V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

Testament

Uf, tak tohle na mě bylo moc...3.díl zjevně populární série dává už od samého počátku tušit, že půjde o slušná jatka+ horší digitální triky. Kanibal nabourá autobus s mukly a poté je postupně masakruje (+ nechybí ani potyčky mezi samotnými vězni). Klišé je ve filmu více než dost (aby ho nebylo málo, tak vězni cestou objeví auto s penězmi-tradiční "válka"o peníze). Brutality, ja již jsem zmiňoval, je ve filmu odstatek, ale v tomto případě nepřebije častou nelogičnost děje. Proboha, pokud hlavní hrdina zjistí (POZOR, blíží se SPOILER!!!), že na jeho úhlavního nepřítele neplatí, že je probodnut kopím, tak si myslí, že obličej probodnutý hákem ho zastaví? (KONEC SPOILERu)Jelikož je po ruce sekera, tak nechápu, proč jej hned nerozčtvrtil- A je toho ještě více. A to vynechám naprosto otřesný konec, který je jaksi navíc. A "překvapení"na závěr? Tradiční konec, který se dal očekávat hned odzačátku... ()

jondoe

Tento raz som necakal vela, ale dostal som este menej. Je to uz davno co som videl prvy diel. Vela si z neho nepamatam, ale urcite bol v ramci zanru podobnych slasherov standartny. Dvojku som nevidel, ale mozno ju niekedy kuknem. Tento diel na zaciatku celkom navnadil. Scena z jedenim oka bola dost drsna a zarven zabavna. Ked sa do pribehu dostali a mali byt loveny nebezpecny vazni zdalo sa, ze to bude poriadne maso. Bohuzial opak je pravdou. Reziser tohto filmu naozaj vela talentu nema. Film dokonale nudi dost sa zbytocne rozprava a ked uz aj pride na radu nejaky ten mord, tak je trestuhodne odflaknuty. Navyse tie dialogy su napisane ako keby ich pisalo desat rocne dieta. A herci su veru tiez riadne polena. Ta jedna hviezdicka patri spominanemu uvodu a celkom podarenej bitke medzi veznom Chavesom a zmutovanym kalibalom. Myslim, ze toto pokracovanie muselo sklamat aj fanusikov prveho dielu. ()

bari68

No, dočkali sme sa ďalšieho xeroxového pokračovania hororovej série.Postavy pozmenené, avšak všetko ostatné ,,po starom,,.Tým myslím z prvého dielu aj tie svetlé okamžiky: torture porn/slasher ako má byť, odpočinková zábava bez premýšľania nad logikou a pod.Ono, ale tej neoriginality bolo až dosť.Nejaký moment prekvapenia, poriadna ľakačka.....tomuto filmu nič nehovorí.Z postupom času minútu po minúte až na samý záver sa mnou očakávané zvraty diali na monitore tak, ako by som ten scenár písal sám. ()

martinez.

Jsou filmy, u kterých vás rozčílí, že se jim dělá pokračování, které je může zprznit, ale to v žádném případě nemůže platit v sérii, která se po filmařské stránce celou dobu drží spíše v podprůměru, ale je jen o jednom - o gore - a je v tom nehorázně dobrá. Pach krve 3 začíná dost nadějně, hned na začátku zaútočí kanibalové na partu mladých lidí v čele s nahou prsaticí, skoro všechny je dost dobře posundávaj a má očekávání byla velká. Jenže pak na scénu nastoupí vězňové a kecy a vlatně až na několik světlých okamžiků do závěrečných titulků není nic jiného než mizerná kamera a střih, hnusná výprava, nesympatičtí herci a jejich postavy s nulovými charaktery, nejdementnější dialogy na světě a v podstatě se tam ani nic neděje. Celou dobu jsem měl pocit, že by tento humus zasloužil být zde na CSFD v černé barvě a konec mě v tom jen a jen utvrdil. Konec, to je kapitola sama o sobě. Tvůrci nám celou podsouvají jednu věc a v závěru to úplně zesměšní a myslí si, bůhvíjací to nejsou chytráci. Haha, vy nejste frajeři, ale totálně pojebaní sračkaři a tento film zrovna tak. ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé... pro mě příjemnější než poněkud pubertální dvojka - jen nechápu proč tady najednou z celé rodinky zůstal jen jediný mutant - byť můj nejoblíbenější... Kdyby tu byla opět celá rodinka, bylo by to minimálně o půl hvězdy lepší... ()

iXtr3m3

Slabšie ako prvé dve časti, ale stále pozerateľné. Motív väzňov na úteku s čele s Tamerom Hassanom fajn, ale už to začína viditeľnejšie škrípať, hlavne záporáci ani zďaleka nie sú tak hroziví ako v prvých dvoch častiach, chýba medzi nimi nejaký skutočný bombardér, takto sa to obmedzilo len na psychozjav. Ale na druhú stranu je to ešte celkom slušná trojka, kedy to aj malo skončiť. ()

borec999

Dvojka bola pre mňa posledný nadpriemerný diel série. Niektorí tvrdia, že séria sa stala sračkou už od trojky s príchodom režiséra Declana O Briena (ktorý bol zodpovedný aj za 4ku a 5ku). S menom vinníka úpadku série súhlasím, ale pri trojke sa ho ešte musím zastať. Všetky kľúčové aspekty série podľa mňa ako tak fungovali a ďalšia kozmetická dejová obmena (havarovaný autobus s väzňami, väzni a 1 policajt vs kanibalská rodinka v lese a balík peňazí k tomu) ma znova (podobne ako i pri dvojke) zaujala. Pri 3ke som skrátka netrpel a považujem ju za posledný pozerateľný film série. 50% PS: edit: remake z 2021 je tiež fajn. ()

Hanys_

Jako horror tohle nefunguje ani náhodou...Ale i přesto jsem se moc dobře pobavil. Podmínkou pro zhlédnutí je ale dostatečná tlupa lidí vedle sebe, kteří jsou zrovna naladěni na stejné vlně jako vy :) 4/10 ()

Holina

Ze všech lesních mutantních kanibalů zbyli jen dva (z čehož jeden mi silně připomíná pekotu) a to už asi nestačí. Pořád tu jde o brutalitu a drastické masakry, ovšem je vidět, že ubylo peněz na triky a to zejména u prvního rozpůlení (pardon vlastně vodák byl na tři kusy). ()

MareT.

Ja se musim priznat, ze celou serii povazuju za zanrove vydarenou. Teda prvni dva dily, protoze tenhle je naprosto z cesty. Je to jedna velka amaterina, ktera najala ty nejhorsi herce z ochotnickeho divadla, scenar napsal nekdo, kdo nedokoncil zakladni skolu a efekty jsou jak ve filmu z 80, let (celkove me zarazilo, kolik triku potrebuje obycejna vyvrazdovacka). Tohle se nepovedlo, bohuzel. ()

Mičl

Kardinální, bezduchá blbost, nevím co si tvůrci mysleli, že lusknutím třemi prsty dementního mutanta se sekyrkou a prahem bolesti jako terminátor vznikne dobrá hororová série. Ne, jednou to fakt stačilo a tyhle pokračování (upřímně doufám, že jich víc nebude) mi kazí dobrý dojem z prvního Wrong Turnu režiséra Roba Schmidta. ()

AdamesWWE

[5/10] Začiatok konca série Wrong Turn, v rámci hororov jeden zo slabších tuctových hororov, ktorý ťaží zo "slávy" svojich predchodcom. Myslím si že hlavná chyba nieje scenár, ten je celkom dobrý, transport väznov ktorých zastaví šialený kanibal. Hlavná chyba je až lacné spracovanie filmu, horší režisér a fakt, že v tomto filme sa objaví len jeden kanibal, aj so svojou dcérou, ale tú tu nieje takmer vôbec vidieť(jej hlava napichnutá na kríž, good idea ;) ) . Horor funguje, má priemerné tempo ktoré sa počas filmu nezmení a hororových scén je tu dosť, obsahovo sú celkom dobré ale spracované sú slabo. Počítačová krv a scéna napr. rozseknutie chlapíka na X častí, pôsobí podpriemerne, počítačovo a veľmi lacno. Pri tejto sérií platí, čím další film, tým je to slabšie. ()

colapso

Slibný začátek(jenž ovšem poprvé ukazuje,že všechna úmrtí se ponesou v duchu digi) A tím je konec,protože 90ti minutové chození po lese s haldou řečí může bavit jen opravdové masochisty (Tímto zdravím,všechny jenž tento film hodnotí 5*:Asi jste měli nějakou necenzurovanou verzi,kde není hafo digitálních efektů(úmrtí),každou chvilku se něco děje,kanibalů jsou desítky a neustále někoho zabíjejí,Prosím o její zaslání,DĚKUJI :-)) ()

Harapes

Dostalo se mi bohužel na můj televizor tento třetí díl,po slušné jedničce jsem radši nekoukal na dvojku a podíval rovnou na trojku a je to hnus,velebnosti. ()

venom14

A to se mi první dva díly celkem líbily.No,tak musím přiznat,že když jsem viděl film Kyklopa potom že ten samej režisér bude natáčet Pach krve 3,bylo mi jasný,že je něco špatně.Všichni píšou,že byl kanibal jeden,ale vlastně je to pravda,byly sice dva,ale ten jeden ani nikoho nezabil a byl tam maximálně jednu minutu.Vraždy nijak zajímavé ahlavně špatně udělané,plus to,že Three Finger hned z každého ochutnal bylo neskutečně trapné,prostě byl TF zobrazenej jenom jako nějakej vidláckej magor(v jiným stylu než minule).A půlka filmu,kdy nezabíjel skřet,se vězni a dozorci vybíjeli mezi sebou.Postavy byly navíc neskutečně nesympatické a jednaly naprosto tupě.A konec,kdy si pro peníze náhodou ve stejnou dobu přijde polda,mukl a nějakej další mutant je prostě naprostá debilita.Ještě fanoušci série můžou poděkovat za to,že milí pan režisér O´Brien nechal zabít hlavního mutanta Three Fingera.Prostě to zvoral a nevím,jestli bude moudré dělat čtvrtý díl. ()

Prochy38

Ani nevím, proč jsem se donutil kouknout na další díl po tak trapném druhém pokračování. A taky to tak dopadlo. Sice kořist byla sympatická v podobě muklů, ale jinak trapné jako vždy. Jeden mutant a udělá všem takové problémy. Tuna keců. místo toho, aby každýho každý dorazil. No nevím... Škoda krásné policistky. Jinak ideál tak na ty 3*, ale ten konec to celé zprasil... Úplně zbytečně poděláno... ()