SeBig odpad!

JŽŠ, kdo jim ty práva kurva prodává? Vdyť mě je z toho na blití! Den mrtvých z roku 85 je moje srdcovka a tohle je fakt humus! Levná, hnusná, debilní a především totálně nudná sračka. ()

bozka10

Po troch epizódach to balím.Takýchto retardovaných zombie s artritídou sa nebojí že ozaj nikdo, navyše je to nuda jak maria. ()

kenkaku

Takže “na motivy ne příliš provedeného filmu od praotce zombie žánru”… tak to bude buď mega průser, nebo překvapení roku. Přece jen standard žánru tvoří posledních 10 let TWD. A to že nutkání inovovat (učit zombie, běhat, plavat, skákat, mluvit nebo dokonce sexovat) neodolal kde kdo, je smutný fakt. Každopádně, efekty jsou o starých dobrých maskách a make-upu (občas vypadají neskutečně lowcost… TWD s jeho vymakanou CGI to tedy rozhodně není). Zombie nám neběhají, ale zastaví je střelba do hrudníku a naopak nezastaví rozmašírovaná hlava (dokonce i ruka je schopna “žít” vlastním životem… uf). Tak samozřejmě tu máme vyloženě debilní momenty a postavy se chovají ještě debilněji. Hodně se tu dává najevo jak se seriál nebere vážně a skoro každá epizoda obsahuje nějaký “epický moment”. Prakticky na první dojem je to copy+paste “něčeho” z roku 1985. Takový béčkový VHS zázrak s cákanci krve a sekačkou na trávu co jede přes mrtvoly. Mimochodem scéna na hřbitově (první epizoda) byla víc než klasická a to co se dělo v márnici mě srdečně rozesmálo (i když to bylo zcela proti všem zombie pravidlům). Tohle je úchylárna, kde se máte smát jak je to debilní (nebo usmívat jak je to morbidní). Bohužel seriál neví co chce a proto nejdříve servíruje roztomilý osdesátkový brak bez jakéhokoliv studu hned od první epizody - s brutální porcí nadsázky. Ta ale (bohužel) nevydrží celou sérii a posledních pár epizod sklouzne do seriózní idiocie. Takže pokud vás neoslovila (nebo dokonce popudila) hned první epizoda, doporučuji okamžitě vypnout. Lepší už to nebude (naopak). ()

Daiker

Tak tohle je opravdu pro okrajové publikum..... Zombíci jsou kvalitní ale to ostatní ne..... SYFY podezřívám že je to snad nějaký jejich záměr, přitom jejich Resident Alien je výborný.... A ten kompars co pořád běhá kolem dokola mě několikrát rozesmál. Je to škoda, kdyby se toho chytla dražší produkce mohla to být jiná jízda...... Ale asi to tak bylo schválně a nebo tvůrci byli po lobotomii..... Ač je to stupidní tak jsem vydržel a bavil jsem se..... ()