V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

TKKMR

Hups... tak toto bol poriadny shit. Mutant "Trojprsťák" pobehuje po lese, sem tam za sprievodu hrozných digitálnych efektov niekoho sejme, zvyšok stopáže filmu zapĺňa nuda a hlúpe bláboly... ()

drake31

Obrovské sklamanie! Po skvelej prvej a druhej časti prichádza toto. Hrozné gore efekty, postavy ktoré mi pripadali že majú schopnosť teleportácie keď každú chvíľu boli na inom mieste a ten koniec si mohli tvorcovia kľudne odpustiť. Hrôza !!! ()

demented

Väzni medzi sebou versus zmutovaný hillbily. Toť stručný popis druhého pokračovania Wrong Turn. Žiadny gorefest sa však nekoná. Kanibalská rodinka je degradovaná na jedného muťáka, z ktorého sa ku koncu vykľuje Wolverine a jeho milučkého synčeka, ktorý však do deja výraznejšie nezasiahne. Tento útly a krehko vyzerajúci degenerát však trpí MacGyverovským komplexom a popri miešaní molotových koktejlov stíha pripravovať rafinované pasce, ktoré majú pre nič netušiacich nešťastlivcov fatálne a svojou prehnanosťou úsmevno-brutálne následky. Podarí sa mu tak odrovnať celú skupinu ozbrojených väzňov, ktorí po ceste náhodou narazia na havarované opancierované auto prevážajúce peniaze. Na raftujúcu dievčinu však očividne nestačí. Ach jaj, to sú mi scenáristické berličky. Jak sviňa :) A pritom zo začiatku to vyzeralo tak sľubne... ()

zdenny

Filmy, kde z tupouna udělají Ramba, u mě logicky nemohou patřit k těm lepším. Ikdyž velice podobný, je každý díl této celkem trapné série něčím jiný. V jedničce vraždili hlupáci, kteří neuměli mluvit a vypadali jako vyřazení skřeti z Pána prstenů. Dvojka byla lepší, protože se poodhalila i citová stránka kanibalské rodiny. Trojka sklouzla kvalitou k jedničce, vlastně dvě hvězdy udržela jen vedlejší dějová linie, na které mě zajímalo, jak to vlastně mezi těmi vězni a bachaři dopadne. Závěr, tak to si snad dělali legraci, ale budiž. Jinak ale série, u které by mne velice mrzelo, kdyby se někdo pokoušel ji nějak zkultovnit. ()

Danny F.

Jedna * navíc ať nežeru. Triky místama umělé, obyčejné a velice nápadné. Mezi vraždami je velice dlouhá prodleva při níž jsem se trošičku začínal nudit a očekával jsem další akci. Vyvražďování jako takové nemělo chybu. Potrženo sečteno celkově povedené a krvavé. 70% ()

pravdovravny

Sklamanie, každým dielom to klesá na kvalite.Teraz niektoré triky boli vážne smiešne, tá scénka s autom , stoho ma štípali oči. A to som Fanda Pachu a Hôr. ()

VanTom

Levná videobéčková gore vyvražďovačka s příšernými nehereckými výkony a dějem sestávajícím z hádek, bloumání po lese a náhlých krvavých redukcí stavu. Nesmrtelnému všudypřítomnému retardovi jsem přál od začátku hodně hnusnou smrt, což je vlastně u hlavního úchyláka klad. ()

lykan9

Začátek mi přišel lepší než u dvojky a postavy my byly také mnohem sympatičtější. Postupem času je však trojka Pachu nudnější a nudnější. Přitom nápad postavit proti sobě mutanty a drsňácký mukly je velmi dobrý, jen kdyby byl tento nápad pojmut trochu lépe. Špatný horor to však vyloženě není. ()

Brain-D

Vězeňské téma připomínající "Con Air" či "Uprchlík" z počátku zaujalo. Konflikty mezi hrdiny vs. Monstra okolo. To tu ještě nebylo. Nejistota na více stranách. Skvělá inovace, ale stále je to spíše podprůměrný snímek.. 50% ()

drackula

Od tohto pokračovania som nečakal aboslútne nič. Musím uznať, že po zbabranej dvojke ma ale prehnane povedaná trojka pozitívne prekvapila. Síce ide od začiatku iba o naháňanie bodycountu a tupého, a miestami dosť blbo zrealizovaného gore, avšak miestami som sa vcelku bavil. Každopádne klišé jak remeň, ktoré nedonieslo absolútne nič nové iba sa snažilo zrecyklovať to čo fungovalo v prvom diely. Neúspešne. 50% ()

jefff

Sérii Wrong Turn mám rád a první dva díly byly velmi vyrovnané a v rámci žánru velmi povedené snímky. Na třetí díl jsem se moc tešil, ale bohužel přišlo mírné zklamání. Naštěstí alespoň mírné, přesto jde vidět, že tvůrci už na třetím díle hodně šetřily a nic od něj nečekaly. Klišojdní příběh i zpracování, vraždy už ohrané a chvílemi dějový spád malonko upadal. I přesto všechno je Wrong Turn stále to lepší, co na hororovém poli v dnešní americké produkci najdete. Škoda, že tu byl pouze jeden (plus jeden prcek:-) ) zmutovanej hajzl, už to pak nemělo ty grády:-)) ()

Anticque

Nejsbalší článek série Wrong Turn. Už při zkoumání jména režiséra jsem byl na rozpacích a v ústech jsem nemohl mít nic jiného než WTF?... Ale naštěstí to zas takový průser nebyl. ve filmu se střídaly lepší momenty s horšími, hlavně triková část byla jak den a noc, hlavně krájení lidí na části bylo uděláno velmi lacině až k smíchu a lehčí zklamání mi přineslo i skromné obsazení deformáků (1 + malej bonus je pro mě málo). Mohlo to být horší, ale plně doufám, že pokud budou dále ždímat tuhle sérii, že si to vezme do rukou někdo zručnější a né rejža Kyklopa....50% ()

sedm.1

Už dlouho jsem nedal tak nadhodnocený počet * jako to udělám v případě Pachu krve 3,ale zkrátka ta má záliba v krvavých filmech se tu musela bezpodmínečně odrazit.Kdybych totiž nebral ohled na všechny ty opravdu dobře zpracované a efektní brutální scény,musel bych označit film pana režiséra O´Briena za čistý odpad!Ten člověk opravdu neumí točit,neboť takto spackat tak jednoduchý film jsem už dlouho neviděl.Ačkoliv je totiž Wrong Turn 3 dějově hodně primitivní,mohl svým námětem přinést neuvěřitelnou porci nápadů,vychytávek a různých delikates,ale bohužel pod jeho taktovkou vznikla totální sračka,kde se nikdo absolutně nezabýval nějakou logikou,smysluplnějšími dialogy(jen tak bokem, už dlouho jsem neviděl tak vulgární filmeček),výběrem alespoň průměrných herců(například hlavního hrdinu bych nechal zamordovat okamžitě!),chybami ve filmu(záběr na zatáčku,střih na minutový rozhovor a střih zpět na tu samou zatáčku/hrdina dostane na hubu,teče mu krev,vstane a nemá jí,ujde tři kroky a už je zas zakrvácený atd.),prostě hrůza,totální laciný šmejd.Jak jsem se ale zmiňoval,jako krvavý horor Pach krve 3 funguje opravdu hodně.Slušný záporáci,masakrální vraždy,krve všude,že to pomalu teče z obrazovky,efekty povětšinou výborné,takže na druhou stranu docela fajn vyvražďovačka.Je to sice hodně málo na to,abych film pochválil,ale vzhledem k žánru tentokrát přivřu obě oči.Ale každopádně,kdo se nevyžívá v krvavých mordech,vzít tento paskvil hodně velkým obloukem. ()

slovan1

Slabé, méně nechutné, nepromyslšné jako dvojka... Banda lofasu z lochu s bouchačkama a jdou v řeťazech jak školka. Vraždy suché, bez nápadů. Herci nesympatičtí, a kozatka, která to mohla zvednout umře hned ze startu - ikdyž zde aspoň docela efektně. Rozlousknutí lebky plusové. Nejslabší ze série. ()

civrss

Co na to říct. V plánu jsem sledování takové skvostu opravdu neměl, ale když jsem to zahlédl v noci na HBO, nedalo mi to. Vlastně to není zase tak strašné. Samozřejmě, imbecilní vyvražďovačka bez špetky režisérského talentu, ale přesto si to udrželo moji pozornost. Chvílemi jsem se smál ( jak imbecilitě vězňů, chytrosti té slečny či odvaze pana bachaře) a chvílemi i bál. Bohužel protože u hororů jsem trošku strašpytel. Celkově je to neskutečná hovadina, ale viděl jsem jiné horory, které si mojí pozornost jako Wrong Turn 3 rozhodně neudržely. ()

herr_carter

Lepší jak 2.pach, jinak samo bráček, co je od prvního filmu, který byl poměrně originálním béčkem, na hony daleko................moje hodnocení = 4 z 10. ()

Tjaden

Zpracování dost vázne za předchozími díly (třeba rozseknutí na 3 části vyznělo až směšně), přesto jsem se i u trojky celkem slušně bavil. ()