V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

vozralec

Nejslabší ze série. Nuda, málo akce, celkově špatné. Pořádně dorazit protivníka uměl ze všech zúčastněných snad jen chechtající se mutant. Slabota. Tři hvězdy si to snad ani nezaslouží. ()

Marwinek

2 za tu úvodní scénu s bikinama, respektive bez nich :-) Zbytek je víceméně úsměvná kravina, všechno už tu bylo, klasika. Mizerná maska hlavního úchyla a mám pocit, že ta slečna co to přežila, byla nějak moc v klidu na to co si zažila. No ale koukali sme na to s kamošama na gauči, pivínka ... docela fajn filmík :-) ()

Knor

Problém tohoto dílu je to, že někdo to chtěl prostě natočit stůj co stůj a neměl žádný pořádný nápad. Jediným tahadlem je vlastně hlavní zabiják ze zbylé kanibalské rodiny, který se opravdu ve svém koníčku vyžívá (což je hodně dobře). Všichni ostatní ve filmu jsou jednoduše řečeno na zabití a není tu nikdo ke kterým by se dali cítit aspoň nějaké sympatie nebo někomu fandit. Takže pokud jste jako já a rádi sledujete další dobrodsružství starého dobrého ječícího lidožravce a o nic jiného vám moc nejde určitě jste slušně pobavíte, pokud čekáte něco víc nekoukejte na to. ()

beso74

Konečne nie je náplňou mlynčeka na mäso grupa vystrašených vrieskajúcich tínedžerov (alebo nielen ona) ale oveľa vyrovnanejší súper, skupinka väzňov, ktorých už samotný pohľad drví skaly a hatí potoky. Aspoň takých by som tam dal ja, keby som to mal režírovať. Ale nie, pán režisér sa rozhodol, že väčšina z nich sa bude správať ako by ich najzávažnejším zločinom bolo krátenie štátu na daniach. Ale ináč je spracovanie solídne, nič nové sa v ňom síce nedozvieme, ale sa ani nenudíme, čo je pri hororovej produkcii posledných rokov asi taký častý jav ako politik vraviaci pravdu. Popravde je to za dve hviezdičky, ale ta tretia za tú spomínanú odvahu nechať tých zhúlencov a alkáčov aspoň raz v pokoji a vybrať si o niečo serióznejšie jedlo, pardon súperov. A navyše som to videl až po štvorke a to hneď zdvihne náladu. ()

dannyd14

Citujem v obsahu:"Three Finger a jeho klan kanibalov".Aký klan dofrasa?veď je tam len predsa iba jeden jediný magor Three Finger.No a teraz k filmu.Bavil ma celkom,no nebyť toho nepochopiteľne absurdného závera,bol by som schopný dať tomu filmu kľudne aj 4 hviezdičky. ()

TMontana odpad!

Nič v zlom Pach krve 1 a 2 boli celkom pohode filmy . Ale tato časť bola uplne nereálna !! Nasmial som sa na tom . Hodnotim odpad. ()

crjules

Tvurci filmu USA/Nemecko , ale chybi mi tam Bulharsko. Jejich jmen je totiz v titulcich suverene nejvic. Coz se take asi podepsalo primou umerou na kvalite dalsiho dilu serie :) Pro zajimavost si sezenu dalsi pokracovani, ale myslim, ze to bude jen horsi! ** ()

Najt

O kousek lepší než dvojka v rámci příběhu. Ten stojí za nic, stejně jako všechny díly, protože o tom film není, ale rozhodně je skupinka muklů a šerifů lepší, než banda idiotů a nějaká reality show. I když mě herci nijak nezaujali, havárie autobusu, les a tma se k tématu filmu hodí daleko víc. Co se týče gore, tak vede dvojka, ve trojce jí je totiž nejmíň ze všech dílů a co se týče efektů,  tak tady to byl místy celkem shit. Takže, abych to nějak shrnul, děj, sestava a zasazení je lepší než ve dvojce, trojka mě i bavila více, co se ale týče gore a technického zpracování, tak to zde bylo horší. Suma sumárum stále jen dvě hvězdy, což poukazuje na to, že koukat se na to dá, a film je na podobné úrovni jako předchozí díl. Na jedničku se ovšem nechystá ani jeden z nich. ()

Cortesz

Jednička je rozhodně jedna z těch zdařilejších hixploitation, dvojka je zase zábavnější a krvavější. Ovšem v tomto případě to není téměř ani jedno. Samozřejmě, že je zde několik brutálně krvavých momentů, troufám si říct, že ze všech třech dílů působí nejlepším dojmem, ale vše okolo nestojí téměř za nic-herci, režie a především rádoby šokující konec. ()

Romeroo

Jako o předchozích dílů jsem vypnul mozek a opět jsem se celkem dobře bavil...jasně, je to úplná kokotina, která s kvalitním hororem nemá vůbec nic společného viz. absolutně stupidní chování hlavních hrdinů v mnoha situacích atd...ALE mě prostě tento film baví svojí jednoduchostí, bandou chechotajících se zmutovaných kanibalů, a hlavně jsem se válel smíchy u něktrých vražd. U mě jasných 60% ()

intro

Další díl lesních zmutovaných kanibalů. Co od toho čekat? Samozřejmě nic originálního, ale když nad tou americkou debilitou nebudete moc přemýšlet, tak se i u Wrong Turn 3: Left for Dead docela pobavíte. ()

Black3R

Bacha na to keď to budete pozerať!!! Moja priateľka to chcela vidieť, a potom jej bolo zle :-( V niektorých momentoch to je fakt na GRC. A koľko tam bolo tých počítačových efektov!!! OMG, no zbohom, veď to vyzerá strašne, a to by sa nemusel na tento film ani PC použiť ..... a 40% ()

4k7

Pořád dokola jedno a to samé... už třetí Wrong Turn a jediné čím se od předchozích dílů liší, je "hereckým" obsazením (i když u těch zmutovaných potvor těžko říct). Za chvíli bude mít tento film stejnou tradici jako Saw ()

habertek

No tak u tohodle filmu jsem už opravdu čekal, že po výborné jedničce a dvojce už padne ,,na hubu" a opadne kvalita, ale světe div se! ona se stále drží a opět skvělý námět! 95% ()

Daxus odpad!

VAROVÁNÍ: Tento film obsahuje nejhorší pěstní souboj všech dob, nejpitomější herce na světě, nejstupidnějšího šerifa, nejnudnější scénář, nejtrapnější triky, nejpředvídatelnější exploitation kameru ze všech, nejšerednější les, nejtupější žiletkový drát, nejtlusčího mexikánskýho vězně, nejlegračnější otevření lebky, nejnepřekvapivější konec a nejkrásnější prsa začátků filmů (možná...). Hrozná blbost i když jsem fanda žánru. 2% Jo a ještě obsahuje nejzáhadněji se objevující kopí...je vždycky tam, kde je potřeba někoho bodnout! A hlavní padouch je nejpravděpodobnější kříženec Gluma a pana Barnse ze simpsnů. ()

Patches1984

A opět se vracíme do Západní Virginie, kde stále přežívá zbytek mutantí rodinky. Po předchozích dvou dílech je znatelná sestupná tendence kvality - obzvláště mezi scénami s vraždami působí děj dost natahovaně a pořád se opakují v podstatě ty samé dialogy - ale ta je naštěstí jen pomalá a stále jsem si v těch "důležitých" částech přišel na svoje. Už teď se těším na čtverku, snad si udrží alespoň tuhle úroveň. 6/10 ()