V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

Maty85

Jak to tak bývá: jednička představovala ještě horor se vším všudy, dvojka a trojka obyčejnou béčkovou, nechutnou a drsnou podívanou. Aspoň, že člověk se u toho nenudí vůbec, to se musí nechat :-)) ()

blitzer

Při výběru filmu na dnešní večer jsem měl dva požadavky: slasher a příroda. Po chvilce padla volba na Wrong Turn, jehož dva předchozí díly se mi dost líbily. A navzdory zdejšímu ne příliš lichotivému hodnocení, mě nezklamala ani trojka. Už prvních 5 minut mi dalo tušit, že WT3 je přesně ten film, co jsem dnes hledal. Celou hodinu a půl jsem se parádně bavil a to jak hororově (některý scény byly fakt nechutný a strašidelný), tak komediálně (první místo v šampionátu o počet spin-offů). Samozřejmě, že se jedná o béčko, u kterýho je zakázáno přemýšlet, ale přesně to jsem dnes potřeboval. ()

Iwus.ka

Zmutovaný mentál Tříprsťák, zřejmě výsledek sourozeneckého šuku dalších dvou mentálů, zase řádí po lese jako smyslu zbavený. Protože došly zásoby v mrazáku a hlad je sviňa, je na čase ulovit si někoho k snědku. Je libo silikonové prsíčko nebo mozeček na vězeňský způsob? Není co dodat, prostě oddechovka. ()

KajusaK

Jediný díl téhle "ságy" co jsem viděla.. A nemám potřebu v tom pokračovat :)) ... Absolutně nezajímavý děj, herci o ničem, kanibalismus k smíchu, masky otřesné .. Jen by mě zajímalo, kdo hrál tu hlavní obludku :)) ()

Loki81

Klasika jako u predchozich dilu... hluboky les, mutanti, postupne masakrovani zucastnenych... jen to zpracovani je dil od dilu horsi... davam 2,5* - scena s ziletkovym dratem a nakladakem me pobavila ;) ()

sir-dave

Začátek sliboval opět podivanou, na kterou jsem se přesně těšil. Herečky vybrali opravdu dobře :-)) Jinak musím bohužel konstatovat, že je to pořád dokola.. Třetí díl už je spíše jen pro fanoušky série. Některé scény dost potěšili, ale přál bych si, aby to skončilo jinak. Co se dá dělat no. Pokud to bude vydělávat, bude se točit dál. ()

Nivenx

K sérii Pachu krve se nám dostal packal Declan O'Brien. Film je natočený o hodně hůř, jak předešlé dva díly. Atmosféra úplně zmizela, ale pointa filmu docela šla a vraždy jsem si užíval stejně jako v předešlém díle. Scénář nebyl úplně debilní a pointa docela i sedla, škoda jen, že tam byl pouze jeden mutant! Navíc docela vadila nesmyslnost a přehnaně digitální vraždy. Vše je tak samoúčelné, až to bolí. 40%. ()

Deyw odpad!

uz je to k hovnu..hnusny lidi hnusny herci amaterska sracka..nic vole ani dobry kozy tu nebyly..vlastne jedny a to je to nejlepsi na tom filmu..proste strasne vprdeli co ztoho udelali..brecim :( ono jako uprimne jednicka byla nic moc, ale furt se to tak nejak dalo..ta dvojka uz byla strasnej odpad a totalni sracka na kterou sem se fakt dival jen kvuli tomu ze je tam henry rolins jinak bych se na to vyjebal..a tohle byl omyl a dalsi nechci ani videt.. _:D ()

Khumbac

Nešlo jinak než se zhluboka smát. Na druhou stranu musím říct, že ti dlouhovlasý vražedníci mě zvláštním způsobem přitahují. Třetí díl se s jedničkou či dvojikou nedá srovnat. ()

maxxxim odpad!

Jediné čo som videl ja, bolo ako milášek, od útleho detstva oscilujúci medzi pásmom ľahkej až ťažkej mentálnej retardácie preskakujúc strednú, hľadá v šere lesa šišky a malvice, ale napokon prečo nie, blížila sa zima a on potreboval zavárať, zamrazovať, produkovať jam či marmeládu a iné dobroty alebo maškrty, kokot jeden. ()

Doudis19

Narozdíl od předešlého dílu se na tohle dostaveníčko vidláků s uprchlými trestanci dalo bez větších problémů dívat. Vraždy které jsou technicky jednoduší potěší, ty ostatní přehnaně digitální už méně. Pochvala za množství krve a brutality, ale i přes tyhle zábavné momenty převládá lacinost a příliš mnoho hloupostí. ()

ecceHOMMO

No podľa mňa rozhodne lepšie než dvojka. Je síce pravda že motív s väzňami nie je nijak originálny, ale celkom slušne funguje....Ikeď nie všetky triky boli skvelé a škoda, že tentokrát tu bol len jeden mutant ( ak neberem to dieťa...pochabé )...........**/*** ()

Sfinkter

Nezmar, hejkal a kulihrášek, pobíhající kanibalský smíšek, který si poradí s celou partou lidí a do karet mu hraje skvělá věc - nesmrtelnost. Škoda, že na scéně nebylo více lidožroutů, ale zabíjení se nese dále v originálním duchu a na to, že před sebou máme třetí díl - i zde je lepší scénář než v jedničce. ()

kinghome

Asi nejvtipnější Wrong Turn. Některé momenty jsou skvělý a krví se nešetří. Na holky se dá dívat a smrti jsou skvěle vymyšlený. Tyhlety úchylárny mě prostě bavěj a na wrong turn 3 se klidně podívám znova. ()

Lachtaan

S prostředním kouskem v sérii jsem byl kdysi během maratonu vskutku spoko spíše proto, že se jedná o horor, kde nemáte potřebu si k jakékoli postavě vytvářet sebemenší sympatie a tu bolestnou smrt v rukou zmutovaných lesních imbecilů vlastně všem přejete. A přestože to zní opravdu drsně, tak o to přeci v rámci takových filmů jde. ()

rudeboy

V prvom rade by som scenáristovi C. J. Delaneymu zakázal čo i len sa priblížiť k čomukoľvek čo by nejakým spôsobom mohol zneužiť na písanie! Dokonca aj smska v jeho podaní musí byť sakramentské fiasko. Scenár je plný logických nepresností, ktoré až priveľmi kazia atmosféru (teda ak sa o niečom takom dá pri WT3 vravieť) a vytáčajú diváka. Ďalším negatívom oproti mnohokrát lepšiemu prvému dielu, je veľmi chabá výprava, ktorá sa odrazila predovšetkým na trápne lacnom zamaskovaní hlavného zmutovaného a zdegenerovaného incesťáka, ktorý pôsobí všelijako, no hlavne nie tak, ako by mal - strach naháňajúco. Jednu hviezdičku dávam za pár vtipných nápadov a za to, že mám rád horory. No už teraz sa teším na štvorku. Horšie to snáď už nebude :) ()