V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

kishi_SO odpad!

kde zacat ? Na absenciu logiky a debilnost dialogov som si v tomto zanri uz zvykol. Ale vzdy to trochu aspon zachranila napaditost vrazd a tak trochu aj masky. Tento diel by som asi zhrnul do jednej velmi dlhej vety: Partiu nenadanych hercov nahana zmutovany magor s maskou z Kauflandu a schopnostou samoliecenia (az nesmrtelnosti), ktory tiez vynika v teleportacii, napriec lesom o rozlohe asi tak 15 x 15 metrov, len aby si mohol na grile opiect nejaku tu lopatku z nich a popritom ti neherci perlia vety zo scenara k pornofilmu. Zaver: najlepsi herecky vykon podala slecna na uplnom zaciatku ked odhalila svoje pekne prednosti (aj kurvu treba vediet zahrat), a uplne tragikomicky zaver konecne vhnal trochu strachu do mojich zil, ale iba tym, ze sa crta dalsie pokracovanie. ()

Skylwalker42

Paráda! Nová skupinka lidí na pořádný krvavý masakr.. napřed vodáci, posléze vězni na útěku.. začíná mě to bavit :) Naprosto stejná kvalita jak u předchozích dílů.. hezký jsem se bavil, jak toho vězeňského "bosse" s brokovnicí napadl ten psík.. bylo moc krásně vidět, že má rukáv... ;) a to nejsem filmový hnidopich :) ()

Ace.A.T.L.

Tak jsem myslel, že se někdo konečně ponaučil po propadáku dvojky a ono prd... Takže jsme dostali zase další kravinu, ve který jsou příšerný herecký výkony, stupidní lidi, co absolutně nemyslí hlavou a z tý děsivý části zase drobet ubylo(ikdyyž už moc nemělo z čeho). Takže za mě 1* a NEDOPORUČUJU ()

Ponocnej

Nic moc extra noveho a ponekud slabsi nez predchozi dily ale pokud se vam libili bude se vam libit i toto - jen sem teda doufal ze to bude podle hry left 4 dead :-) taky skretu mohlo byt vice - cim vice skretu tim vice muziky *-D ()

Ocampa

Nápad s vězni nebyl tak špatněj, ale tak mizerně provedený scénář... chvílema mě to dost nebavilo, nejhorší film z celé série, znova bych na to nekoukal... ()

schindler

První dva díly nabídly spoustu nelogičností, ale také spoustu brutality, násilí a hlavně spoustu krvežíznivých mutantů, takže fandové vidláckých hororů byli spokojeni, včetně mě. Jenže třetí díl se věnuje spíš uprchlým věznů, kteří dělají jednu nelogičnost za druhou a po chvíli mě začínají nejen nudit, ale taky vytáčet. Ke všemu mutantek je tady prakticky jenom jeden a kydlí své kořisti ve stylu Ramba. I když se pár nechutností dočkáme o proti minulým dílům jde spíš o ústup vzad. ()

Vital

Nasadit sem krutý vězně byl dobrý nápad.Krutější ale už bylo jen to,že si šli víc sami po sobě po krku,než po tom skřetovi.Navíc bylo naprd,že po zabití toho malého skřeta tam už zbyl jen jeden,což mě naprosto zklamalo.Takže ostatním muklům to bylo jedno a vsadím se,že kdyby tam pobíhaly aspoň tři,tak šli po nich a mohla tam vzniknout i nějaká soudržnost a více akce ale akorát zmizela atmosféra,která první i druhý díl dělala pěknými.Navíc ten nemožně otřepanej a už v tolika hororech použitej konec,že vždycky jeden přežije,nebo,jako je v tomto případě se z nenadání,a kdoví odkud kde vzal další skřet a tím vznikla typická otázka: bude další díl?? Neskutečně pitomé! ()

pavont

Nenarocna vyvrazdovacka kde jak zaporak tak pasce posobia slusne a hoci pribeh je slabsi, fanusikovia podobnych vytvorov si prijdu na svoje. ()

chem.peace

Blbost, debilní mutant lítá v lese tam a sem a je všude, kde jsou živý lidi, ikdyž jsou každej na úplně jiným místě. Asi to byl nějakej malej lesík... A hlavně, že bych se bál? To se fakt říct nedá ani trochu. ()

jarmil8 odpad!

Banda dutohlavů s jednou nudící se herečkou se prochází po pěkně nasvíceném lese a vy se jen modlíte, aby to s nima ten uječený úchyl vyřídil co nejrychleji. Bohužel se během vycházky snaží ještě něco hrát. Wrong Turn 2 je proti této konverzační tragikomedii veledílem plným oscarových nadějí v hlavních i vedlejších rolích. ()

Phoeniyx

Moc sprostých slov a žádná zábava v podstatě stále to samé nic se nemění ale není to nejhorší. Dá se na to koukat ještě jaktžtak. ()

Bohdy67

O něco lepší jak dvojka,tedy alespoň pro mě. Ikdyž se tvůrci snaží o pravidlo třikrát a pokaždé jinak, originalitu jedničky tyhle změny nepředčí....Taky jeden dementní mutant moc zábavy neudělá. Celá série zaujme, stojí za to se na to podívat,ale podruhé už asi ne-e. Jestli dvojka byla na spodní hranici tak tady po shlidnuti 4 a 5 dilu davam čtyři hvězdy a jako fanoušek série tedy 65% ()

breebee

Oproti druhému dílu který mě skutečně bavil byla tohle trapná nuda. Těšila jsem se a možná o to větší pak moje zklamání bylo. Posledních 20 minut bylo asi nejlepších, ale ani zdaleka to nenapraví ten zbytek. Parta zločinců kterých vám snad ani není líto a jen jeden netvor kterého nedokáže nikdo zabít? Už nikdy více. ()

yoryk odpad!

Tak toto bola stupidita a nelogickosť prvého stupňa.Svojím dvom prvým dielom urobil tento diel totálnu hanbu. Nezmyselné vyriešené situácie, starý psychouš bol tušim silnejši ako terminátor a rambo dokopy, rýchlejši ako Usain Bolt no a príbehovo živa katastrofa. Prevážanie väzňov v noci, autobus sa nechá odstaviť autom,kamarata im psychouš vešá na auto a všetci sa veselo pozerajú a kričia ako ho zabijú a podobné chobotiny,no celé zlé. A tie lacné triky ako šoféruje policajt autobus, to je ako zo 60-tich rokov. Normálne ma rozčuloval tento film svojou blbosťou.Neodporúčam....holly shit !!! ()

Perineum

Na tento díl se dívám z nadhledem. Snažím se vnímat i to, že tvůrci se snažili zakomponovat do příběhu i nějaké to drama v podobě rozkolu mezi vězni, kteří i přesto, že je něco postupně vraždí, stále myslí na prachy a na to jak uniknout před spravedlností a všechno to směřuje k tomu, že ušetří tříprsťákovi práci a povraždí se mezi sebou. Samotní vězni byli prezentování jako naprosto retardovaní nebojsové, což ten film zase sráží dolů. Další mínus je jen jeden mutant, konec a hlavně roztrojení týpka v úvodu, které bylo opravdu hodně špatné. ()

AltairAhad

3* já se docela bavila. I když si myslím, že jsem se spíš smála než bála, ale tak nějak celkově jsem si film užila. Byla tam sice kupa primitivních chyb a scén, ale prostě ústřední kanibal - tříprsťák, to vyvažoval a přiznám se, že jsem i takové tupé postavě jako zmutovaný kanibal fandila! Nevím proč. Jestli za to mohl ten srandovní ksicht nebo jeho skřeky, co vydával, každopádně byla jsem ráda, že byly do děje zasazeny postavy (skupinka na zabití) starší 18ti let. ()

Helled odpad!

Nejhorší díl serie tak ty vraždy na začátku ušly ale jinak to byla děs a hrůza nemám k tomu co dodat nejhorší díl serie. ()