Útok dvojhlavého žraloka

• Česko Žraločí mutanti (viac)

Výpravný zvířecí horor ve stylu filmů Čelisti a Útok z hlubin.
Poté, co je jejich loď potopena zmutovaným dvouhlavým žralokem, najdou přeživší úkryt na opuštěném korálovém ostrově. Skryté místo v moři ale začne brzy sužovat silné zemětřesení a dvojité čelisti krvelačné příšery se nezadržitelně blíží... (Řitka video)

elanista1

Za najvacsiu osobnu vyhru povazujem, ze som film dokazal dopozerat, dalo to vsak riadne zabrat. Tazko povedat ci to chlapci z Asylumu myslia len z recesie, alebo ich tvorba je "vazna", neviem. Ale viem, ze taky zly film som uz dlho nevidel, zly v kazdom jednom ohlade; realne ma z tohoto rozbolela hlava. Ziaden z tych ludi co tu vystupovali /schvalne nehovorim hrali/ si do zivotopisu nemoze dat v kolonke povolanie "herec". Pravda, film som si zapol kvoli Carmen Electre, a uznavam ze pri vyberani programu na vecer som rozmyslal niecim inym ako mozgom. Polovicu hviezdy vsak davam kvoli dobrym zenam. ()

chrustie odpad!

To se jednou jedno tupé hovado rozhodlo, že natočí naprosto nejzkurvenější biják, vzalo si k tomu tlupu namakaných čůráčků napodobujících herce a druhou tlupu kurviček (mimochodem jedině na co se dá dívat) co aspoň občas vystrčí kozy. Třetí tlupa tentokráté mamrdů, jsou schopni se dodívat do konce. Na tuhle sračku stačí 10 minut. ()

Kokutek

Já jsem se bavil. Super kozičky a prdelky a byl jsem napnutej, která vydrží do konce. Za to dávám hvězdu. Proč skoro ve všech žraločích filmech žraloci vrčej jak čokli? ()

mFranta odpad!

Špatní herci, špatné triky, ale spousta silikonu. Kdyby vynechali scény se žralokem a místo toho tam začali souložit, mohl z toho být slušně průměrný pornofilm. ()

gezper odpad!

Je obtížné až nemožné vyprodukovat film bez chyby. Ovšem minimálně pozoruhodné je stvořit dílo, kde je špatně úplně všechno, naprosto. Co scéna to kravina, tupost, očividná lobotomie tvůrců, a zároveň nechápavost, často výbuch smíchu na straně diváka. Z filmu mám dojem, že režisér a zbytek jeho sehraného týmu to celé (po přidání triků, sestříhání) ani neviděli a vypustili rovnou ven. Tápete-li po něčem hrozném a šíleném na párty, tak tohle je skvělá volba. Dopředu ale všechny přítomné důrazně upozorněte ve stylu TV Nova, že 'následující záběry budou drastické!' a debilita filmu je značná. Kdo bere pravidelně uklidňujicí léky, nechť si je rozhodně nezapomene doma, pro ostatní připravte větší než malé množství alkoholu. [0%] ()

Pute odpad!

V tomhle "filmu" je více nesmyslů než ve všech ostatních filmech dohromady. Dialogy psala zfetovaná opice. Kamera je zmatenější než pětileté dítě v Disneylandu. Podle toho, co "režisér" předtím natočil, trpí asi nějakou žraločí úchylkou. ()

joxerveliky

No já jsem se u toho tak nasmál, až jsem musel dát hvězdičku. Od začátku až do konce to pěkně mečelo jako v kozinci a k tomu senzační bestie, která musela mít opravdu šílenou sílu, neboť to musel být pane aerodinamický odpor! U dialogů a hlášek jsem nesčetněkrát vyprskl smíchy a navíc ta pěkná příroda v kombinaci s vnady. No prostě bomba film kategorie :D. ()

BarGoldstein

To je ovšem luxusní mega zhovadilost Plastový žralok opět v akci! Tentokrát navíc vypadá jako mutace rozzuřeného jezevčíka a ožralého Hurvínka. Prostě by tvůrci opět udělali líp kdyby si všechny ty spoře oděné děvy sundaly podprsenky a kalhotky a vykouřily pár čůráků! ()

M+M odpad!

Christopher Ray? To zas bude kravina. - Ano dnes po půl roce se mi to potvrdilo. Druhou polovinu už jsem raději vypustil. ()

chaosteory

Pokud jste to viděli a nedali odpad, má to pouze dvě příčiny. Za A. se rádi mučíte a bičujete nad velkolepými počiny studia Asylum nebo za B. vaším lákadlem byla Carmen Electra. V mé případě táhly obě příčiny a dopadlo to opět podle očekávání. Nespecifikované herecké výkony, scénář z pera nočního hlídače konajícího velkou potřebu, a teď POZOR, efekty posunuté o level výše, pokud máte šedý zákal nebo jste doteď bydleli na smeťáku. A abych nezapomněl Kuřmen Electra je tu dobrá akorát na vyplnění míst, do kterých by se klidně vešel Horst a Peppi s celým Telešoupingem, neboť zabírají většinu filmu. Vážně: je to konina ja sviň, ale svým způsobem je to důvod proč to zkouknout, něco tak "originálního" páni zase dlouho nenatočí:-D ()

entronov

Film je celkem i zábavný nebo lépe řečeno vyloženě nenudí. Hvězdu dávám za nápad a krásné prostředí + herečky, druhou hvězdu za scénu kdy si ta sympatická slečna sundá podprsenku :) a dal bych i třetí za celkový dojem z filmu, ale ke konci jsem dostal záchvat smíchu takže nic. ()