V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

martins

Musím dát o hvězdičku méně, ale poctivé dvě tento film má. Jednička je sice lepší, ale oproti dvojce je zde vidět velké zlepšení. Jediný zbylý mutant pokračuje v honbě za potravou, tentokráte likviduje uprchlé trestance a mladistvé, které si vyjely na raftech. Má i pomocníka dítě ze dvojky už trochu povyrostlo a spolu také nastražily v lese několik pastí. ()

wallax odpad!

Absolútny odpad a hanobenie hororového žánru. Vyžmýchaná dvojka ktorá je slabším odvarom kvalitnej jednotky. Režisérovi odťať obe ruky, hercom zvyšné údy. Všetko zlé, celé zle. Ako vôbec môže niekto dovoliť točiť takýto pašvil a produkovať takýto balast. A to som práve zistil, že existuje Wrong Turn 4, 5 a 6. Ale predsa len pár postrehov :) !!!Spoiler Alert!!! 1. Majú na nohách reťaze a majú zbraň (hľadajú kľúče). Do vzduchu vystrelí aby zaujal (zbytočne), ale reťaz si neprestrelí!!! 2. Mutant ktorý prežil všetko...VŠETKO!!! leží na zemi a pán "právnik policajt" ho prehlási za mŕtveho (asi samoštúdium cez internet). Jasné že nebol!!! A to si to mohol krásne poistiť, mal pušku keď ho uznal mŕtvym. 3. hociktorá ďaľšia stupídna scéna. PS. a zabili tam psa...keby mne niekto zabije vo filme psa...tak, tak...tak sa scenárista riadne zapotí aby to tomu hajzlovi neprešlo. ()

Hezonja7

Docela to pořád žeru ale kouknul jsem se na to abych si myslel že si tím zvyšuji filmovou gramotnost poněvadž takové brutální krváky, pro ty mám celkem slabost, jelikož tu byli pouze dva mutanti tak se nedali odfláknout masky, ale pokud dostane příští díl do rukou někdo jako Declan O'Brien tak myslím že tato série půjde do kopru, ten konec raději odstřihnout :/ ()

Nikolas__

Pořád celkem zábavný hixploitation-slasher, který ale na rozdíl od předchozích dílů nemá takovou kvalitu z herecké stránky, a celé to pak dovršuje nerealistický scénář a postavy. Na druhou stranu, nějaké postavy mi sympatické překvapivě byly. Natočené je to tak nějak průměrně, hudba neoslní, efekty vražd jsou navíc úplně k smíchu - hlavně u těch digitálních se nedá nezasmát. Potešilo mě, že je to chvílemi docela napínavé, hlavně se mi líbil vzhled Three Fingera (za celou sérii má nejlepší masku). Po slušné jedničce, a skvělé dvojce, je tohle viditelně MNOHEM slabší, bohužel. Na druhou stranu, mohlo to dopadnout ještě hůř. Díky příjemnému prostředí a zajímavé zápletce zůstanu s Left for dead ještě relativně spokojen, a označím ho za průměr. ()

brasek odpad!

Sklamanie! Veľmi slabý scenár, miestami naivné... absolútne bez atmosféry a napätia. A už vôbec sa nedá porovnávať s predchádzajúcimi dielmi. Dokonca niektoré triky sa mi zdajú byť amatérske a kvôli koncu fakt pre mňa odpad! ()

veverysiak

Tak ako to už býva, séria upadá, a pritom sa vôbec nedá povedať, že sa chlapi nesnažili, vymysleli si novú dejovú líniu, smrtonosa nechali len jedného, ale nadmieru schopného, postíhal toho až-až, dúfam, že dostal dvojnásobnú gážu, len mi vŕta v hlave, prečo si chlapi pri toľkej snahe nedali trošku väčší pozor na elimináciu priblblých dialógov a zbytočných scén, patrilo sa doladiť aj pasáž v chalúpke, tam sa dalo zažiť parádnych vecí, rekvizít v nej bolo habadej, nuž a celkovo toho napätia a strachu bolo veru neporovnateľne menej ako u predchodcov, akurát to nebolo až také amatérske ako Dvojka, takže 60%. ()

david666

Myslím, že si málokterá série drží vcelku slušnou laťku jako tomu je u Wrong turn. Sice je trojka asi nejslabší - hlavně díky blbým muklům v hlavních rolích - ale své si tady fanoušci všeho krvavého určitě najdou. Škoda jen, že množství mutantů se nám nějak scvrklo - ale konec opět navnadil na další díl. ()

Xpat

Je docela obdivuhodné, že tento film má mnoho fanoušků, ale mě teda vážně moc nenadchl. Retardovaný hybrid či co chodí po lese a zabíjí vězně. Žádnej děj, masakru až habakuk atd.. Prostě mě to nebavilo, ale nevypl jsem ho, což je velké plus. Jinak absurdita, že to mutant dostane do břicha, ale za pět minut si vesele skáče po silnici a zabíjí dál, je vážně už neoriginální a stále trapnější. ()

bulawaio

1/10. Jak už to tak bývá, po lehce nadprůměrné jedničce se nám začínají objevovat další díly Wrong turnu jak houby po dešti. Tento s pořadovým číslem tři potvrzuje kvalitu dalších pokračovaní hororů. Je to jednoduché, z každého nápadu vyždímat co nejvíce a hlavně že se penízky točí... Tenhle snímek postrádá skoro všechno, co by dobrý hixploitation měl mít. Z postav a dialogů mě docela brzo rozbolela hlava. Za zmínku stojí snad jen celkem povedené gore efekty, jinak je to dílko plačící nad svým vlastním hrobem a pořád nemůžu pochopit, proč se chystá další díl. Rozhodně lze jen doporučit velký oblouk kolem tohoto filmu a zachovat si příjemný pocit z jedničky. ()

Abalzo

Předem upozorňuji, v tomto komentáři se objeví popisy některých scén!!! Takže začneme. Skoro v každém filmu tohoto žánru najdu nějaké chyby, co se logiky nebo fyziky týká. A tady už jich bylo tolik, že mi to celkový dojem z filmu naprosto zkazilo. Nápad s bandou muklů, které převáží do jiného vězení, totiž nebyl špatný. Ale když dokáže zavěšená kosa useknout obličej naprosto proti fyzikálním zákonům; nohy se nožem dají přeříznout jako byste krájeli máslo (dobře, řezali přes kloub, ale stejně); lebka se po zaseknutí sekery do čela štípe krásně po celém obvodu; zmutovanej hlavní hrdina přežije skoro vše; borci s bouchačkama se koukají, jak jednoho z nich zavěšuje do žiletkové sítě a z dálky střílejí nikam, místo aby se pohnuli a zastřelili toho "hajzla"; když se k mutantovi blíží zezadu s nožem v ruce, vrazí mu ho jen do ramene tak to opravdu zkazí jakýkoliv dobrý nápad. Když pak padla otázka: Je mrtvej?, opravdu jsem doufal, že je, i když s brokovnicí v ruce a sekerou vedle nohy bych se pojistil jednou ranou do hlavy. A následná scéna v autě byla už skutečně směšná a nepochopitelná. O závěrečné už vůbec nemluvím. I když bych rád, za tohle všechno si nemůžu dovolit dát víc, bohužel.. A když vidím, že stejný režisér má v plánu natočit i 4. díl.. smutné.. ()

Hunys

Čtyřčlená skupinka mladých lidí si vyjela do špatný oblasti. Utáboří se na břehu a hned je začnou vraždit. Během prvních 5. minut zemřou 3 lidi konečně taky jednou před kamerou. Později se připojí ke skupince vězňů a strážných, kteří tam havarovali. Ty zrůdy mi připomínají robokopa a nebo zombíky. Oni mají smrtelná zranění a i přesto se chovají jako by jim nic nebylo. Jinak v prvním díle přežili jen 3 lidi z 12 členného obsazení. Ve druhém díle přežili 2 z cca. 15. A teď sem čekal, že jich přežije víc, ale ono ne :D jen jedna holka z raftu + 1 policistka z okrsu a pár poldů. kteří byli ve filmu asi 1 minutu. Na to že každý díl režíroval někdo jiný, pokaždé to mělo příšerný konec. Příšerná grafika a počítačový efekty na rok 2009. Nemám co dodat do odpadu to nemá moc daleko. ()

LCH

Wrong turn 3: Left for dead. Tak série nám pokračuje celkem dobře. Ovšem stejně jako u dvojky musím říct, že na jedničku to opět nemá, ale to není žádné překvapení...Dávám (60%) Takže na 3 hvězdy to krásně vyjde. ()

Sentinel

Třetí Wrong Turn si u mě nejspíš pěkně dlouho udrží výsostný primát - tolik logických kiksů a obecně věcí které nedávají smysl jsem ještě nikde neviděl. Ještěže to nešlo do kin. ()

TonoM

Opět bych nekomentovl řady chyb které napáchal režisér O'Brien ( Krev která je poznat, že není doopravdy, nůž který je gumový atd, atd... Začíná to být ohranou písničkou, která je už o kus níže než prví dvě série po dvou 70% přichází 55%. ()

kishi_SO odpad!

kde zacat ? Na absenciu logiky a debilnost dialogov som si v tomto zanri uz zvykol. Ale vzdy to trochu aspon zachranila napaditost vrazd a tak trochu aj masky. Tento diel by som asi zhrnul do jednej velmi dlhej vety: Partiu nenadanych hercov nahana zmutovany magor s maskou z Kauflandu a schopnostou samoliecenia (az nesmrtelnosti), ktory tiez vynika v teleportacii, napriec lesom o rozlohe asi tak 15 x 15 metrov, len aby si mohol na grile opiect nejaku tu lopatku z nich a popritom ti neherci perlia vety zo scenara k pornofilmu. Zaver: najlepsi herecky vykon podala slecna na uplnom zaciatku ked odhalila svoje pekne prednosti (aj kurvu treba vediet zahrat), a uplne tragikomicky zaver konecne vhnal trochu strachu do mojich zil, ale iba tym, ze sa crta dalsie pokracovanie. ()