Jednotka samovrahov

• Česko Sebevražedný oddíl (viac)
USA, 2016, 123 min (Director's Cut: 134 min, Alternatívna 111 min)

Je super pocit, byť zlým... Zhromaždite tím tých najnebezpečnejších väznených super zločincov na svete, dajte im do rúk najsilnejšie zbrane z vládnych zdrojov a pošlite ich na misiu, ktorej cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Dôstojníčka americkej tajnej služby Amanda Waller je presvedčená, že to zvládne iba tajne zvolaná skupina nesúrodých, nenapraviteľných jednotlivcov, ktorí nemajú čo stratiť. Ako to však dopadne, keď si členovia jednotky uvedomia, že neboli vybraní, aby uspeli, ale za trest poslaní do vopred prehratého boja? Budú spoločne bojovať až do posledných síl, alebo sa rozhodnú byť každý za seba? (Continental film)

Ivoshek

Kdybych to měl shrnout jedním slovem, bylo by to "blbý". Můžu ale přidat i další. Co třeba "nenapaditý", "klišoidní", nehumorný"? Současný trend natáčení jakože drsných filmů podle slaboduchých komiksů mi přijde už hodně vyčpělej. ()

Hurley

Pokud je život fakt jako bonboniéra, jak říká­val starej dobrej C.G.B. Spender, pak Sebevražednej oddíl je jako rumová pralinka, do který někdo zapomněl dát rum. Na venek to sice furt vypadá jako čokoláda, uvnitř ale najdete jen nekonečnou prázdnotu, svou neúprosností se vysmívající samotnejm základům vesmírný existence a jakejm­koliv formám lidskýho snažení. Z čistě nihilistickýho úhlu pohledu je to celý svým způsobem i zajímavý… Ne ale zas až tak moc. víc » ()

claudel

Zpočátku to byla hodně dobrá jízda, pak se to scénáristicky docela blbě nasměřovalo do ztracena, ale závěr zase fajn. Hlavně si celý snímek pro sebe ukradli Margot Robbie a Jared Leto - to bylo ukázkové. Vzít po Heathovi roli Jokera je tak velká výzva, že mě v půl šesté ráno nenapadá ani vhodné přirovnání. Ale on to zase setsakramentsky zvládnul a s Margot vytvořili šílený pár snů. Ostatní v partě jsou taky cool a soundtrack se vydařil úplně na jedničku. Celkově tak tři a půl hvězdičky, za Margot a Jareda hodnotím směrem nahoru. ()

Necrotongue

Původně jsem chtěl film ohodnotit dvěma hvězdičkami,ale díky tomu,co předvedla Margot Robbie a Jared Leto,jsem musel jednu přidat.Vždycky,když se v nějaké scéně objevili spolu nebo i samostatně,začal jsem se bavit,jinak na mě snímek působil klišoidně a utahaně navzdory tomu,že nabídl řadu akčních scén,nebo to bylo právě proto.To,že má být film a Will Smith děsně cool,bilo do očí až příliš.Jedno chlapácké prohlášení střídalo druhé a všichni byli uměle drsní a drnější,takže mi nakonec jako jediné uvěřitelné postavy přišli Harley Quinn a Joker,navíc se mi líbila superschopnost,jíž ovládala Harley,vypálit z šestiranného revolveru bez dobíjení neomezené množství střel,to se v některých situacích hodí víc než neviditelnost.No,nechci Willu Smithovi předpovídat něco špatného,ale ani letos to na Oscara nevidím. ()

ARI50

Sebevražedná mise sebou nese skvostné kousky padouchu a tak se nám film dost slušně rozjede a je na co koukat viď Margot, každý svojí úlohu splnil dost dobře a tak nás příběh zavede mezi odpornou čarodějnici a může to pěkně bublat protože tuhle bandu bych nenasral ale v záloze je dost vymazaný Joker který má své nápady na celou show, dost dobrá podívaná kde nejste zklamání ale velice překvapení. ()

Ištván87

Tak dobrá. Řekněme si upřímně dvě věci. Za prvé: Ten film není dokonalý. Za druhé, kritici jsou v jeho hodnocení dost mimo. Není možné, aby měl třeba Superman se vrací celkem vysoká hodnocení a takováhle příjemně nekomplikovaná akční jízda byla cupována kritiky na cucky. Po shlédnutí Batman v Superman (po shlédnutí obou verzí, ale hlavně té prodloužené) jsem si říkal, dobře, blockbustery mají být rychlé, nekomplikované a na jejich vizuálu nezáleží (každý u BvS kritizoval CGI na konci, ale že je film vizuálně orgastický v celém průběhu a má plno přenádherných obrazů, to nikdo nepodotkl). Tak fajn - kritici mají rádi Marvel (já taky) a jeho chyby mu nevadí. Na druhou stranu nejlepší díl z trilogie o Kapitánu Amerikovi je první díl a ten má suverénně nejhorší hodnocení. No a po těchto úvahách přišel tenhle film. Co o něm říct? Pěkně se na to dívá, ještě líp se to poslouchá (soundtrack je fakt perfektní), Kapitán Boomerang je vynikající, El Diablo je vynikající, Killer Croc je ještě lepší, Deadshot je perfektní a Harley Quinn je naprosto boží (a to nemluvím jen o jejích spodních partiích v těch roztomilých minišortečkách) a nemůžete jí nemilovat. Každý její pohled nebo pohyb stojí za to. K tomu jsou tu záporáci, kteří možná nejsou úplně z nejzajímavějších, ale vezmeme-li to do detailu, jejich síla hrdinům moc pěkně zavaří a to je asi to hlavní (Ronan ve Strážcích Galaxie byl silnější než skoro všichni ostatní borci ve vesmíru a byl to příšerný záporák, podobně jako ten Elf ve druhém Thorovi), že by někoho mohl zrovna tenhle typ záporáků nějak urazit, o tom silně pochybuji. Pak je tu Joker, který mě úplně nepřesvědčil, ale to mohlo být i nedostatkem prostoru - přišel mi víc psychotický, ale téměř bez smyslu pro ultračerný humor, který by mu fakt seděl. A pak jsou tu ještě dvě malá camea, která mě ohromně potěšila (zejména ten velkej netopýr, který se tu objevil hned několikrát), Amanda Wallerová, která je fakticky ale veeeelká sviňucha a Rick Flag, který je dostatečně sympatický, aby se vám zamlouval. Vážně nevím. Ten film má hodně pozitiv (daleko převažují negativa) a ač rozhodně není dokonalý, je dostatečně zábavný, abych začal na netu vyhledávat filmy, které kritici ve své době nedokázali docenit. A řekl bych, že filmy z DCEU budou tenhle případ. Dnešní doba je plná komiksovek, stejně jako třicátá až sedmdesátá léta byla plná westernů. Jen čas podle mě ukáže, z kterých komiksovek seza deset a více let stanou klasiky. První dva díly X-Men už klasiky jsou, ale X-Men: První třída je s přehledem nejlepší díl, takže možná to zas takové klasiky nejsou. Faktem je, že BvS měl premiéru před pěti měsíci a pořád se o něm mluví, zatímco Občanská válka tu byla před třemi měsíci a ač se každému líbila, pár týdnů po premiéře o ní nikdo nevěděl. Kinoverze 6,9/10, prodloužená verze 7,1/10 ()

JASON_X

Jak známo, nejlepší sebevražedná jednotka filmové historie je Židovské sebevražedné komando z Life Of Brian. Až za ním se umisťuje tohle comicsové, gothamské, Batmanem nejdřív pochytané a potom ke službě státu pod pohrůžkou smrti od CIA přinucené. Rozjezd je slibný a chvíli jsem i doufal, že by se mohlo hrát na trochu temnější notu, ale nakonec je z toho zase miloušce úsměvná komedie pro mládež. Superpadouši jsou sympaťáci sladcí jako cumel, mají různé výčitky svědomí i morální zásady, milují své děti a své přátele, prostě v jádru jsou to vlastně všichni správňáci. Ke konci už to připomínalo spíš Rychlé šípy. Další mínus je za ohavnou představitelku pí Wallerové, která za své obsazení do filmu vděčí jen a pouze pozitivní rasové diskriminaci. V normálním světě by se tahle vykulená baba dostala leda tak k roli nějaké uklízečky nebo domácí posluhovačky. No a nejstrašnější ze všeho je příšerná věta "ajlavjú dédy" na konci, která mě definitivně utvrdila v tom, abych ani za vizuál a triky třetí nedával. ()

luka4615

Když jsem na Nový Rok viděl první ukázku k tomuto filmu, začal jsem očekávat stylovou akční jízdu přesně v tom temném podtónu, na jaký jsem zvyklý od filmů z režie DC. Sice jsem ve finále nedostal takovou "pecku" v jakou jsem doufal, ale to ještě neznamená, že je Suicide Squad úplně špatným filmem. David Ayer v rámci svých, producenty značně omezených, schopností stvořil skvěle odsýpající akční videoklip, u kterého, stejně jako u franšízy Fast and the Furious, není radno příliš přemýšlet. Je zde totiž lepší takříkajíc "vypnout mozek" a užívat si skvostné akční sekvence, které prostě Ayer pořád umí s velkou parádou. Velké plus si také zaslouží povedený soundtrack, který se nese v podobném stylu jako soundtrack k filmu "Guardians of the Galaxy", a také inovativní "představovačky" hlavních antihrdinů ve stylu jakýchsi osobních medailonků. Ale i přes tyto klady, které film má, je alfou i omegou snímku božská Margot Robbie jakožto Harley Quinn. V každém záběru na sebe strhává veškerou pozornost, přičemž si svou "mírně vyšinutou" postavu užívá na maximum. Rovněž zde musím zmínit Willa Smithe, který je zde, ač je to k neuvěření, naprostý sympaťák, pročež mu motivaci jeho hrdiny snadno uvěříte. Možná se teď ptáte, proč jsem zde ještě nezmínil Jokera v podání Jareda Leta. Odpověď bude lehce patetická - za prvé: jako těžký fanoušek filmu "The Dark Knight" pro mě už bude navždy jen jeden Joker, kterého už nikdy nikdo nepřekoná, a za druhé, no, Letův Joker má ve filmu (naštěstí) tak málo prostoru, že jsem se až divil, co tam proboha dělá. Na hlavní kostru příběhu totiž nemá vůbec žádný vliv. PS: Nevíte, kde se dá objednat socha Harley Quinn v životní velikosti? (Viděno v kině CineStar Jihlava) „What was that? I should kill everyone and escape? Sorry, it's the voices. Ahaha, I'm kidding! That's not what they really said.“ ()

Will_X

Upřímně sem byl skeptický k prvotnímu hodnocení v zahraničí, ale osobně nejsem také moc nadšen. Bohužel to nezachrání ani Will Smith, nebo Margot Robbie...Možná by mohl Jared Leto, ale to by musel dostat mnohem více prostoru, což se nestalo. V některých částech mi to dost připomínalo "Guardians of the Galaxy", čemuž sem se vůbec nebránil. Ale celkově mi nepřijde moc dobře využitý potenciál, který Ti "bad guys" mohli být. Fajn akčňák, který nenadchne, ale ani neurazí. +Fantastická Margot Robbie! 75% IMHO nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že drtivá většina toho dobrého byla ukázána v traileru... ()

Bauer

Další vířící bordel,co chce zničit svět. Po kolikáté jsem jen tohle viděl? Asi po osmý za posledních 5 let? Nejspíš. Tentokrát ale svět nezachraňují žádní superhrdinové, miláčci světa, monstra, roboti a další nesmysly. Tentokrát nám svět zachraňují padouši, ze kterých se v průběhu filmu stanou klaďasové (teda, jak se to vezme). Každopádně to funguje. A funguje to zatraceně dobře i při druhém zhlédnutí. Sice jsem čekal od Ayera R-kovou zábavu, kde se bude fuckovat o sto šest, krev poteče proudem, ale bohužel. Hodně se mi líbilo (jsem velký fanoušek Batmana), že zde byl krásně zakomponován Batman! To je jedno velké plus. Ovšem jedno velké mínus je Jare Leto v roli Jokera! To byl vtip?! Proč?! Debilní nápad. Jinak ostatní herecké obsazení bylo velmi dobré. Smith mi vůbec nevadil a na svou roli se výborně hodil. Baví mě dokonce i Joel Kinnaman. Pak tam byli naprosto zbyteční herci jako Jai Courtney a Adam Beach. Kdo si ale krade 90% filmu pro sebe je jednoznačně Margot Robbie. Perfektní výkon a měla by dostat svůj vlastní film. Film balancuje někde mezi 3* a 4*. ()

Morholt

Trailery obvykle ignoruju, ale tyhle jsem si užíval a sjížděl pořád dokolečka, což se ukázalo jako chyba, protože mé očekávání pak bylo příliš vysoké. Suicide Squad se sice tváří jako rádoby jiná komiksovka, ale bohužel jen tváří. S dobrou akcí a CGi efekty na vysoké úrovni se tak nějak počítá, takže tady si film zaslouží plus, ale ne vynášení do nebe. Horší je to s postavami. Tým je sice sestaven z vyložených superpadouchů, ale Ayer nezapomíná zdůrazňovat, že všichni mají v podstatě dobré srdce, což leze místy až neskutečně na nervy, kor když casting na čele s Margot Robbie proběhl na jedničku a všichni přítomní mohli a měli být bastardy i v rámci záchrany světa. Největším a nezpochybnitelným hajzlem tak zůstává Viola Davis v roli agentky, která tuhle partičku sestavila. Jediné, co se vyloženě povedlo, je soundtrak sestavený z provařených hitů od Rolling Stones, White Stripes či Eminema. Co se Jokera týče, tak ten byl vizuálně skvělý, ale to Letovo přehrávání mi přišlo místy nepatřičné. Vlastně se dá říct, že postava Jokera je charakteristická pro celý film. Je to dobré, ale není to ono. 60% ()

Lucasion

Přehnaně vysoká očekávání. Zatímco Marvelovské skupinovky u mně bodují, tak Suicide Squad totálně propadá. A to patřím k těm, kterým se letošní Batman v Superman moc zamlouval. On tenhle film má dvě velká a dvě malá lákadla. Ty velká jsou oblíbený Smith jako Deadshot a krásná Robbie jako Harley Quinn. Obě postavy se mi líbí. Herecky, kostýmově i charakterově. Ty menší lákadla jsou, že se ve filmu objeví Batman (A on se objeví!) a samozřejmě sexy zadeček v minišortkách. (Který se taky objeví! Pokaždé když se Robbie otočí.) Tím jsem klady filmu vyčerpal a zbytek je neskutečná filmová bída. Nejsem fanoušek Ayera, až na jednu vyjímku. Tudíž ani jeho akční styl mi nijak nesedne. Akce je nezajímavá, hektická a bez šťávy. Příběh je skoro od začátku do konce nuda. Přesně v padesáté minutě už jsem koukal na hodinky a těšil se na konec. Dialogy mezi postavy jsou nudné a příběhově prázdné. Délka je pak nepřiměřená tomu, že se ve filmu prakticky vůbec nic neděje. Rádoby charakterové zvraty mě taky nebavily. Nehledě na to, že kromě zmiňovaných dvou postav, jsou další charaktery nezajímavé, a nebo až iritující. Jared Leto, o kterým neustále čtu jako o Jokerovi století. Upřímně - Ani ne. Jeho Joker možná působí šíleně, ale rozhodně ne vtipně a rozhodně z něj nejde strach. Spíš neustálé přehrávání a napodobování předchozích ztvárnění. Na to, že jsem čekal skvělou a drsnou komiksovku, tak je pro mě SQ neuvěřitelné zklamání. [Extended] (29 %) ()

Sawy

Tady nemá cenu se vymlouvat na nějaký budoucí director's cut nebo zprznění filmu studiem. Suicide Squad totiž nefunguje na té absolutně nejzákladnější bázi - ve vyprávění příběhu. Ten vůbec nedává smysl. Nejenže se nedočkáme vytvoření zábavného a nějakým způsobem koherentního týmu, což se od týmovky jaksi očekává, film působí spíš jako sestříhané úryvky z cool trailerů, které vůbec neladí dohromady a ještě ke všemu na sebe v naprosté většině případů nenavazují ani náladou, ani významem. A dívat se na stylové obrázky člověka baví přesně ty necelé tři minuty v ukázce, ne v dvouhodinovém filmu, u kterého divák automaticky očekává nějaké zažité standardy. Minimálně tedy u hollywoodského blockbusteru. Že je to barevné, evidentně drahé a pořád se tam něco děje (většinou něco hloupého/nesmyslného/nepasujícího) mi stačilo ve dvanácti letech, teď už jsem se po devadesát procent stopáže jen ironicky usmíval a čekal na COKOLIV, co by tomu, co se na plátně děje, dalo nějaké opodstatnění. Nedočkal jsem se. A je mi docela jedno, jestli je to vina Ayera nebo Warner Bros. Protože když člověk sedí v kině a celou dobu si říká, že oproti tomuhle byl i Batman vs. Superman dobře odvyprávěná záležitost, je něco hodně špatně. 35 % ()

Sprite

Už od začátku se to tváří jak je to celý cool, ale moc to nefunguje... alespoň na mě ne. Ve druhém díle bych si přál, aby najali víc osvětlovačů a tu bandu hipsterských umělců trochu zredukovali. ()

ScarPoul

Strašne by som chcel dať viac.. Fakt veľmi, ale nedá sa. Ayer je super režisér, ale tu skrátka vsadil na zlú látku. Suicide squad sú o vzťahoch medzi postavami, ktoré sme vďaka čiernobielosti veľkých zápletiek nevnímali ako pozornosti hodné. Film ale nie je inovatívnym prírastkom do dielne DC. Je len vizuálne šťavnatejším. Ayer vsádza v prvej polovici na parádny soundtrack a vražedné tempo predstavovačiek. Čo do určitej miery funguje. Ale hoci do ucelenosti konzistentné v tých malých detailoch na ktorých by to malo stáť( vzťahy, motivácie, väčšia skonštruovanosť), je to až smutne nenápadité. Postavy sa zjavujú vtedy kedy majú. Prichádzajú na nápady vtedy kedy majú. A ktovie akú riť je tam tá scéna v bare!! Ktorá film dáva do zbytočne sentimentálnej roviny, ktorá sa tam vôbec nehodí. Podobné spravil Singer v nových X-menoch. Ženské postavy sú fajn. Aj Harley( asi najlepšia postava z filmu), aj Enchantress, ktorá hlavne vo finále ako tieňová postava so svietiacimi očami má niečo do seba. Nechcem to hodnotiť ako zlý film. Snaha o prepojenie s vesmírom za účasti Flasha a Batmana funguje, ale na to ako mal film našliapnuté stratil príliš rýchlo tempo a tá hlavná časť( teda druhá polovica filmu) sa až neuveriteľne vlečie. Škoda.. Fakt som sa tešil. ()

cvutak

Obsazení postav se povedlo, jen je obrovská škoda, že všichni dostali tak málo prostoru. Kdyby DC Comics začal pozvolna jako Marvel se sólovkami a pak udělal týmovku, určitě by to dopadlo o mnoho lépe. Takhle je to jen promarněný potenciál a jsem vážně strašně moc zklamaný. Celkově film není špatný, ale mám po něm pocit, jako když mám slíbenou Audi A8 a nakonec se z toho vyklube korejská i30tka. Co se týče samotných postav, tak Willu Smithovi jsem první půl hodinu nevěřil, že je nejobávanější sériový vrah. Nakonec se to poddalo. Margot Robbie - jedním slovem úžasná, jen Harley mám spojenou s totálně šíleným a drzým chováním. Myslím, že kdyby DC zkusil čerpat scénář a charakter postav z her Arhham city, Arkham origins, dopadlo by to skvěle a splnili by můj sen. Film si zaslouží tak 65%, ale za skvělý soundtrack dávám 4 hvězdy, ikdyž je ve vzduchu cítit trochu nadržování... ()

Lacike

Hodnotenie extended verzie: Malo to take fantasticke trailery a film pôsobi akokeby ste si jeden trailer pustali 2 hodiny neustale dookola. To by vydrzal len blazon alebo extremny fanusik komixov. Nie som ani jedno, takze som druhu polovicu filmu dopozeral na druhy den. A aj tak som sa neskutocne nudil. Ono to proste v ziadnom ohlade vôbec nefunguje. Je tam milion postav, ale kazda vam je ukradnuta. Je tam milion medailonov behom ktorych su postavy predstavene a cely cas cakate, kedy sa uz rozbehne film, ale do konca sa tak nestane. Chemia medzi postavami je nulova. Vôbec nepôsobia ako tim, ale len ako divna banda uchylakov, ktora si vysla na prechadzku. Behom filmu sa z jedneho z nich vykluje megazaporak, ktory chce znicit svet. Je to rovnaka nuda ako zvysok filmu. Ziadny plan na zneskodnenie zaporaka v ktorom by mohol svojimi schopnostami nejak zmysluplne zaziarit kazdy z timu sa nekona. Ten tim nedava ziadny zmysel. Banda blaznov bez poriadnych schopnosti a oni maju celit hrdinom s nadprirodzenymi schopnostami? Ved cast z nich bez zadychania chytil Batman, tak koho chcu ti neschopaci prekonat? Najvtipnejsie je, ze su akoze zaporaci. Neustale to opakuju, ale jedinu zapornu vec, ktoru urobia je to, ked Harley Quinn rozbije vyklad a ukradne nejaku blbost. To su teda fakt velki zaporaci. Absencia R-koveho ratingu je uplne bezpredmetna. Nejake to fuckovanie alebo gore sceny by filmu nepomohli. Akcia je klasicky sucasny digifestival. Je prehladne natoceny, ale nicim oproti ostatnym sucasnym blockbusterom nezaujme. A kedze su vam postavy ukradnute, tak je to rovnaka nuda ako zvysok filmu. Veril som, ze z postav bude za nieco stat aspon drsniak Will Smith a sexica Margot Robbie. Smith je nevyrazny ako ostatni a Margotka sa vycerpala v traileroch. Vo filme neponukne nic nove, takze som si uzival iba neustale zabery na jej sexy zadok. A este spomeniem Jokera. Je to proste blazon s neskutocne otravnym smiechom. Nevyvolava ziadny strach ako Ledgerova verzia a ani nie je zabavny ako Nicholsonov Joker. Nie je na nom nic zaujimave. Tymto filmom prakticky koncim so sucasnou vlnou DC komixov. Idu uplne mimo mna a vôbec nic ma na nich nebavi. Mozno risknem uz len Wonder Woman vdaka sexici Gal Gadot a budem si ju vychutnavat v zrusujucom kostyme, ale samotnemu filmu neverim. 3/10. ()

Gwaihir

Chcete-li zachránit svět před bytostí s nadlidskými schopnostmi, tak proč nevyužít potenciál těch nejhorších existencí, jimiž svět disponuje. Sebranka komiksových antihrdinů je sestavena velice zajímavě, většina jejich postav má co nabídnout, ať už co do akce, nebo zábavnosti, přičemž rozhodně nejvýraznějšími jsou Harley, Deadshot a Joker. Celkové možnosti však zůstávají využity jen zčásti, a to zejména kvůli přílišné zkratkovitosti a očividnému vyhození některých scén. Přesto se jedná v některých ohledech o pozoruhodný snímek, zejména pokud jde o velice zdařilé představení jednotlivých charakterů či naprosto skvěle roztodivný výběr hudby. 70 % (Viděno během comics night Filmového víkendu ČSFD 2016) ()

malylada

Promarněný potenciál. Chce se mi brečet, když s podobným námětem koukám na Batmana: útok na Arkham, který je ten pravý nářez této partičky. Tady dějová linka selhává a je absolutně nudná. Hrdinové nemají prostor a vše se soustředí na tři postavy. Joker s Batmanem jako důležité články prošumí a záporáci opět IQ houpajícího koně nenadchnou. Akční scény jsou nemasné a porovnáním jako týmovky s Civil War je to k smíchu po všech směrech. Will Smith to zachraňuje spolu s Jaredem Letem, kterého je tam málo, ale za mě více cool než Margot Robbie. Mě osobně bavil přes špatné finále i BvS. Tak tohle měla být pecka léta? Za mě největší zklamání léta...... 4/10 ()

Tommassi3

"Cože ?? Co ?? Že mám všechny pozabíjet a zmizet ?? Omlouvám se, to ty hlasy v mojí hlavě.. Dělám si prdel !! Tohle neřekly !!" ;) David Ayer se svým poslední dobou stále autorsky typičtějším nejen žánrovým hybridem ve snaze o vyloženě deadpoolovský odklon od většiny komiksácké tvorby lehce setřel Snydera s jeho Batman versus cosi, nicméně v důsledku spoustě geniálních jednotlivostí navzdory hrabě zklamal a marveláckému, jehož byť už ze samotné podstaty komiksového předobrazu vykrádá horem spodem, průměru se ani nepřiblížil.. Herecky však velká paráda, když i třeba jakkoli famózní Jared Leto, co nechává daleko za sebou i Heatha Ledgera, budiž mu země lehká, coby široko daleko nejlepší Joker ani zdaleka nedokáže zastínit bezvýhradně skvostnou Margot Robbie, co si krade většinu bijáku sama pro sebe.. A tradičně bezvýhradný Steven Price ?? Ten přichází se soundtrackem, který tenhle bizár činí o třídu lepším, než ve skutečnosti je.. ()

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

Ještě před premiérou Flashe režisér a nový šéf DC Studios James Gunn uvedl, že veškerá komiksová tvorba studia počínaje jeho snímkem Superman: Legacy bude jedno velké propojené univerzum. Již delší… (viac)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

04.05.2022

Zatímco nové vedení studia Warner Bros. vymýšlí, co vlastně sakra dělat s jejich hraným DC portfoliem, respektive jak kupu nesourodých projektů usměrnit tak, aby z toho postupem času vzešlo druhé MCU… (viac)

Willem Dafoe jako Joker?

Willem Dafoe jako Joker?