V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

Kortexo

Ty zrudní kanibalové, to nejsou herci v maskách, ale to jsou běžní diváci, kteří viděli všechny díly tyhle série!Takovýhle to má dopad na myšlení! kromě prvního, je to série brutálních slasheru bez nápadu, který bude pokračovat věčně... Myslím, že už je i 5! ()

Olafson

Ten americký venkov je skutečně malebný, spousta rázovitých postav, krásná příroda, dobré jídlo.. Zmutovanému Robinu Hoodovi a jeho rodince už ale trochu dochází dech. ()

Daryl.Dixon

Námět sliboval rozhodně něco lepšího, a čekal jsem, že když se banda vrahů dostane do křížku se skřetím papouškem z koncentráku, tak se z toho vytěží víc. Jenže co je to za vrahy, když z pěti metrů netrefí poskakujícího Jóžina a to opakovaně, kdy v podstatě polovina filmu je o tom, jak jsou leví a druhá o tom, co všechno může takový kašpárek vydržet, když už se zadaří - zásah sekerou, nožem, průstřel, kůl skrz na skrz hrudníkem...Většinou ve filmech nevyhledávám chyby, ale tady mě vyloženě mlátily přes oči, jak kdybych byl nějaký hlemýžď - autobus neustále projíždí tu samou zatáčku, je vytlačován autem, které v jednom záběru na silnici vůbec není, a to na svodidla, která se objevují a mizí jak se jim zlíbí. Být to londýnská linka do Příčné ulice, tak to chápu, ale to je jiný příběh. Jo a Janet musela pěkně smrdět, když jí ten čokl vystopoval až k chatě, přestože se celou cestu vezla autem. Jedním slovem zklamání. ()

Brano

Celkový nápad s väzňami nebol až tak zlý, ale celé je to dosť zle natočené. Ako aj v prípade jednotky takmer bez atmosféry. Nový mutanti nezaujímavý a hlavne ich malo byť viac! Jeden nezničiteľný rambo mutant, ktorý prežije všetko a vytvára jednu pascu za druhou a dokáže byť na niekoľkých miestach naraz. Už mi to prišlo miestami dosť pritiahnuté za vlasy. Herecké výkony až príliš slabé, ako aj samotné vraždy. Znova som sa viac nudil, ako bavil. /30%/ ()

Olafsson

Neskutečná sračka po všech stránkách, nudná ubohost, filmařský odpad.. tenhle rádobyfilm je parodie sama na sebe pravděpodobně bez záměru se parodovat... Jedna hvězdička za tu roštěnku s top kozama na začátku, škoda že jí odkráglovali hned z kraje, ona byla jedinej světlej bod tohodle mizernýho škváru, a to je na horror zatraceně málo... Nechápu jak mohl někdo takhle zaříznout slušně rozjetou sérii, jednička a dvojka byl kvalitní splattery. Lemploidní kokot kterej natočil tohle by si zasloužil potahat za pickupem obalenej ostnatym drátem stejně jako ten zrzavej mukl... ()

Pitryx

Dal bych jen šest, ale za ta překvápka na konci musím přidat. Jinak se to celé nese v duchu předchozích dvou filmů, takže vlastně i to hodnocení je stejné. ()

johnsnow

No síce oproti dvojke slabšie ale stále to má slušnú drsnosť (aj keď niektoré smrte zhadzuje na milú riť CGI a digi krv), plus teraz tu nemáme len nášho trojprsťáka ale aj väzňov. Musím povedať, že najzaujímavejší je koniec, lebo v horore nie je tradičné aby prežilo viac ľudí, to sa to stane, ale vzápätí nám to úplný záver zneguje, avšak na druhú stranu ho chápem, pretože nejak museli dať háčik na pokračovanie. Hej a ešte ma potešil aj súboj 1 by 1 na čistine. ()

Lyx

Začiatok 3tieho dielu tejto otrasnej série ešte začal celkom fajn, no po úvodnej scéne nastal flip o 180°. Od momentu ako sa stretneme s hlavnými postavami sa film naladil na vlnu primitívnych dialógov, primitívnych scén, nudného príbehu a veľmi, veľmi podpriemerných krvavých momentov. Jediná vec, ktorá túto sériu ako tak vyťahuje zo žumpy horrorového priemyslu, je práve spomínaný gore. Bohužiaľ, tu bol na tak otrasnej úrovni, že tento film nedokážem seriózne ohodnotiť lepšie ako 1*. Ten nehorázne hlúpy koniec radšej nechcem ani spomínať, lebo mi iba stúpne krvný tlak. Overall veľmi suché, prázdne, hlúpe a podpriemerné na všetkých frontoch. Nízky budget sa tu proste ukazuje. Našťastie, ako to býva zvykom pri tejto sérii, tento bolestivý snímok taktiež netrvá dlhšie ako hodinku a pol. Moje hodnotenie: 15% ()

Papercut odpad!

Po sračkoidní dvojce přichází ještě dementnější trojka. Místo rodinky ksindlů(rozuměj mutantů) se tu objevuje už klasickej Robin Hood a prapodivně vypadající potomek. Do toho se přidává hromada "logickejch" jednání fízlů a těch velkejch korbičů z vězení.Strážci zákona jsou jako banda amatérů, který snad nikdy neprošli žádným tréninkem, ale ve srovnání s ďábelskou rychlostí a extrémní výdrží hlavního ksindla by jim byl stejně k ničemu. Herecký výkony sou kapitola sam o sobě možná i děti ze základky by to zvládli líp. 4.pokračování už prosím ne! ()

Cechyno4

Mě se trojka docela líbila . A to proto, že jsem se bavil. Pasti byly parádní. A ten konec :) taky dobrý. Wrong turn 3 nevystraší, ale pobaví. ()

ali-n

Jednotka je pre mňa naj, avšak táto tretia časť je omnoho lepšia ako dvojka .. si myslím :-) Ide o to, že i keď spracovanie, scenár, triky neboli žiadne skvosty, tento diel prekypuje dobrými nápadmi. Je tu síce len jeden krvilačný maník, ale postaviť proti nemu väzňov má niečo do seba. Naviac sa mutant predstavil veľmi novátorskými pascami, sťahovacia sieť zo žiletkového drôtu .. hm, mučeníčko, to je moje potešeníčko. MOJE NAJ - Možnosť zhliadnuť najväčší krájač vajec v akcii. :-)))) ()

JohnCoffe

i když je trojka nejslabší z celé téhle zatím trilogie tak prostě nemůžu jinak než za ty 4* protože tenhle typ vyvraždovaček se zmutovanými úchyláky prostě miluju :)..a navíc ten konec slibuje další zábavné pokračovaní Pachu krve ( i když teda nevím kdo byl ten mutantík na konci..asi brácha toho mrtvého co přišel odněkud z jiného lesa :D)..je mi šumák že to nemělo žádnou logiku a že někteří herci přehrávali jako o život..já se prostě opět skvěle bavil ..snad tahle ujetá série nikdy neskončí :) ()

toomm

Série Wrong Turn není vůbec špatná, ale tohle je šaškárna. Předvídatelné, trapné a nudné. Režisér O´Brien při natáčení asi nebyl při smyslech. Herci těžce přehrávají a já jsem jim ty tvrďáky z basy prostě nevěřil. Jedna hvězda za pokus oproti dvojce něco pozměnit. 20% ()

srdce78

dnička byla super..dvojka stála za prd a trojka se mi opět dost líbila..solidní vyvražďovačka,mutanti cool a téma uteklí vězni v lese solidní! ()

Ltblue

Hviezdička za mutantiu rodinku a druhá za krvi prelievanie.BTW,tá scéna na konci s tím mozkom ako ho "žrak,, ma dostala...na smiech ()

Unterschleif

Táto séria začína pripomínať Happy tree friends. Takéto bizarné vraždenie totiž možno vidieť len tam. Dúfam, že štvrtý diel už nebude, pretože si myslím, že táto séria už vyčerpala svoj potenciál a nemá viac čo ponúknuť. ()

maldoror16 odpad!

Tak tohle bylo strašné... Po dvou sice průměrných, ale pořád dosti pohodových, podařených a zábavných kouscích, přišla na svět tahle příšernost, která je tak slabá a zkažená po všech směrech, až jsem se z toho vztekal. Tenhle prznitel, že má točit i čtyřku? To je taky k vzteku... Námět s těmi vězni nic moc, ale ve dvojce se to s tou "reality" taky zrovna nepovedlo, ale o kolik je tohle hroznější zpracování!!! Gore k smíchu, nebo spíše pláči... z větší části laciný a trapný. Tak nudný postavy, včetně toho skřeta, a tak nudný herce, aby člověk pohledal (v čemž to na míle překonalo i dvojku). A nemůžu si vzpomenout, kdy naposled jsem viděl tak hrozně špatný, vymaštěný, nepovedený a debilní závěr (závěrečnou řež i ten úplný závěr). Poslední půlhodina bylo fakt filmové utrpení...nuda, nuda, nuda...10% ()

onlyK2

Tak rád jsem byl, když jsem uviděl, že bude 3tí díl. Po dobrém druhém díle jsem se skoro těšil. Bohužel přišla rána do břicha. Úplně nudný díl, který vůbec nezopakoval alespoň nějaký nápad druhého dílu a ještě k tomu pouze dva mutanti! ()