Útok dvojhlavého žraloka

• Česko Žraločí mutanti (viac)

Výpravný zvířecí horor ve stylu filmů Čelisti a Útok z hlubin.
Poté, co je jejich loď potopena zmutovaným dvouhlavým žralokem, najdou přeživší úkryt na opuštěném korálovém ostrově. Skryté místo v moři ale začne brzy sužovat silné zemětřesení a dvojité čelisti krvelačné příšery se nezadržitelně blíží... (Řitka video)

xwerm odpad!

pre boha to čo bolo. Lepšie by to zahral aj retardovaný nedonosený šimpanz ktorý nevidí na jedno oko.A toho žraloka museli robiť dáky umelci. Dal by som hviezdu len za to obsadenie ale bohužial to neni možné strata času normálne ma z toho rozbolela hlava 0/10 ()

JNDean odpad!

Když vypnete zvuk, tak se dá na film dívat, ale tedy jenom na křivky Carmen Electry, Brooke Hogan a dalších účastnic. Jinak nehezké dílo ve všech směrech. ()

Tomiczekk

Půl hvězdy za prsatý "herečky" a druhá půlka hvězdy za pěkný moře. A to ještě přimhouřím oči. To byla taková, ale taková kravina :-O :D ()

Vital

Kdyby režisér byl chytřejší,mohl to natočit i jako porno,ono to vlastně tím vším tupenstvím,hezkým holkám s velkýma dudama a mizernýma trikama,mohl by to prodat vzlášť jako film a vzlášť jako porno a penízky by se hrnuly víc :) ()

Pythonator odpad!

Nechápu lidi, co zabíjejí čas sledováním podobných píčovin. V televizi jsem zahlédnul část tohoto filmu a docela jsem se pobavil nad tím jak ubohé a trapné to je. V jedné scéně dvě holky odhodily plavky a vypustily kozy do moře. Při cachtání s frajerem se před ním začaly líbat aby to bylo dost sexy a coll. Vodu měly asi po pas a v tom je znenadání sežral žralok velký jako barák. To se prostě musí vidět. Borci z Asylumu si nechali udělat na objednávku u nějakých tupců film, kde je dvojhlavý žralok, spousta koz a hlavně Carmen Electra, aby bylo co napsat na DVD obal. Požadavky žádné, herci žádní, scénář žádný. Dali jim trochu peněz a čiňte se, kluci. A kluci se činili. Posbírali místo herců hromadu debilů (tj. mladých Američanů), koupili si zájezd někam k moři a něco tam natočili. Nezapomněli s sebou vzít na dovolenou nějaké počítačové animátory, kteří jim výměnou za pohled na kozy a šáhnutí zdarma dodatečně dodělali toho žraloka. Co bude příště? Tříhlaví lachtani útočí. Hrají: Pamela Anderson,... ()

Filatov odpad!

Další hrůzostrašnost od Asylum. Vždycky si říkám, že to od nich nemůže bejt takovej průšvih a vždycky je já se snad nepoučím :-D Carmen Electra je ve filmu jenom od toho, aby ukazovala svoje tělo. Herci jsou děsný, dialogy ještě víc a prostě celý je to příšerně tupý. O efektech ani nemluvím. ()

Iroquois

Gratuluji všem, kteří tento film shlédli až do konce a neumřeli. Já dal 10 minut, pak jsem si uvědomil, že chci ještě žít a že mám svou existenci vlastně rád...tak jsem to vypnul. Jedna hvězda za to, že žiji. ()

JimMorrison

na tyhle filmy mám úchylku, bavil jsem se neskutečně, krásný nelogičnosti typu obří žralok, který udělá díru do velký lodi, se nepozorovaně přiblíží k lidem v sotva metrový hloubce atd. hvězda dolů za to, že Brooke Hogan nesundala podprsenku, ale jinak zábava, jakou jsem očekával P.S. žralok řvoucí jako tygr nebo lev? wtf? no úžasný :-D ()

leonskennedy odpad!

Proč Carmen Electra jako doktorka (úplně tupá),asi aby se mohla opalovat na jachtě.Dvě telata(rozuměj studentky) běží při jakémsi zemětřesení na molo aby je mohl sejmout žralok! ()

Traktorista

Banda idiotů na lodi, na atole, v moři - dostává čočku od dvouhlavého žraloka, který svou velikostí strčí do kapsy i plejtváka. Jenže, je navíc ještě tak hustej, že dokáže lovit lidi aniž by si ho všimli i půlmetrový hloubce jako bonus (pozor spoiler) když mu utrhnutá ruka od těla bez hlavy zapálí kanystr v hubě, tak po výbuchu a urvání pravé hlavy, dokáže taky každou slušně maskovat strany. Jednou mu chybí nalevo, pak napravo, pak zas nalevo - prostě i na Asylum je tenhle film opravdu slabej, nudnej a otravnej. ()

Isfio

Je to síce jasný odpad, ale človek to akosi začne brať s nadhľadom, z horroru sa stane komédia a naozaj sa pri tom filme zabaví. Neviem či toto bol presne ten zámer režiséra. Plus pekné dievčatá v plavkách, Carmen Electra a nezabudnuteľné scény :D Snažiť sa zapáliť mokrú handru na otvorenom mori, učiteľ sa potkne a má z toho zlomeninu tretieho stupňa, tsunami sa zjaví odnikiaľ, žralok podrýva koralové dno ostrova a ten sa začne potápať, po tom čo žralokovi odpália jednu hlavu, akosi zázrakom sa mu uzavrú všetky tepny a on veselo pláva ďalej :D, keď si veselo pláva v mori, na plytčine, v tsunami vydáva všelijaké zvuky, akoby si niečo hundral. Aby som nezabudol, efekty na úrovni strednej školy. ()

wendy221

Filmy o žralocích mám ráda, tak jsem zkoukla i tento. Než jsem to ale udělala, podívala jsem se na hodnocení. 17%? To bude asi pěkná sračka. Řekla jsem si, jenže já mám poslední dobou nutkání dívat se na filmy, co mají "černý čtvereček" prostě mě to baví a musím se přiznat, že většinou bych jim tak malé hodnocení nehádala. No nic, zpátky k filmu. Útok dvojhlavého žraloka? Co si pod tím představit? Nejdřív jsem čekala partu naivních teenagerů, kteří samozřejmě jako vždycky všichni přežijí a místo vychechtaných puberťáků začnou být vážní. Jenže věc je jiná. Když přehlídnu všechny chyby a zaměřím se na děj, na originální nápad, byl to super film. Ale ty strašný chyby a příšerně trapný efekty na rok 2012 byly hrozný. Nemusím připomínat, jak se zčistajasna nad potopeným ostrovem vzala helikoptéra nebo kam běžely ty dvě holky když je žralok skokem sežral. Carmen Electra tady byla skoro na nic. Pořád ty její otázky: Co se stalo? A podobně. Nevím, co dělala na palubě. Jako doktorka stála za dvě věci. A samozřejmě kapitán - jak už napsal LIVINGDEAD - bolí ho noha, ne které skoro nic nemá a řve a jak ještě dodám já - pak, asi o pět minut později je úplně v pohodě a běhá jak jelen. No, neříkám, že to byla ztráta času, ale mělo to velké mezery. Dávám tři hvězdičky za origoš nápad, krásnej ostrov a statečnou bloncku, co přežila. :)) ()

BigJohn02

Opravdu šílená blbina. Nesympatičtí puberťáci, holky taky žádné krasavice, hloupý děj, k tomu jedna stará škeble (CE). Bodík za estetiku dvojhlavé potvory. LIVINGDEAD má pravdu - taky jsem si všiml, že kapitánek s odřenou nohou řval, jakoby měl minimálně otevřenou zlomeninu... ()