připlíží k laškující trojici, která má vodu asi tak do pasu. To byl majstrštyk. Jinak samozřejmě spousta nehrajících metrohošanů a podobně talentovanejch silikonů.Co jsem čekal, to jsem dostal. ()

Tommassi3

"Ale jak ho sem dostaneme ??" - "V tom je právě ten vtip !! Připlave sám, až zjistí, že tu jsme !!" - "Jo ?? Já myslel, že vtip je v tom, že my už tu nebudeme, až připlave !!" ;) ()

Terva

CITÁT - Sextant pomáhá určovat zeměpisnou šířku......... Takový snímek jsem čekal od společnosti Asylum, ale vypadá to, že tady trochu přestřelili. . Protože tohle je totální blbost. CITÁT - Nic není nemožné......... Scéna, kdy ta blondýna s velkejma kozama, řekne, úplně profesionálně, že ta loď je v pořádku (poznala to jen podle pohledu), ale pak poprosí jednoho testosterona, aby loď nastartoval, protože ona to neumí - to jsem šel do kolen. Síla. CITÁT - Ostrov se potápí...... Nedavno jsem viděl Útok obřích vos, ale po tomhle paskvilu, musím Vosy přehodnotit a dát jim jednu hvězdu navíc. Dvojhlavý žralok je totální hovadina. Nejchytřejší tam byl právě ten žralok. A není se co divit, místo dvou koz, má totiž dvě hlavy, a tudíž mu to i víc myslí. ()

corpsy

Ľudský, resp. tvorcovský debilizmus naozaj nepozná hranice. Ako ináč pozerať na tento kanálový sajrajt, kde sa samoukájacia réžia Ch. Raya ( potvrdil svoju pozíciu na špičke môjho rebríčka najhorších režisérov v histórii ) snaží dať divákovi na podnose ranný bľuvanec po celonočnom fláme. Ďalšia vec, ktorú tento snímok dokázal je, že Carmen Electra nemá právo hrať vo filmoch. Na živobytie jej bude stačiť pózovať pre pánske časopisy. Prečo teda jedna hviezda? Zopár rozkrokov tam bolo fajn. ()

ledzepfan

Některé filmy jsou tak dementní až jsou geniální, ale některé jdou dál a z té nechtěné geniality kloužou ladně na vyšší level demence... Aneb-pokud dvouhlavý žralok velký jako nákladní vagón žere nohy holkám stojícím po pás ve vodě a je přitom celý pod hladinou-něco je špatně.. Jedna hvězda za to, že jsem se tomu mohl smát(né "vtipnosti" toho filmu ale prostě jen-škodolibě-jeho ubohosti). ()

Z0oMb3E odpad!

úžasné!!! ÚŽASNÉ!!! ÚŽASNÉ!!! Pravidlo, že viac hláv-viac rozumu neplatí vo svete, kde je O´Connel profesorom a Electra doktorkou. Vo filme však nieje jediná hluchá scéna ktorá by dala vydýchnuť rozvibrovanej bránici. Vo filme nieje nič, čo by stálo aspoň za maličké zapochybovanie ohľadne premrhaných financií. A nakoniec, vo filme nieje jediná scéna, ktorá nemá potenciál stať sa kultovou. Samozrejme to platí len pre mne podobných zúfalcov so zbierkou muších krídel pod vankúšom a dvojdňovými výčitkami po masturbácii. Asylum opäť nesklamalo a drží si u mňa jednoznačný status najlepšej spoločnosti na komédie. Asylum ma dokáže stále udivovať v tom, akú príšerku zas vytiahne z mora. Viva La kozy...vlastne double power žralok! (Filmu musím dať ešte minimálne jednu projekciu aby vo mne kus odoznezli všetky tieto euforické stavy a spísal naň oslavnú ódu hodnú jeho veľkosti) ()

italka63

Já se královsky bavila, ve vodě dvouhlavá nestvůra, na obzoru ostrov, který se propadá do moře -prásk, palma padá k zemi jako podetnutá, obláček prachu, loď s dírou, co furt drží na vodě i když je pod čarou ponoru, neuvěřitelně stupidní skupinka lidi, co skáče do vody v hrůze velmi ochotně už jen když na obzoru zahlédne ploutev a žralok, to bylo nêco, jak bojoval sám se sebou, když si jako každá hlava usmyslela, že poplave na jinou stranu. Zvlášť ke konci se mrskal dobře:-) :-) ()

L_O_U_S

Nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale tenhle film je snad první relativně koukatelná asylovka. Ano, je to typicky asylácky tupé a jednoduché, ale lokace a svižnost děje dělají z Útoku dvojhlavého žraloka slušně zábavné céčko. Tady se kecá minimálně, děvčata se opalují a vystavují na odiv své vnady, tupí studenti (s aspirací tak maximálně na absolvování základky v našem ghettu) se hloupými hláškami vozí po chytrých studentech (kteří naopak vědí úplně všechno), krvelačná potvora nešetří stylovými způsoby sežrání svých nebohých obětí, triky nejsou oproti starším asylovkám až tak okatě digitální a všechno se to odehrává na tichomořském atolu - ukažte mi někoho, kdo by v takovém prostředí nechtěl strávit aspoň den. Tentokrát jste to opravdu vytáhli na dvě hvězdičky, bros. (750.) ()

AlistairMir

Já tyhle ne céčkové, ale přímo žetkové monster horory, co se absolutně neberou vážně mám celkem rád a Asylum je pro mě prostě taková továrna na oddechovky, kde se děje neuvěřitelná hromada pitomostí, ale tvůrci se to nesnaží skrývat a nedělají jak to myslí děsně vážně. Něco jiného je koukat a hodnotit na X té pokračování čelistí, které se pořád snaží působit hrozivě s tím, že to akorát ždímá prachy z jedničky a něco jiného je koukat na blbinu, která si na nic jiného ani nehraje. Dvouhlavej žralok, potápějící se atol, rozbitá loď...no prostě napínavej žraločí survival jako jsou Mělčiny nebo In the deep :-D :-D ()

Dexter1 odpad!

Ono to z úvodu bola dosť veľká sranda, ale keď ma po chvíľke začínal každý jeden strih, ktorý bol úplne zmätočný a zlý ubíjať, tak som nemal síl to s prehľadom a odstupom dopozerať. Vo svojej podstate som vďačný za takéto kúsky, len niekedy sa to naozaj zvládnuť nedá...a to je aj tento prípad. ()

Trevor

Dnešný žraločí maratón zavŕšil tento film, ktorý síce nebol o nič lepší ako ktorékoľvek Sharknado ale dokázal som to dopozerať do konca a bol som nakoniec zvedavý či si zo žralokom poradia. Teda aspoň trochu. ()

Wiikii odpad!

Jééje, ten film je takovej frankenstein, složenej z několika jiných dílů, které ani nefungují, ale i přesto je to na světě !! Příběh, herci, charakteristika postav, ty texty, a samotnej žralok kterej v první záběru vypadá jak kdyby zažil stejnou nehodu jako Godzilla a za asi 30min. se dostane nepozorovaně až k puberťákům kterým je voda po pás... ()

cariada

Béčko, ale já se docela dobře bavil. někdy mě takovýhle film baví víc než vysokorozpočtový blábol. A mimochodem žralok byl moc pěkný.(ale potkat bych ho nechtěl) ()

Rodriguez

Studio Asylum zase překvapilo svým širokým spektrem hnoje :-D Nebejt toho stupidního žraloka, který na mělčině plave vlastně ve hloubce a dokáže na pláži každýho sežrat, přitom tam stojíš po chodidla, hmm.....zajímavá inteligence tvůrců. A krom naprosto debilního českýho dabingu by to špatný nebylo, ale doporučuju původní znění s titulkama. 20% ()

Nivenx odpad!

Jsou režiséři, kteří se do elity, nebo alespon do průměru nikdy nedostanou, jelikož točí totální kraviny. Tento film ani nemohl být braný vážně a nejspíš ani nebyl, jelikož tam není vůbec nic, co by mě alespon malinko vzalo. Další nesmysl, co kazí pověst filmovému průmyslu! ()

vesper001

Čím víc pruhů, tím víc Adidass, čím víc hlav, tím víc čelistí. Příběh je na tento specifický žánr překvapivě solidní: skupinka školou povinných pobíhá mezi potápějící se lodí, potápějícím se atolem a skákajícím žralokem. Na nikom z nich vám nezáleží, ale sem tam je to i napínavé. Třeba při prohlídce opuštěných chatiček jsem pořád čekala, ze které žralok vybafne. ()