V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

J*A*M*A*L

Horor kterého jsem se opravdu bál se fakt povedl, nemůžu pochopit jak si Decklan O'Brien zničit kariéru, když natáčet umí.Tohle se mi líbilo a stačilo asi jenom chtít.Tuhle hororovou sérii jsem viděl trošku zpřeházeně nejprve jednička pak čtyřka pak pětka pak dvojka a nakonec trojka.Po mizerné čtyřce a skoro mizerné pětce jsem už moc nadějí do O'Briena nevkládal, ale trojku natočil dobře a mě se to líbilo tak nemůžu pochopit proč tak zkazil nastávající dva díly.Už hned od začátku jsem se skvěle bavil prostě dobré fakt se mi to líbilo nemůžu nic dodat.Možná jenom mohli Tříprsťákovi zlepšit masku a bylo by to vůbec skvělé.Úvodní tři díly stojí fakt za to.85% ()

TERRORDROME

Ďalšia várka zdeformovaných lesných kanibalov loviacich ľudí do gulášu je až prekvapivo slušná. Tentokrát nesledujeme nejakých húliacich teenagerov čo si prišli zašukať do hory, ale bandu muklov na úteku čo rozhodne chválim, aj keď paradoxom je že kanibali sú tu tým pádom v podstate zbytočný pretože tá banda megadrsných väzenských riťopichov by sa do rána v pohode vymárovala aj sama. Navyše kanibal je tu tentoraz len jeden, mal síce aj syna, ale tomu hlavný mukel odrezal hlavu aby tatkovi ukázal kto je najväčší krutas pod šiškami. Čo sa týka vrážd a brutality, tá je na slušnej úrovni. Prestrelenie hlavy šípom na ktorom ostane napichnuté oko, otvorenie hlavy a žranie mozgu či roztrojenie chlapa drôtmi je fajn, zážitok z toho kazí len neskutočne biedna digitálna krv ktorá akoby sa vyparovala z tiel obetí. Taktiež trochu nasiera fakt že toho debilného vidláckeho retarda nedokáže nikto poriadne zabiť, vždy ho len tak pichnú, z diaľky skonštatujú že je po ňom a on samozrejme opäť neprekvapivo vstane a dobehne hrdinov. Srať na to, s tým sa počíta, podstatnejšie je že ma to ani chvíľu nenudilo a to je ten najdôležitejší faktor. ()

lucijelucije

Já se obávám, že některé scény jsou autentické s amatérismem první třídy. Pach krve jako takový není vůbec špatný, a mrzí mě, že někteří laikové páni režiséři, se zbytečně přiživují, jestli se to dá takhle vůbec říct, na jméně filmu, který nemá s tím původním absolutně nic společného. ()

Gray Wolfman

Jedničku a dvojku mám celkem rád, ale tohle? To snad tvůrci nemohli mysle važně. Absolutně nelogické chování postav, ubohý příbeh a příšerné gore efekty. Jedna hvezda jen za to, že je to Wrong turn, ale jinak opravdu nic víc ()

t.mon

Guys, that's not the right way! Z původního mírně explo trháku přes mega brutální, zábavný slasher v podobě dvojky se série Wrong Turn dostala na milník v podání nového režiséra, jímž se stal pro WT osudný Declan. Řek sem si že si sérii podám chronologicky a tak je zatím tento díl na celé čáře nejhorší. Začátek sliboval slušný slasher (prostřelená koza), zbytek se však topí ve sice slušném gore, ale nedotaženém příběhu s nechutně degradovaným malým "antihrdinou", který se jakoby leveluje až na konci se z něho stane Flash, protože jak říká každý fyzikální zákon: Uběhneš 20 kilometrů rychleji než auto s SPOILER kůlem vytaženým z břicha :D Jinak se těším na shlédnutí prý skvělé 4ky a Declanovy naděje zatím nepohasly. 60% ()

Paldiny

Isteže, béčko z toho páchne na míle, ale zakiaľ čo mi dvojka prišla ako fanúšikmi natočená pocta jednotke, tu sa opäť pripomína film. Najmä, kamera stála viac než 25$ a kameraman úspešne vyležal parkinsona. Nečakane ma brali aj nabrúsené vzťahy medzi postavami, kde sa nedalo veriť nikomu, čomu zrejme predbieha skutočnosť, že šlo z 80% o väzenský káder. Čo zamrzelo, značne oklieštená rodina kanibalov, kde nebudem ďaleko od pravdy, ak počítanie zastavím na čísle - 1. Veď ťažko rátať toho drobca, ktorý to schytá hneď pri prvej príležitosti a my potom vidíme umierať už len nasrdených ekopresákov, plus zopár okoloidúcich. Vraždy a miera brutality je po nastolenom štandarde od minula na slušnej úrovni. Vrahúň sa tu správa ako Predátor v džungli a aj napriek primitívnemu mozočku vymýšľa nápadité pasce. Za výhodu beriem akútnu stratu reči, za druhú polo doplnkovú scénku, čo len potvrdila ústrednú myšlienku "Nikomu sa neotáčaj chrbtom!". ()

4everMan

Fraška. Potopení celé série. Trapnější počítačem vytvořené vraždy jsem neviděl ani v těch nejlevnějších hororech. O kvalitě příběhu raději nemluvím. 10% ()

1945

První a druhý díl Pachu krve bych všem otrlejším doporučil. Trojka je však o několik stupňů slabší a proto spadá do jiné - horší kategorie. Jako fanoušek série dávám 3* ()

Ricky_CZ

Jedna hvězda za snahu, druhá za Louise Cliffe, do které jsem se bezhlavě zamiloval...Celkově velmi slabý film a souhlasím, že moc nemotivuje k pokračování. ()

tenebrae86

Po dnes již klasické jedničce a jejím neméně zdařilém pokračování příchází značný pokles v podobě průměrné trojky. Úplná nuda to sice není, ale pro mě zklamání. Strašně mě tu srala spousta věcí, jako debilní dialogy, nesympatické postavy, jejich nelogické chování a hlavně velice nezáživný děj. Opravdu laciný scénář nezachránily ani četné gore scény. Škoda. ()

Martin_W

Ikdyž ohrané, tak lepší pokračování než díl druhý. Čekal jsem podle všeho něco horšího, ale náramně jsem si tu hodinku a půl užil. I s jedním "úchylákem" se jedná o důstojné pokračování, které si určitě ještě někdy pustím. 62% ()

Matros

Trojka už šla kvalitativně dost dolu, stejně jako rozpočet, který byl zkrouhnutý oproti druhému dílu o polovic. Declan O´Brien si vzal sérii pod svá křídla a očividně ho bavila, protože přihodil ještě dva další díly. Fanoušci série ale úplně nadšení nebyli. ()

arcticsky

Poměrně drsný film, který by klidně mohl nést podtitul "sadomaso salon skorodvojníka Freddyho Kruegera". Mírně překvapil "štěk" Mac McDonalda, představitele kpt. Hollistera z Červeného trpaslíka. ()

punk_zero

Ta obluda bola všade, aj keď bola jedna. Asi sa vedela teleportovať. Prvé dva diely sa mi páčili, najme ten prvý. Ale tento film je sračka. Najme ten pripečený koniec filmu ()

M.E.K.Y

Jelikož jsem kdysi dávno viděl lehce nadprůměrnou jedničku a před dvěma lety dementní dvojku, tak jsem "neodolal" a musel se podívat i na toto už třetí pokračování Pach krve a doufejme, že už poslední, protože to snad ani není možné, do jakých sraček směřují jakákoli pokračování současných filmů!! Tvůrci si vymysleli, že na zmutované kanibaly vypustí smečku "tvrďáckých" trestanců, kteří budou běsnit ještě více, než mutanti, ale víte, co může divák čekat? Frašku, odehrávající se v lese, kde trestanci jen zoufale pobíhají sem a tam, snaží se tvářit brutálně, ale strach by z nich nemělo ani pětileté dítě! Celý děj je bezvýznamný a úplně dementní. Krvežíznivý mutant je všehovšudy jen jeden (když nepočítám to jeho podsvinče) a místo toho, aby namakaní trestanci, kteří se ničeho a nikoho nezaleknou, proti němu bojovali, tak jen utíkají a nedělají vůbec, ale opravdu vůbec nic! Proboha kdo to vymyslel? Tento žánrově "horor" naprosto postrádá atmosféru, napětí a místo toho, aby jste se báli, tak se budete spíše smát trapným a absurdním scénám! Závěr? Bezdebat "céčkový horor", který nemá snahu s tím cokoli udělat, protože je tak trapně a laicky natočený, že mě to bolí až u srdce. Proč to vzniká? Kam to spěje? Lidé, kteří podobné filmy natáčejí nemají žádnou soudnost a měli by se jim urazit všechny "pazoury"! Ale na jeho obranu řeknu, že už jsem viděl i horší ;-) ()

RomeroIsGod

Nejslabší díl série, ale přesto zábava od začátku do konce. Vězni jsou správně vymaštěný, táta kanibal má styl a propíchlá koza mě fakt rozesmála. 70% ()

Silviaxx

Nemôžem si pomôcť ale Pach Krvi mám proste rada a práve pri sérii týchto hororov som si uvedomila, že toto je ten masakrálny, sadistický žáner, ktorý ma jednoducho baví najviac ! Čiže fajn brutalitka, aj keď s pár slabšími zábermi, ale aj tak poteší na krásny oddychový večer :) ()

Gore

Jedničku mám rád, dvojka nebyla špatná, za to ve trojce po slibném začátku (očičko), nepřišlo zhola nic - jen žvanění trestanců v lese a chudák osamocený kanibal neměl ani dostatek prostoru se vyřádit. A s hrůzou jsem zjistil, že čtyřku a pětku má na starosti stejný břídil jako trojku, tak to asi už vynechám. ()

Teardown

Netvrdím, že první dva díly udělaly díru do světa nebo nějak zvlášť obohatili žánr, nicméně po stránce řemeslné byla odvedena slušná práce a výsledek byl relativně zábavný. Třetí pokračování o zmutovaných kanibalech šlo prudce dolů a to asi se vším, co k hororu neodmyslitelně patří. Přímočaře primitivní dějová linka s ošklivou předvídatelností jde ruku v ruce s debilními digi efekty pomalu, ale jistě do kolen. Držkou k zemi ji sráží váha nastřádaných chyb včetně ubohého konce, za který by tvůrci zasloužily přinejmenším facku. Hodně slabé, ale viděl jsem už mnohem vetší lemploviny. ()