V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

TheTrox

Nejhorší díl .... na filmu je znatelně poznat, že se producenti snažili co nejvíc ušetřit a tak ohoblovali co nejvíc věcí. Celej film je o ničem, 92 minut nudy ....Celkové hodnocení: 20% ()

infected odpad!

Už asi nejsem ten pravý hororista.Pokud chválím první díl a totálně sjedu pokračování,tak čekám že do třetice všeho dobrého nebo alespon přijatelný kompromis.Ale není nic za bych dal byt jen jednu star.Strašná kravina,škoda času. ()

Matli

Moc jsem neočekával a dostalo se mi ještě míň. Ve filmu spousta chyb a jenom jeden kanibal? Malé a nečekané překvapení bylo na začátku, ale jinak nic moc. 22% ()

Aurus

No za mě zatím nejlepší díl série Pach krve. Tenhle díl má velmi dobrý příběh, hodně dobré a sympatické postavy, skvělou hudba, velmi skvělou atmosféru a napětí, docela dost brutální vraždy, zajímavé lokace a dobrou kamerou. No taky se musím zmínit o konci filmu který byl napínavý a když to konečně vypadalo že náš vrah zemře tak de tak nestalo. No za mě 7,5/10 a hodně se těším na 4,5,6 a 7 díl této série. ()

molcan2

Som obrovský fanúšik série Wrong turn, wrong turn 1 a 2 boli čisté originálne gore, kým toto mizerné pokračovanie ukázalo Wrong turn 3, o tomto filme som ani nevedel, kým sa neobjavil ukážkový teaser, a to nie do kina, na DVD. Rozmýšľal som, prečo by takýto film išiel rovno na DVD. Tak som si tento film pozrel a bola to najhoršia sračka akú som kedy videl. Keď som si pozrel ukážku, vedel som, že to aj tak bude zlé, takže som to asi čakal. Herci, scény, prostredie, efekty to všetko bolo tak strašne urobené. Žiadni herci mi neprišli užitoční, možno to dievča a policajt, ale ani tí neboli až takí dobrí. A väzni, tí ma rozosmiali, hlavne scéna, kde sa bije väzeň a buran, tá scéna ma frustrovala a mal som chuť rozbiť televízor ísť do filmu a toho burana zabiť sám. Čo sa týka hlasu toho väzňa, skoro som mu nerozumel a prišiel mi fakt otravný. Efekty boli tak strašné, že to bol štandardný "domáci adobe efekt". Takéto efekty by dokázal vytvoriť aj amatér pomocou After Effects. Ako napríklad keď toho chlapa na začiatku scény podreže pasca a on sa rozkrája, efekty boli úplne CGI. Reálne je to až vtedy, keď prestrihnú záber kamery a zrazu je všetko skutočné. Film Kocka mal v úvode lepšiu scénu s rezaním a je veľmi starý, oveľa starší ako tento Na čo chcem naozaj poukázať, toto si nekupujte ani nepožičiavajte, je to strata drahocenných peňazí. Radšej ich miniem na charitu. Keď vojdete do videopožičovne a uvidíte tento film na poličke, povedzte si: "o pozri, to je ďalší mizerný film, ktorý natočili idioti". Ak si to chcete pozrieť, stiahnite si to, ako som to urobil ja, stojí to len za stiahnutie. ()

lasonic odpad!

Neskutocne!!! SAW je oproti tomuto, co sa brutality tyka rozpravka. Nechutny a odporny film. Herecke vykony su na bode nula, zvlast Janet Montgomery, tato holka by snad nedokazala zahrat ani ovela vacsiu blbost ako toto. Najhorsi film spolu s filmom Hory zalite krvi aky som tento rok zatial videl... ()

mala_kea

Veliký omyl! Za druhým dílem se měla udělat veliká čára, která už neměla být nikdy přeskočena, protože tímto se Declan srazil až uplně někam na dno, ze kterého se bude sakra špatně dostávat. Za některé scény bych mu nakopal, ale naopak za jiné bych mu líbal nohy. Každopádně za režii a za scénář by se pánové měli stydět. Pytel plný peněz ? proč ne, ale tímto se pan režisér pokusil zaplácnout prázdnou díru, která ovšem trvala i nadále. Být tam více mutantů, mohlo to býti ještě zajímavé, ale takhle je to jen letmý pokus o naváznost na druhý, celkem skvělý, díl. ()

Machete

Po dvou předchozích koncertech jsem se opravdu těšil, bohužel zklamání přišlo velmi rychle. I příběh třetího dílu je jiný, v rámci série originální, jen přihlouple zpracovaný. Jediné co lze na filmu vyzdvihnout jsou jako vždy báječní mutoši, které bych bez Chucka potkat nechtěl. A opravdu jen za ně zvyšuji hodnocení na dvě. ()

Hapretor

Z těch debilních hororů ten velmi záživný. Záměrně nepíši, že velmi dobrý - to ne. Film je tak stupidní, až je nenuceně opravdu zábavný. Ten hlavní mutant je suprově ujetej. Když už nic jinýho, tak tohle mě osobně opravdu pobavilo, fakt sem se usmíval. O napětí zde nemůže být řeč. O smíchu ano. Film tedy splnil své poslání. ()

Deratizer

Nízké hodnocení není na místě. Mutantů logicky ubylo, taky se ve filmu nevyrábí na běžícím pásu, když jich bylo tolik vyvražděno, takže většina nadšených diváků už tento díl považuje za slabý odvar předchozích dílů díky absenci mutantů, ale přesto je film výborně natočen a rozhodně nenudí, akce je hodně a záběry zřetelné, dobře nastříhané, příběh s vězni není špatný nápad, naopak, zlí a tvrdí muklové v boji s divokými mutanty, kdo z koho? Konec s najednou opět živým mutantem nedával jaksi smysl, ale 45 % v hodnocení na tento film je málo, už díky technicky kvalitně natočené podívané. ()

Elbarto08

Ale mě Wrong Turn sakra baví! Lesy jsou tak krásně tajemné, že natočit v nich se dá skoro cokoliv a vždy z toho vyjde něco dobrýho. Třetí pokračování není výjimkou ()

IGNI

I když se film nevyhnul žánrovým klišé, překvapil. Krvavější, než jednička je určitě, některé smrti fakt originální, zápletka s vězni ucházející. ()

GOREGASM

Osobně u hororových frančíz nesnižuji rating jen z důvodu, že tvůrci jen opakují již zajetou šablonu. Tady ale pánové zvolili skutečně "wrong turn" a a idiocie scénáristů řadí s každou další čtvrthodinkou vyšší rychlost, což vrcholí "stylovým" závěrem. Tlupa vězňů, kteří jsou zde vyobrazeni jako nadlidsky tupé stádo (naštěstí úsměvně hlupé), sice svůj útěk odskáče velmi šťavnatě, ale exekutorem je nepochopitelně uječený a prostetiky odfláknutý mutagen, který bortí jakoukoliv atmosféru a znehodnocuje sympaticky béčkový gore. Jedna z nejnudnějších masek ever a vypatlaný příběh devalvují Wrong Turn 3 na ryze béčkové mecheche. 35% ()

helloween93

Tenhle díl nabízí alespoň zpestření v podobě příběhu o útěku vězňů, opět to ale pohřbil dementní závěr. 2* se zavřenýma oběma očima. ()

MickeyStuma

Lov incestem zdegenerovanými lidmi tímto vzešlo do třetího kola. A oproti předchozímu snímku výrazný posun nahoru. Klasický příběh začíná teenagery, kteří tentokrát do daného místa připluli po řece, kde si užije i divák nemrava. A netrvá dlouho a započne nejděsivější chvíle, jakou si do této chvíle nepředstavovali. Jedné dívce se však podaří uprchnout a námětově se spojí s druhou dějovou linkou, ve které zase pro změnu převážejí odsouzené vězně a jak už to většinou bývá, vězeňský autobus havaruje. Jeden větší drsňák jak druhý plus dozorce plus přeživší dívka. A noc plná hrůzy může začít. Krvavý slasher bez bázně a hany držící se zavedené šablony v podstatě kombinuje vězeňské útěkové drama s hororem, což v některých scénách přeci jen vypadá krapet neokázale. Např. scény týkající se vězňů hrající klasickou hru kočky s myší jsou velmi brzy únavné. A co víc, nejeden divák si bude jistojistě přát, aby všechny ty namachrované vězně zdegenerovaní zabijáci dostali. Gore, napětí, vcelku vtipné akční scény a vůbec děsivá zábava v daném žánru přesto zaručuje sice opět nepravděpodobného, avšak věrohodného divácky hrůzného zážitku. Zdegenerovaní zabijáci jsou pouze tři a dá se říct, že to i postačí. Trnem v oku jsou však CGI efekty, které nepatří zrovna mezi ty povedené. Zkrátka a dobře. Kvality prvního snímku nedosahuje, ale je lepší, než druhý. ()

panvasik

A do prde le :D měl jsem pocit, jako bych sledoval Saw :D určitě to není totální průser, nebylo to nejhorší, za mě zatím všechny tři filmy Pach krve vychází s průměrem, je to hodně amatérsky natočené... Filmu, ale na rozdíl od těch dvou předchozích, hodně podraží nohy, ten odporný greenscreen, když oběti padají do pastí, to jako fakt ne :D 50% ()

Stíba

Po skutečně příšerné dvojce jejíž scénář byl s prominutím na pár facek přišlo tohle velmi povedené pokračování. To co bylo ve dvojce špatně se povedlo napravit a tak jak scénář, tak výběr herců dopadl velice dobře, což ve výsledku znamenalo velice příjemnou vyvražďovačku s dost zajímavým závěrem. Už hsem si skoro říkal, že tohle bude asi poslední Wrong Turn ale závěr zas napovídá opak... :-) ()

emdvojka

Ako z TV Doma. Miestami drsné ale väčšinou trápne a blbé...dúfam, že režisér tým koncom nechcel povedať, že sa dočkáme aj štyrky...??!!!! ()

Rockerman odpad!

Bohužel "Pach krve 3" nenavázal na předchozí dva díly. Stal se z něj nezajímavý, užvaněný a prakticky "málo horrorový" film. ()

helraiser

Hodně dobrá slasherová podivaná, která na rozdíl od druhého dílu má jakousi návaznost na první díl, takže fandové jedničky musejí být spokojeni. Mutantík byl dobrej a jeho krvavá práce taky v tomto ohledu není na co si stěžovat. Nedivil bych se kdyby vzniknul další díl a pokud si udrží kvalitu tohoto tak bych byl za něj i rád. ()