Noc oživených mŕtvol 3D

• Česko Noc oživlých mrtvol 3D (viac)

Barbara a její bratr Johnny přijíždějí se zpožděním na pohřeb svojí milované tety a ocitnou se přímo v noční můře. Smuteční rodinný obřad je hned po začátku přerušen, když z několika okolních hrobů začnou vylézat oživlé masožravé mrtvoly, které jsou na první pohled velmi vyhladovělé. Několik z nich se rozhodne pronásledovat i Barbaru, která se ze hřbitova snaží marně utéct. Nakonec ji zachrání místní vysokoškolák Ben, který ji odveze na nedalekou farmu. Její obyvatelé, Cooperovi, však odmítají historce mladé dvojice uvěřit. Když však celou farmu obklíčí oživlé mrtvoly, které by si rády daly něco lidského k večeři, rozhodnou se pro útěk. Barbara si však brzo uvědomí, že oživlá monstra nebudou tím nejhorším, co jí mohlo potkat, zjistí totiž, že šílený majitel pohřebního ústavu skrývá mnohem děsivější tajemství, před kterým není úniku... (oficiálny text distribútora)

asanakis

Atmosférou mi film připadal jako parodie na horory, rozhodně ne jako horor, zombíci vypadají jak kdybych doma našel kus gumy, kterej jsem vycpal, namaloval a trošku nazdobil, střelba zní jak rána z kapslovky no a co se týče 3D efektů, kůli kterým jsem vlastně film chtěl vidět, tak těch dobrých je tu tak málo, že to vlastně ani nestálo za to točit, natož sledovat.Jediný co se mi na filmu líbilo byl konec (nejen proto, že už to konečně skončilo). ()

-Bomba-

Béčko jako sviň a k tomu zábavné, nejlepší je, tento horror s původní Nocí oživlých mrtvol vůbec nespojovat, brát ho jako další zombiárnu, která má v sobě odkazy na již zmíněného předchůdce. Jinak hrozí těžké zklamání a začínající nenávist k tomuto snímku. Herci jsou průměrní až na Sida Haige, ten je jako vždy skvělý a samotné zombie vypadají dobře, akorát si ve filmu moc nepochutnali. Délka filmu 76 minut je z důvodu vysoké náročnosti na oči akorát. Příběh a vše okolo za 3* ale za Sida přihazuju jednu další. BTW, 3D joint byl super ;) ()

SallyZen odpad!

Dávám tomu jeden hezkej odpádek. Sid Haig je tady otřesnej. Ale je to taky tím, že měl hrozně napsanou postavu. Scénář je brutální sračka. A nesnáším pomalí zombíky. Sotva se pohybujou a myslím, že by je zmlátil každej. Ještě k tomu, jak trapně vydávají zvuky. Hřebíček na hlavičku tomu uhodila poslední scéna. Ta mě hodně pobavila, až jsem uvažoval o 1 hvězdičce, ale nakonec ne. Přece jenom je to moc velká pitchovina. 10% ()

corpsy

Zlákal ma názov, zlákal ma Sid Haig, zlákalo ma 3D ( a tak som oprášil staré, oldschoolové, papierové červeno-modré brejle ). Takže ten názov má síce niečo spoločné s originálom, ale o tom to nieje. Sid ( buď mu zem ľahká ), proste len šuští papierom. A to 3D len bolí. A bolí aj samotný prednes, ktorý je na samom okraji podradnosti. Ktovie čo si o tom myslia samotní tvorcovia? ()

chemicquei odpad!

To byl ale nehezký trapný nízkorozpočťák. Ano, je to komedie, horor nevim, a jestli účastníci před kamerama byli herci, tak já jsem superstar... Mimo jiný, 3D efekt z pásu na papírových brejlích jsem si opravdu nevychutnal. Popravdě, s brejlema jsem odkoukal asi pět minut, pak jsem usoudil, že bez nich to bude lepší. No, a tak jsem se na "3D" koukal jako na normální. Ono vlastně ani skoro nebylo poznat, že to je nějak upravený do tří rozměrů, tak mi to celkem vyhovovalo s brejlema čele. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)