Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

Šakalík

Docela krvavá zombie podívaná na francouzský způsob, kterou ale táhne dolů mizerný casting a příšerně jednoduchý scénář. Nikoho nezajímá, odkud se ty hladové potvory vlastně berou, i když uznávám, že to asi není vůbec podstatné. Co filmu chybí na promyšlenosti scénáře, to bohatě nahrazuje příjemně svižná řežba a potoky všudepřítomné krve. Ten akční děda je celkem fajn, zbytek herců je ale zoufale nevýrazný, což je nejmarkantnější v případě jediné dámy ve filmu. Z českého pohledu je zajímavé, že ve filmu zazní i jedna česká věta ("Zavři dveře, teče to až sem." :-)) a jednou z prvních obětí zombie hodokvasu je náš krajan. Jinak to je ale jen průměrný, i když dost masakrální, zombie horor. ()

sedm.1

Já jsem se Zombie Apokalypsou poměrně dost spokojen,neboť mi dala přesně to,co jsem očekával.Že jsou francouzi v součastné době na hororovém poli,a to především co se týká krve a brutality,jedničky,to už je dlouhodobě profláknutá věc a v LaHorde to prostě jen potvrzují.Vše je od prvních minut podřízeno jen k co nejkrvavější a nejefektnější likvidaci zombíků a ikdyž je ústřední zápletka dost jednoduchá,zároveň ani na vteřinu nenudí a vlastně ani neuráží.Vše je sice předem dané,karty jsou jasně rozdány,ale autoři se tím nějak dlouze naštěstí nezabývají,a tak to jede po celou dobu na plný koule.Od začátku to má švih,energii a vlastně i styl a co mě bavilo a oslovilo nejvíc,i řádně špinavou atmosféru.Co se týka přítomné superrychlosti zombíků,už několikrát jsem zmínil,že jí mám radši než jejich původní kývající se šnečí pohyb,chvílemi je to i zde sice opět přehnáno s klipovitostí a tak zbytečně způsobenou nepřehledností krvavého řádění,ale pořád to je v mezích únosnosti a filmu to prostě jen přidává šťávu a drive.Zombie Apokalypsa mi tak zkrátka přinesla sice jednoduchou,ale zato nenudící a řádně krvavou jízdu,která je zároveň i velice příjemně akční,jedná se o přímočarou řežbu a tak tu nemám moc co kritizovat,já to mám takhle rád :)!Prostě efektní,krvavý,akční nářez. ()

iXtr3m3

Dobré béčko, dobré efekty, ale chcelo by to pokračovanie, ktorého sa samozrejme nedočkáme. Nemám rád takéto otvorené konce... ()

Holina

Absolutní atmosférická pecka. Od 28 dnů poté nejlepší zombie horor s takovýma koulema. Nedávám 5***** jenom proto, že takové hodnocení náleží pouze starým romerovkám. Velmi se podivuji nad slabým hodnocením (k 3. 11. 2010 - 56%), protože Dahan a Rocher museli svým debutem uzemnit spoustu fanoušků žánru. Je tu všechno co má být. Směsice záporných a kladných hrdinů masakruje hordy zombies, kteří kde se vzali tu se vzali, atmosféra je tak hutná, že by se dala krájet a dokonce je tu i prvek, který u zombie hororů najdete jen zřídka: Napětí. Bomba - doporučuji pokud už jste ze všech amatérských zombie sraček unaveni. Tohle vás vzpruží. Navíc mám tušení v kvalitní soundtrack. ()

chaometic

Neříkám, že ten film byl kýč, ale žádná velká sláva to taky nebyla. Film budí celkovým dojmem velmi zmateně hodně blbých hlášek, zvlášt té ženské ( tu bych nechal sežrat hned na začátku). Mimo jiné dal bych plus navíc díky bitce na tom autáku. Zapoměl jsem zmínit jistou podobu s filmem Left for dead(pc game) Ptám se, kdy na točí zase nějaký pořádný Zombie horrory? La horde mezi ně určitě nepatří. ()

TERRORDROME

Prehnitý proti hnijúcim! Drsný policajti na súkromnom záťahu proti drogovým dílerom narazia na hromadu zombíkov, takže samozrejme musia spojiť sily v boji proti plesnivým hordám nemŕtvych obyvatelov paneláku. Prvé stretnutie so zombíkom čo má sáčok na hlave je podarené a krvavé, ukončené rozstrelením hlavy brokovnicou. Ďalšie stretnutia už sú podstatne fádnejšie, bez nejakých tých gore efektov a všetci tý drsňáci si furt vzájomne mávajú búchačkami pred ksichtom, takže zombíkov ani netreba, oni sa tí kreténi pozabíjajú aj sami. Napokon sa predsa len rozbehne hromadné zabíjanie plné digitálnej krvi. Najvýraznejšou postavičkou je šialený vojnový veterán čo hádže hlášky a pobehuje s guľometom. V pamäti mi utkvela scéna v ktorej jeden z magorov rozmláti zombíkovi hlavu o stĺp a reve pri tom "som skurvený Nigérijčan"! Záver je potom depresívny ale aj pomerne blbý. Takže priemer. ()

Teabag

Pro mě osobně to bylo dost slabé... Ale je pravda, že v posledních letech nasadili hodně vysoko laťku evropských zombie filmů Britové (Dead Set, 28 Days Later... a 28 Weeks Later...), takže Francouzi tu měli dost těžkou výchozí pozici. Myslím, že z atmosféry toho domu, kde se děj odehrává, se dalo vytřískat daleko víc. K tomu to pro mě jediná vcelku sympatická postava schytala jako první... Myslím, že 2* jsou adekvátní. ()

SICK_BREED

La Horde není ničím více, než jen francouzským zombie gore masakrem, kde není nouze o odporné postavy, rozbíjení hlav na sto způsobů a krájení těl kulometem. Není ale také ničím méně a já můžu s klidným svědomím říct, že na mě tohle zapůsobilo. 90 minut neředěné akce a jeden fanaticky válku milující děda který chce hnijícím mrtvolám ukázat "art-core". To si zaslouží silnější tři hvězdy. ()

Kopin

Víc nesympatickou bandu už snad vybrat nešlo. Kromě dědka se nedalo fandit nikomu, tak jsem fandil aspoň "zombíkům". Ale parchanti byli nějak divně naskriptovaní, moc jim to nezombilo. Každopádně ale v disciplíně fajtů na blízko a rozdavání hlaviček zombálům by tenhle film vyhrál zlatou. ()

krusty2

Toto je presne na pomedzi skveleho filmu a slabeho filmu.Sceny su tu vcelku slusne aj krv tu spliecha.Prestrelky uz tradicne francuzi vedia,ale ten dej to je jednoduchost sama o sebe.Raz pozriet a uz sa za tym neobracat. ()

bolan

Musím uznat že to mělo spád, brutalitka taky ušla a zombíci krásně agresivní. Ale co mě fakt vadilo, byly veškeré přiblble drsné postavy jako hloupém akčím filmu s hromadou gangsta keců. Pokud to polknu, dostanu slušnou zombie diskotéku. ()

Illy

Francouzi se přestali polévat parfémy a pojídat žáby a konečně taky přiložili ruku k dílu při masakrování se mezi sebou a nemrtvými. Je to levné, nicméně drsné a závěr v garážích opravdu bere dech. Bavilo mě to. ()

Ronaldo79

Agresivní, temná, drsná zombiárna provázená všudepřítomným krveprolitím při snaze o únik z věžáku, kvanta krve jsou opravdu nedílnou součástí této ryze bezduché vyvražďovačky, ale na druhou stranu v gore nejsou fraňtíci žádní fušéři, takže mi ta samoúčelnost příliš nevadila. La Horde má několik přímo famózních scén, ale reálnou šanci stát se pro mě pamětihodnou, má asi jen dezinfikování sekery veteránem, který hodlá useknout nohu nakaženému gangsterovi. Zbytečná nekompromisní tečka v životě jednoho ze dvou uprchlích na konci filmu mě sice překvapila, když zvážím průběh děje je i logická, nicméně moc mě nepotěšila. ()

Tunri

No, já nevím... jsem v 15. minutě filmu a ty dialogy v dabingu jsou takový... "U nás policajty nejdřív pochčijem než je pověsíme za koule." Prostě úplně o ničem, kdyby se těch pár minut nic neříkalo, bylo by to asi lepší. Vůbec to nedává smysl. 20. minuta - vystřílíme celou munici jednomu týpkovi do břicha, jako by už každý dítě nevědělo, že se má střílet vždycky do hlavy (nejen na zombíky). 43. minuta - "Dostal jsem jich asi půl tuctu, už je ani nepočítám." ... no šest neni tak obdivuhodnej výkon. 69. minuta - Ten děda je vyšinutej a tu ženskou bych praštila do hlavy už z principu. Už jsem nechtěla tenhle koment editovat, ale ten závěr nebyl špatnej. ()

Juliane

I v tomto snímku divák nalezne vše, na co je z dalších zástupců žánru zvyklý: nesourodou a ztenčující se skupinku hrdinů, která se v toku událostí učí kooperovat, hláškaře odlehčujícího situaci (tentokrát netradičně v podání lascivního děda, který pamatuje Indočínu:)), vysoký počet zbraní, mrtvol (úplně mrtvých) a zombií (ne tak docela mrtvých). Přesto se však jedná o poměrně netradiční podívanou. Hrdinové a zejména jejich jednání v dané situaci je naprosto uvěřitelné a dokonale odpovídá jejich povahám, které jsou i na tak malém prostoru, jaký žánr poskytuje, dobře vykresleny - na francouzský způsob. Působivě zvolené je také prostředí. Jasných 80%. ()

johnymdoe

Kdyby to nedopadlo jak to dopadlo hodnotil bych možná i lépe..takto jen za 3 hvězdy. Chvílema mega otravné "řeznické" nebo střílecí scény, které trvaly až příliš dlouho. Scénář který už nemůže být méně originální. Nicméně herci to docela zvládají, zombové jsou udělaní taky moc pěkně, sestřihnutý to mají taky slušně že i vidím co se děje a hudba i efekty ujdou...takže v rámci žánru docela fajn chuťovka a dal bych si i přídavek. ()

Wardan

Zombie škvár se vším všudy. Parta drsňáků, ponurá atmoška, špinavý vizuál, dementní scénář, obří armáda zombíků a hektolitry krve. Být to lépe sestříhané a zbavit se to několika hluchých míst byla by to krásná ukázka pokleslé filmové blbiny a dal bych čtyři hvězdy. Takle jen za tři. Ale bavilo mě to hodně. P. S.: Ta scéna s mačetou je fakt cool. ()