Baiohazado: Desuairando

• Japonsko バイオハザード: デスアイランド (viac)

D.S.O. agent Leon Kennedy je poslán zachránit uneseného doktora Taylora. Mezitím agent B.S.A.A. Chris Redfield vyšetřuje výskyt zombie v San Franciscu, kde se nepodařilo zjistit příčinu nákazy. Oběti mají pouze jedno společné – všichni nedávno navštívili ostrov Alcatraz. (mikki089)

oveckaoa

Všechny ty Resident Evil animáky mě přijdou na jedno brdo nevidím tam ani zlepšení ani zhoršení.  Claire, Jill, Leon a Chris jdou na ostrov Alcatraz Leon tam hledá vědce a zbytek zjišťuje proč se z tama šíří nová mutace t-viru tam už je čeká záporák co pomocí bio dronů (robo hmyz) šíří nákazu má tam i několik lickerů a ženskou co je dcera záporáka z minulého dílu (nepamatuji si na ni, ale je to tam asi naznačeno).  Na konci i nějak zmutuje a sežere ho mutantní žralok tak zmutuje v nevím co.  60 procent ()

vikino1

Píšu to vždycky a napíšu to i ted: Residen Evil animovanej se mě prostě líbí. Pokaždé to má crazy finální supermostrum, spoustu jiných monster, super postavy - klasický klaďáky, dobrýho záporáka - jeho motivace vždy vykresleny, i choreografii soubojů, spousty těžkých zbraní a líbivé CGI.. Kam se hrabe serie s M.Jovovič (teda až na první díl. Tunel k Červné královně je pro mě nezapomenutelná scéna). ()

AffectedFace

Všechny známé tváře na jednom místě, v jednom filmu a na jednom ostrově - co více si skalní fanoušek Resident Evil her může přát? Vlastně vůbec nic... hm... teda krom lepšího příběhu, který stál úplně za vyliž prdel a dá se říct, že je předchůdci Infinite Darkness vlastně úplně totožný. Před lety se do rukou hráčů dostal vynikající masterpiece jménem RE7, který nejen dokázal okouzlit skvelými horor prvky, ale také výborným příběhem. Proč nám tvůrci animovaných RE filmů nedopřejí něco podobného? Tohle je vesměs jenom pokračování hrozné šestky, která pomalu celou sérii zahrabala. Čtvrtou přihazuju za Jill, která se ve finále vypořádala s monstrem, jako tehdy v RE3 s Nemesisem (krásná a paměti osvěžující reference). Slabé čtyři hvězdy. ()

Hanys_

Hru jsem nikdy vlastně nehrál a filmové RE jsem úspěšně vytěsnil z paměti, takže mi postavy fakt nic neříkaly. Padouch fintou naláká hrdiny do alcatrazu, kde se to začne rubat. Příběh je dost nezajímavý, naštěstí akce je ucházející a těch 80 minut je tak akorát. Spíš mě to ale nebavilo, narozdíl od dětí, ta cílovka kol 10 bude spokojená. 4.5/10 ()

molcan2 odpad!

Einstein povedal, že všetko je relatívne, vrátane času. Odstráňte Millu Jovovich, pridajte CGI a hej, presto. Radšej by som si vytrhol zuby z hlavy a zjedol ich, ako pozeral túto úplnú kravinu. Neviem, prečo si hollywoodski manažéri vždy myslia, že je dobrý nápad ušetriť peniaze a vyhodiť hlavného herca (To isté sa stalo aj pri Zaklínačovi), ale je to taký lúzerský ťah, ktorý robia lúzeri pre lúzerov. Na akú odpornú sračku sa táto séria zmenila bez mIlly. Odvtedy som vymazal všetky posledné filmy a teraz si znovu pozerám Millu v celej jej kráse. Prajem všetko dobré všetkým, ktorí si myslia, že sa to dá pozerať. ()

• Ve filmu je zmíněno, o jaký typ viru se jedná. Tentokrát se vrací typ Tyrant Virus (T-Virus) v upravené formě. I přestože mění hostitele v krvelačné zombie, nepřenáší se skrze kousnutí, ale byl k tomu vyvinut speciální druh Bio-dronů. Ten tentokrát z hostitelů nedělá hloupé šourající se mrtvoly, ale dodává jim rychlost, dravost a zvýšenou agresivitu. (ScarFace_V8)
  • Leon žertuje, že po incidentu na ostrově Alcatraz potřebuje dovolenou. Myslí přitom na to, že jeho poslední dvě dovolené byly násilně přerušeny. Poprvé ve filmu Degeneration (2008) nadřízenými a podruhé ve filmu Vendetta (2017), kdy ho Chris do konfliktu nechtěně zapletl. (mikki089)
  • Scenáristé potvrdili, že Jill stárne pomaleji díky experimentům, které na ní provedl Wesker. Proto používají model z rebootu hry „Resident Evil 3“. (mikki089)