V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

uprchlice

O něco horší díl než jeho předchůdci. Nenudila jsem se, ale zase to nebylo tak dobré. Tentokrát se vraždili kriminálníci s různými povahami a jako předkrm byli policajti. No docela dobrá kombinace. Jen jsem si na chvilku myslela, že se ty vězni s pocajty povraždí dřív, než je ti kanibalové zabijou a snědí. Část, kdy kvůli naleznutejm prachům se chvíli zdrží, mě už tak moc nebavila. Zbývali asi čtyři lidi. Já už jen čekala až zabijou ty poslední vězně (lezli mi na nervy). No nejdřív přišla mezi ně rvačka. Pak to ten plešoun schytal a ostatní ho tam nechali. Nakonec zbyl jen jeden policista, vězeň (pěknej mukl) a uječená kráva, co přežila masakr svých přátel. Konec byl tak trochu nepovedený. Ten polda se vrátil pro ty prachy (přitom řekl, že byly v tom autobuse, kterej vybouchl) a ten mukl ho sejme pěkně do zad a s prachama odkráčí. Jenže ho přepadne kanibal a končí to jeho posledním výkřikem před smrtí. ()

Askaneli

Příběhově ploché krváky obohacené občasnou dávkou nahoty jsou skvělým rehabilitačním a relaxačním prostředkem. Divák má možnost pokochat se několika kreativními způsoby, jak natáhnout brka, a pohledem na odhalené hrudní dominanty části ženského obsazení, přičemž právě tato dichotomie nechutné řezničiny a krásy lidského těla je tím atributem, který má onen zcela neoddiskutovatelně kladný vliv na psychiku konzumenta. Problém konrétně tohoto snímku však tkví ve stupidním scénáři - chování všech po delší dobu exponovaných postav je totiž tak idiotské, že působí až rušivým dojmem, což se bohužel zásadně projevuje na celkovém požitku, a to nemluvě o nastavení universa, ve kterém se příběh odehrává. Dokud někdo nezačně řvát, tak není nutno obrazovku pozorovat, dokonce bych to snad i doporučil. Ale masakr je to docela obstojný. ()

DavidDizzer

Žádné napětí, žádný strach, žádné profesionální záběry. Spíš komedie. To, jak tam chlapovi uletěl kus obličeje, by ještě šlo, ale to, že veškeré takové záběry byly udělány na počítači tak amatérsky, to je věc druhá. Celkový dojem z hororu vlastně není horor, ovšem úplně jiný žárnr. Hororová komedie či jen komedie? Žádné napětí ani strach jsem ve filmu neměl. Bohužel :( ()

ondra.p

Jsem tak nasranej. Dívám se na tenhle neskutečně stupidní film až dokonce, abych viděl ještě stupidnější závěr? Celý film naprosto neděsivý, směšný a trapný. Scény které měly působit zřejmě strach u mě vyvolávaly smích. Postavy bez nápadu, herci bez charisma. Jediná hvězdička je asi za pěkně odhalený hrudník vyvinuté dorostenky. A za trochu tý zábavy u tich zabijáckých retardů. 15% s bídou, nechápu zdejší poměrně vysoké hodnocení. ()

KapitanKuraz

Slusna komedia, celkom slusne som sa smial pocas celeho filmu, ale ked tatko retard naskocil na odtahovku tak som zobudil smiechom susedov siroko daleko. ()

zanvalzans

Divoká a krvavá naháňačka lesom je do tretice najslabšou časťou.Všetko je už pekne otrepané.Namiesto teenagerov tu za obäte hodia drsních muklov.No a ešte aby to bolo kurevsky zaujmaväjšie tak do hlbokého lesa hodia transporter s prachmi,ale kde sa tu v prdely vzal,to ani srnka netuší.No a samozrejme že sa to končí tým,že ukážu siluetu dalšieho zmutovaného maníka,čo znamená že bude ešte odveta. ()

Domitri

po dvojce pro mě nejlepší díl... není to takový to ohraný, že parta puberťáků co vypadaj ja kdyby nedostávali tři roky pořádně najíst s jejich anorektickýma holkama dojedou do lesa kde vraždí vymutovaná hlava a oni se proti tomu nemůžou bránit jen utíkat a spoléhat se na to že je něco napadne... tady je to zas naopak, že partička trošku mentálně zaostalých vězňů, co se uměj bránit jak proti nim tak i proti sobě, skončily v tom úžasným lese ve kterým se tahle série odehrává vždycky... je to prostě něco jinýho... a bavilo to a o to v tom jde ()

mlock odpad!

Uříznout nohy o kus dál než jsou pouta, aby je mohli nést s sebou, to byl od scénáristů majstrštyk. A poslední kapka před vypnutim. ()

Little_Sawy

Dobrá. Nemůžu fuck odepřít, že tohle byla nějlepší série od jedničky a předchodzího dílu. Ale bylo mi líto hafíka a poldu na konci, jinak kdybych měla hodnotiť kvalitu tak to není o čem, nic se té super kameře nevyrovná, tak roztřasenou kameru jsem videla u x Bčkových filmů, ale tadyhle to vypadalo jako kdyby má kameraman někdy epileptickej záchvat. ()

sweetJane!

to akože fakt? WTF?! wrong turn I. je jeden z mojich obľúbených hororov, II. sa dala nejak prežiť aj keď tm bolo na môj vkus priveľa vnútorností, ale stále to bol film v pohode. ale toto???? strašne strašné, hrozne hrozné- vrátane všetkého: trikov, postáv, príbehu a neuveriteľného "herectva". toto bol jeden z najhorších filmov aké som kedy videla. tú jednu hviezdičku má snáď len za to, že som to vydržala dopozerať do konca, ani neviem akým zázrakom. totálna strata času. tak 0,5 hviezdičky je akurát. ()

Isfio

Mám rád túto sériu. Jednotka aj dvojka boli celkom fajn horrory pre fanúšikov žánru. Čo povedať k trojke. Zvrháva sa to ako v prípade Saw. Wrong turn 3 = zaujímavý nápad, namiesto pojašených teenagerov dať do lesa zločincov z basy, ale to prevedenie ! Chabé herecké výkony, hlúpy a naivný scenár. Miesto zdegenerovanej rodinky tu je iba jeden záporák, čo dosť ovpyvňuje celkový priebeh, dej filmu sa hlavne odohráva medzi skupinkou väzňov, záporák je len do počtu. Akoby to bol úplne iný film. Nezáživné, nudné, amatérske efekty, počas filmu sa nebojíte,skôr nudíte. Perlička na záver, zdegenerovaný mutant si akýmsi zázrakom osvojil schopnosť teleportácie, je schopný premiestňovať sa v priestore v okamžiku. ()

luke1 odpad!

kdyby mě bylo 13 tak by se mě to nejspíš líbilo,ale počítačové triky a krev to není ono.Prosím,4ku už NE!!!!!! ()

dude_sal

No musim povedat ze som mierne sklamany. Uz to nie je ten wrong turn aky ho pozname. Ano suhlasim je tam par dobrych napadov ale bohuzial je to len a len otrepana pesnicka. Vsetko uz niekde bolo videne. prakticky ale zabavne to je. da sa na to pozerat a zabit s tym nejky ten cas ale urcite necakajte nejake extra vykony. samozrejme ani herecke ani nejake ine. proste vyvrazdovacka...45% a to som este zhovievavy pretoze zaporov sa tu da narat neurekom.... ()

papinak

Jediné co po tomto filmu zbyde je pach trapnosti a zhovadilosti. Zapáchající "příběh" a opravdu smrdutá logičnost dělají z tohoto filmu opravdu zapáchající zálěžitost. Dialogy se komentovat nedají a kdyby byl film němý bylo by to mnohem lepší. ()

NeoMonti

Myšlenka havarujících vězňů, procházející lesem a tamní noční atmosféra si zaslouží jednu hvězdu. Poslední třetina filmu s naprosto nesmrtelným mutantem, který přežil nemožné a minimálně třikrát vstanul z mrtvých, mě dováděla k šílenství. Proto nemohu dát jinak dobrému námětu ani o půl hvězdy víc. Celá série postrádá trochu realismu, samotný námět všech tří dílů je originální, avšak scénáře musí být dotaženy dokonce, aby film jako takový uspěl. ()