V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

MichaelG odpad!

Záběry občas připomínaly hororovou komedii. Celý příběh by dokázal vymyslet i žák prvního stupně základní školy a možná by to svedl líp. Klíče, které visely na stromě je jedna z těch primitivních věcí o kterých mluvím. Spíše pach sračky než pach krve. ()

Wiceman

Člověk si tak říká, kolik mutantních dementů West Virginia může nabídnout. Inu zřejmě nekonečně moc. Rozhodně ne moc vhodné letovisko na turistickou návštěvu. Je to lepší než jednička a dvojka. Mám rád tyhle prison break zápletky, takže nebejt toho, že tolik drsnejch muklů likviduje jen jeden hnusnej degeš, tak bych šel s hodnocením i výš. Takhle je to jen za tři hvězdy. ()

Dalajlada odpad!

Tohle zašlo už příliš daleko. Mizerní herci, scénář, efekty, režie... Tady je vše špatně. Škoda mluvit, škoda vidět. Max prvních 5 minut kvůli pěkným kozenkám, ale dál ani ťuk. ()

Matrix44 odpad!

Čo to preboha bolo??? Scénar a dialógy musel písať niekto s IQ 60! Réžia, kamera a herecké výkony totálna katastrofa! Amatérske školské video by bolo natočené lepšie :( ()

gggggg

Tvorcom nemožno uprieť snahu o obmenu zavedeného konceptu, za čo ich treba povzbudiť. Logiku séria Wrong turn nedáva, pretože chlapci bývajú vždy v inej chate, v každej časti sú iní mutanti a tvorcovia si neurčili ich pôvod ( v jednotke a dvojke je to vysvetlené inak). Problém je však aj to, že jeden mutant dokázal naháňať po lese niekoľko skupiniek ľudí, nosiť ich do chaty, porcovať a aj tak vždy vedel, kde sa kto nachádza. Avšak, aby som len nekritizoval, jediné čo sa mi páčilo, bolo veľmi slušné rotovanie postáv a ako pekne dokázali tvorcovia obmieňať spôsoby smrti. Ale aj k tomu mám pár výčitiek, ak niekto dokáže človeka rozrezať cez polovicu zvislo a netrafí pri tom ani jednu kosť. ()

Nikol45

Tak tenhle díl se moc nepovedl. Chvilkama jsem si myslela, že se tam povraždí mezi sebou ještě dříve než nastoupí naši známí kanibalové. První díl 3*, druhý 4* a třetí za 2* ()