Cry_Wolf

• Slovensko Krutá hra (viac)
všetky plagáty

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiálny text distribútora)

lennyd

Když Owen (Julian Morris) nastupuje na novou střední školu, ani v nejmenším netuší, co jej zde potká. Celé městečko právě "žije" tragédií, kdy neznámý pachatel v lese zavraždil mladou dívku. Owen se rychle začlení do party, která se baví zvláštní hrou - na vlka a ovce, která spočívá v tom, co nejvěrohodněji obelhat své přátele. Celou partu napadne skvělá věc, napíší anonymní email o vrahově práci a o jeho dalším postupu. Horší je, když se jejich předpovědi začnou vyplňovat. Nyní už nelze věřit vůbec nikomu ... Čekal jsem nějaké ujeté béčko - teenagerovskou vyvražďovačku (kterých se v poslední době vyrojilo několik, a kterými naše nejoblíbenější televize hojně zaplácává noční hodiny), ale byl jsem vcelku rychle vyveden z omylu. Když se to vezme kolem a dokola (abych moc nenapovídal), tak více než vlastním obětím je zde věnován čas lžím a pocitu strachu z toho, kdo je vlastně zákeřný vrah. Nebo vrazi. Samotným závěrem jsem byl docela překvapenej, a to se určitě hodnotí. S herců stojí za zmíňku určitě Jon Bon Jovi, ale i samotní teenageři nejsou vůbec marní, taková Lindy Booth třeba. .. ()

C0r0ner

Sice je na tom vidět malý rozpočet, ale stejně mi to nebránilo v obdivování špičkového scénáře, kde si člověk minimálně čtyřikrát myslí, že ví co a jak, ale nakonec je stejně všechno jinak. Přesně takovéhle filmy mám rád, celou dobu jsou zajímavé a na konci dávají smysl. Co víc si přát? A těch 58%? To jste tady teda kokoti. 95% ()

honajz2

BACHA! HOROR TO NENÍ! Film se tváří jako klasický teen slasher, jenže není. Místní klub lhářů roznese fámu o sériovém vrahovi, co údajně zabil mladou ženu. A fáma se chytí - jenže klub lhářů se pomalu stává obětmi této fámy... Víc o ději neprozradím, byl by to spoiler. Zajímavé postavy, film mě mystifikoval od začátku do konce. A nutno uznat, konec mě dost překvapil. Jinak souhlasím s Cervenakem, i já se filmu vyhýbal, ale nakonec jsem byl velice mile překvapen. Dal bych 3*, ale něco takového se jen tak nevidí, takže jednu hvězdičku rád přidám. ()

Aluska88

A zase ta znuděná americká mládež, která nemá co dělat a tak vymýšlí různé capiny, jak se zabavit. Tato by se mohla jmenovat "Hra na vraha." Jenže studentíci se do ní až příliš ponořili, takže se hra tak "trošku" zvrtla. Ale britský hošík Julian Morris je hezký a sympatický a i ostatní členové castingu dokázali obstojně vyplnit tento průměrný, nijak šokující, ale slušný thriller. Jako bonus stojí za zmínku Jon Bon Jovi coby uhlazený učitel v brýlích a obleku. ()

petero

Tak toto je silne podpriemerný film. Napätie nulové, réžia tiež slabučká ako čaj, tie útoky vraha sú nasnímané v dosť čudnom filtri, ktorý narúšal celkovú konzistentnosť filmu a prekvapenie sa nekonalo ani náhodou. Proste slabučko charakterizovaným postavám nie je dôvod držať palce a takéto rozuzlenie si dokáže vycucať z prsta každý druhý. ()

• Natáčení probíhalo na univerzitě v Richmondu. (Lajty)
  • Jeff Wadlow dostal šancu natočiť svoj celovečerný debut po tom, čo v roku 2002 vyhral milión amerických dolárov na filmovom festivale Chrysler Million Dollar. (misterz)

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

11.05.2012

Tohle je docela překvapení. Jelikož má Matthew Vaughn spoustu práce ve světě marvelovských mutantů (natáčení sequelu X-Men: První třídy je naplánované na první polovinu příštího roku), s pokračováním… (viac)