V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

DaliX

Do tretice všetko dobré, alebo zlé? Tam kde boli jednotka, a povedzme aj dvojka zábavné, napínavé a osobité (predovšetkým prvý diel) je trojka už len nastavovanou kašou, takže hoci som sa pri filme celkom solídne zabavil, na prvé dva diely to nemá. Netvrdím, žeby bol dej zlý (ani prevratný) ale u série ako je Wrong turn sa toho už pri tretej časti veľa očakávať nedalo. ()

Arkos

Ze tří filmů téhle série asi nejslabší. Nápad špatný nebyl - muklové a jejich hlídači proti zmutovaným vrahounům- ale zpracování je už horší. Film už není zdaleka tak krvavý jako dvojka, počet mutantů se o hodně zmenšil a úplný konec filmu mně přišel debilní. Ale přes všechny minusy jsem se pořád slušně bavil a jsou to slušné tři hvězdy. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +výborný nástup, slušná atmosféra, aspoň trošku rozdílné postavy, některé dost drsné scény -slabší pasáže, často je vidět "triky" a chybky (na začátku je krásně vidět, jak mrtvola dýchá)/// Už je to dlouho co jsem viděl znovu jedničku, ale už jsem ji viděl aspoň 3x a považuji ji za velice zdařilou. Dvojka se prý zas tolik nepovedla, ale trojka je prý fakt hodně brutální a povedená. No nevím, očekávání asi byla o něco větší. Začátek mě hodně navnadil, chvilku jsme se i třásl napětím, ale pak se obraz přepnul do věznice a nastoupila malinko nuda. I tak to ale není špatný film a ve svém žánru je nadprůměrný. Nebýt začínajících herců a faktu, že je na tom opravdu vidět direct to dvd cesta, tak by to bylo ještě lepší./// Celkem 70%/// ()

S.Quentin QUALE

Ale jo, sice je tento díl už slušně zabředlý do bahna, ale nijak výrazně a dlouhodobě jsem u toho netrpěl, takže slabší tři hvězdy tomu i dám. Některé efekty si měli tvůrci odpustit, protože je evidentně nezvládli, zápletka s vězněma je taky silně otřepaná, ale co, je to hixplo, nějak tak to je dycky. Mexikán mě svým hraním a povahou dost bavil, vraždy byly povětšinou v pohodě. Konzumní matroš to je, ale pokud můžete, zvolte předchozí díly - a díky tomu jsem si to teď pro podtrhnutí rozmyslel, takže dám jen 2*..........a já dostávám strach pokračovat k posledním dvěma dílům. 49% ()

2-Xtreme

Skutočne zlý film. Nečakal som nič extra, veď ide už o druhé pokračovanie priemerného hororu a k tomu je to direct to video film, ale i tak. Druhý diel si z prvého filmu zobral akurát tak postavy a priniesol nový pohľad na to, ako sa môže takýto film poňať. Bola to slušná splatter zábava, pri ktorej nikomu nevadilo to množstvo hlúpostí čo sme mohli vidieť. Ale Lef for Dead sa vykašlal na zábavnú časť filmu a chcel pokračovať či nadväzovať na ako takú serióznu jednotku... samozrejme neúspešne. Celý film sme pozerali ako skupinka väzňov blúdi po lese a behá sem a tam(skoro ako LOTR ;-) hororové scény minimálne, gore nechutne digitálne. Verím, že za všetko môže netalentovaný rejžo Declan O'Brien, ale prípadnej štvorke v rukách niekoho iného sa nebudem brániť. PS: Keby bol celý film ako vtipná úvodná scéna, tak by to bolo úplne o niečom inom. No, škoda. ()

sullafelix

... logika situacna a logika spravania sa postav je Achylovou patou tejto O'Brienovovej kreacie ,,,dokazal vsak vyfabrikovat rozhodne najdokonalejsie rodeo tejto serie doteraz, ktore drzi v napati az do konca....a kedze neocakavany fīnis corōnat opus ....z mojho pohladu je to nieco vyse 80%.......... ()

mzss1

|80%| Vida, další nenáročný a zábavný díl je tady. Jednička byla vážnější, dvojka děsně ujetá (oba filmy mě tedy bavily) a trojka je opět trochu vážnější, ale částečně vtipná a neskutečně zábavná. Úvod této trojky byl přímo boží. Parádní a ujeté vyvražďovačky. Scéna, kdy kanibalský vidlák pomocí pasti rozřízne svoji oběť na tři díly a pak se pustí do žraní – to prostě nemělo chybu. Po tomto úvodu dostane snímek trochu vážnější notu. Děj je teda pěkně vymyšlen. Útěk vězňů v lese a k tomu tam budou kanibalové. Hlášky trestanců typu: „Hej, ty zasranej hejkale z lesa, zabiju tě ty zmrde!“ To jsem přímo umíral smíchy. Samozřejmě, až tak ujeté jako dvojka to nebylo, bylo tu mnoho zajímavých úmrtí, různých potyček atd. Krvavé to bylo dost, ale ještě v rozumné míře. S touto sérií jsem nedávno začal a zatím si jí můžu jen a jen pochvalovat. První dva díly byly dobré, ty slabší 4* jsem jim dal. Ale tato trojka je zatím nejlepší. Něco by se tu doladit dalo, ale to jsou detaily. I jsem tu ucítil kvalitní režii, hudbu a i herci mě bavili. Finále mě až tak moc nezajímalo, nebylo pro mě podstatné, jak to dopadne, ale nevadí. Těším se na čtyřku. ()

kingik

A do třetice tu máme setkání s ohavnými lesními skřety, co si tak rádi smlsnou na lidském masíčku. Tentokrát bandu teenagerů vystřídala banda drsných uprchlých vězňů, jedna přeživší dívka Alex a statečný policejní bachař Nate. Oproti rozverné dvojce je třetí pokračování hororovější, drastičtější i filmovější. Nic pro slabší povahy a krvavých scén je hodně. Tvůrci se snažili jít proti klasickým schematům slasherů, ale hororové znalce příliš ničím nepřekvapili, ani nezklamali. A rovněž si myslím, že téma je už obehrané. 60% ()

sochoking odpad!

C- éčková pičovina s treťotriednymi ochotníkmi niekde z Horných Gulotrepov a s najväčšou ( pre mňa ) záhadou: Pre akého boha tam hral Tamer Hassan ?!! Je mi to jasné, nemá na zaplatenie účtov. Toto fakt človeka môže iba nasrať! ()

hladass

Víceméně žádný příběh, mizerné herecké výkony a triky??? Od slušných po naprosto mizerné... A k tomu dost pitomý konec... Ten si tvůrci mohli opravdu odpustit... ()

Carol Pifková

Borislav Iliev by si zaslúžil Oscara... takmer som mu uverila, že vyzerá a správa sa tak naozaj. No ale ten to samozrejme nezachránil a Wrong Turn ide každým dielom v hodnotení nižšie a nižšie, aspoň teda u mňa, ale tak odpad tomu zase dávať nechcem pretože tá krv, vypichnuté očenko, prepichnuté silikónové prsko a podobné nechutnosti, tak to je proste super v každom Wrong Turn. Takže dávam takú slabú 1*... ()

Frajer42

Ze třech dílů je tento asi tím nejhorším, ale za ten závěr mu prostě musím přidat, protože ten byl skvostný. Drsní vězni vs. drsné příšerky. Zní to zajímavě, vypadá to už hůře. Dialogy si zachovaly přibližně stejnou kvalitu jako v dřívějších dílech - tedy nulovou. V hororech však nulová stačí. V hodnocení však díky výše zmíněnému závěru zůstanu znovu na 2*. P.S. Doufám, že ve čtvrtém dílu budou už konečně obsazení herci a herečky. ()

dex2man

Z tohoto dílka si vzpomínám jen na perfektní prsa Louise Cliffe a bandu debilních,rádoby drsných věznů..za první jmenované dávám *..zbytek nestojí ani za zmínku... ()

swamp

Uprchlí vězni a nalezená kopa peněz vs. zmutovaní parchanti, kteří mají hlad. Kdo přežije? To je vlastně úplně jedno.. hlavně, že to bude hnus. :P ()

PetrPan

První dva díly Wrong Turn jsou skvělou a krvavou i černohumornou béčkovou zábavou, prostě se neberou vážně. Ve videotrojce chybí peníze a je to vidět, příšerné digitální triky kazí i to jediné, co by film mohlo jakžtakž zachraňovat od naprostého odpadu. Nicméně úplný závěr mne nakonec donutil udělit alespoň jednu hvězdu, obrovská škoda, že tahle brilantní tečka byla tím jediným, co se povedlo. ()

iamek

A máme tady další nepovedené pokračování. První dva díly mám rád, ale třetí díl je hodně trapný a špatně zahraný. Dlouho jsem neviděl tak trapně udělané vraždy, které neuvidíte ani v amaérských hororech. ()