V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

Dubro

Joe Lynch prešťal jednotku Rob Schmidta a ten zas prešťal trojku (Ó) Briena. Z pôvodnej partičky sympatických vidlákov z lesa ostal už len sympatický widlák William Tell a jeho podobne zdegenerovaný potomok (pohlavie neurčité). Toľko ku kladným hrdinom. Zbytok má plno mínusov, pričom najväčším pre mňa je, že pokračovanie nezachytilo pach dvojky s jej čiernohumorným body fit. Slabá trojka. ()

IceQueen

Ak sa vám do rúk dostane DVD s filmom Wrong Turn 3, silne neodporúčam pchať ho do prehrávača a keď sa tak vinou nejakej nehody stane, v žiadnom prípade nestláčajte PLAY. DVD sa dá využiť ako ozdoba do kamióna, na plašenie vtákov, či ako pekný darček najmenej obľúbenému rodinnému príslušníkovi. ()

dyfur

.....ešte slabšie ako dvojka....a tie zábery z lesa-ako z televíznej inscenácie.....ozaj ani som nevedel ,že 8 nebezpečných väzňov prevážajú bez  doprovodu  -v noci-len dva dozorcovia..... ()

ilemas

Jako horor to nefunguje vůbec, ale jako vcelku zdařilé akční béčko ano. Po velmi slabé stupidní jedničce jsem chtěl tuto sérii vzdát, ale vidím, že díly mají vzestupnou tendenci. Zatím tu v evidenci není čtyřka, kterou hodnotím čtyřkou.To už je parádní akce a brutus. Pětka po parádní čtyřce zklamala, za dvě. Hodně stupidní: „Mysli, jsi vysokoškolačka, jsi nejchytřejší ze všech - - - Bože, já jsem tak blbá" Koneckonců, ony jsou stupidní všechny díly, ale jednou se to dá shlédnout. ()

Martin741 odpad!

Wrong Turn 3 je rezirovany Declanom O´Brianom, a ktory tymto filmom podal nadherny dokaz o tom, ze je reziserska lama. V tomto filme je autobus, vazni a potom jede pekne akcia. Strach nahanal strach jedine tak dementny scenar a katastrofalne herecke vykony. Za par zvratenych gore vrazd. Exploitation je samoucelne a bez zmyslu. 0 % ()

zdenotvor

O niečo lepšie ako dvojka a však s fantastickou jednotkou neporovnatelné. Ale stále to má ten správny nádych a nenudil som sa, skôr hodnotím trojku pozitívne.Očakával som prepadák po slabšej dvojke, ale bol som príjemne prekvapený. Zaslúžené 3 * ()

rakovnik

Slušné pokračování horrorové série. Místo partičky vyplašených teenagerů předhodili kanibalům scénáristé otrlé kriminálníky. Nebo kanibaly kriminálníkům? Těžko ve filmu někomu fandit, nesympatickými se postupně stávají snad všichni. Včetně scénáristů, protože ve filmu se kupí čím dál víc hloupostí, nicméně jako oddychová jednohubka je film uspokojivý. ()

Jimmi

Nieje kazdy den nedela. Prve 2 diely tejto serie mam velmi rad a preto som sa tesil aj na 3tie pokracovanie....Zial jedine na com som sa v dobrom zabavil bola uvodna scena a potom velmi specificky smiech(alebo chechtanie) hlavneho vidlaka...divnych hercov a divne spravanie postav je uz sucastou tohoto zanru a preto to nebudem moc tomuto filmu vycitat. Ale tie gore efekty boli fakt otrasne...To uz radsej mohli zabrat kamerou iba striekajucu krv a nezobrazovat tie umrtia detailne, pretoze tie digitalne efekty boli fakt iba na smiech(nie vsetky ale vacsina) ()

Petoss1

Nie, nie na mňa to už bolo priveľa. Debilná vyvražďovačka s amatérskym príbehom. Mutanti sú z kategórie supermanov alebo čo? A keď mi ten zmrd už leží na zemi tak sa nepýtam či žije, ale rovno mu vrazím sekeru do lebky. Dúfam, že ďalšia časť už nebude. 20% ()

Jino

Třetí Pach krve se nese v duchu předchozích dílů v nichž, stejně jako tady, nicnetušící lidi vyvražďují zmutovaní a masem posedlí kanibalové. Pro tentokrát Tříprsťák nahání skupinu vězňů, kteří tak zaujímají roli nezáviděníhodných rekvizit v gore efektech a nijak překvapujícím scénáři - hned po úvodní dvacetiminutovce jsem poměrně úspěšně tipoval, kdo natáhne brka a koho mutant zázrakem nezabije. Tříprsťákova maska je již tradičně pohledně hnusná, ale nepovedené digitální triky kazí alespoň malou jiskřičku naděje v něco, co by mohlo být na tomto snímku kladně hodnoceno. Herecké projevy pak pokračují v rozjetých kolejích lehce podprůměrného slasheru, kterým pro mě Left for Dead nakonec je. 40%. ()

bourec

Pach krve mě ve svý době dostal,a rád se k němu vracim.Dvojku sem na markýze zaspal.A trojka?Už to ,že na začátku chybí úplně navození nějakého napětí a mystična,hned se jde na věc,a ještě ty brutality působěj dost naturalisticky samoúčelně,mě naštvalo.Pak celej film sledujeme skupinu trestanců,jak běžej lesem,rvou se,píčujou na sebe a já fandil tomu mutantovi,aby je všechny,co nejrychlejc podřezal.Ale to asi neni dobře,že jo.To rejža nechtěl.Takže umí hovno!10%. ()

Mefistofelle

Asi budu jedna z mála, ale trojka mi přijde lepší než z mého pohledu katastrofická dvojka. Ne že by to bylo o tolik úžasnější, děj je pořád většinu stopáže nic moc, dialogy a jednání postav jsou na ne zrovna vysoké úrovni, ale aspoň mě ti vězni nerozčilovali tolik jako individua, se kterými jsem měla tu neblahou čest v předchozím díle. Co se týče zmutované strany barikády, je zde zastoupena jen jediným buranem, ale ani to nebrání místy velmi kvalitní rubačce (milosrdně přehlédnu některé otřesné digitální efekty). ()

Rodriguez

Třetí díl "Wrong Turn" je jen lacinou zábavou v dobře rozjetém vlaku! Obyčejné klišé, které se mění jako patok zkašeného piva. Zhořkne Vám na patře a vy už víc nesnesete! 30% ()

Silverluv odpad!

Dříve krásný a vznešený Legolas naháněl Skurut-hai ve Středozemí. Teď už sice značně zestárnul a vlivem ozónové díry zmutoval právě do podoby již zmiňovaných skurut-hai, ale nic mu to neubralo na jeho přesné mušce, výborné práci s lukem a různými druhy oštěpů, instinktu přežití v přírodě a podobným věcem. Jako poslední potomek elfího národa migroval do lesů severní ameriky s ušlechtilou myšlenkou rozšíření elfské kultury do barbarské ameriky. Málem by se mu to i povedlo, kdyby teď do lesů nejezdily nadržení teenageři a neustále fuckující mexikánští a nacističtí vězni. ()

humanbeing

Trojka Wrong Turnu mě vyloženě překvapila, především v tom, že nejde o hovadinu s přemírou krve, odpadáváním končetin a herectvím na úrovni porno filmu (jak se nám snaží namluvit úvod, který tam beztak je jen pro aklimatizaci po zhlédnutí dvojky). Wrong Turn 3 je slasher, který má atmosféru a děj, jenž dává smysl. Je pěkně krvavý, občas nudný, ale v některých částech dost zábavný a tohle všechno myslím stačí na to, abyste si ho měli sehnat. Není to tak dobré, jako originál Wrong Turn, fandy ale potěší a o to jde, řekl bych, v případě trojek asi nejvíce. ()

Fallen_One

No mě se to líbilo, velice :o) počínaje první micinou až po tu, kterou hrála Janet Montgomery, o kterou jsem se začal zajímat už od Skins. Napětí to má, zajímavý smrtě taktéž a zajímavý konec. Klidně bych skousnul, kdyby se natočila čtyřka :oD ale s podobnou hlavní herečkou. ()

destroy83

Krev páchne potřetí a tentokrát vskutku brutálně. Proti zmutovaným vidlákům, respektive jednomu, stojí oproti minulým dílům místo bandy tupých teenagerů várka uprchlých trestanců, kteří se tak snadno nedají. Putování lesem vstříc jisté smrti se odehrává za asistence zajatých bachařů a jedné slečinky, které se podařilo utéct při posledním kanibalově masakru. Do hry se mimo jiné přimotá pořádný balík peněz, obtloustlý šerif a hlavně pořádné množství žiletkového drátu. Téměř totální absence polonahých ječících modelek a promakaných krvavých triků nevadí oku tolik jako zbytečné zaobírání se věčnými rozpory muklů mezi sebou, což má za následek menší prostor pro krvavé řádění zmutovaného kanibala. Pořádných jatek se divák dočká až v závěru druhé poloviny snímku, která je naprosto masakrózní a donutí diváka se k filmu ještě nejméně jednou vrátit. Podtrženo sečteno, konec snímek vytáhl na čtvrtou hvězdu. ()