V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiálny text distribútora)

Naki

Tak hrozný příběh jsem si snad ani nepředstavovala. Na hrozné efekty jsem si už zvykla, ale že se i masky můžou ještě zhoršit, to bych nečekala. Jediná pozitivní věc je, že tříprsťák konečně dostal na prdel, ale to je asi tak všechno.. Ani to vyvražďování a lovení nebylo už zajímavé. Zrůdičky začínají být moc pokrokové a to se mi moc nelíbí. ()

cerbygerby

Tak po druhém díle, který se moc nepovedl, jsem se přemlouval do třetího a udělal jsem dobře, protože 3 je už zase koukatelná a dost jsem si jí užil.. banda uprchlých vězńů to okořenila a myslím že si pustím 4 i 5 i když jsem po dvojce nechtěl dát šanci už ani trojce..za mě tedy o něco málo slabší 4* než prrvní díl - 70% ()

Al44...

V temném lese, plném vraždících mutantů se nyní shodou okolností ocitnou uprchlí vězni - těžko uvěřit, že si s nimi zmutovaní skřítkové dokáží jednoduše poradit - oproti předchozím dílům je již vidět znatelný úpadek série téměř ve všem. ()

Kadas97

Týmto dielom sa séria Wrong Turn prehupla do filmov typu ukážeme vnútornosti a ostatné je nám volné. Mozgy, črevá a podobné slizké sradny čo ľudské telo obsahuje ani z ďaleka nevynahradia čo i len náznak atmosféry. Efekty sú síce dobré, ale nič viac film neponúkne. 4 z 10 ()

Alexandre

Naprosto bídné a zbytečné pokračování. Námět s vězni byl perfektní, ale hodně špatně rozvinutý. Celkově to bylo nekvalitně natočené. SPOILER: A když už, tak mohli do filmu obsadit více kanibalů - ne jen dva - kde jednoho zavraždí vězni a druhý povraždí ostatní. Ne, že by se na to nedalo koukat, ale čekal jsem, že se trojka povede aspoň na úroveň dvojky. Tato trilogie má sestupnou tendenci - originální a napínavá jednička, docela dobrá, ale už míň napínavá a nezáživná dvojka a naprosto nudná trojka. Smrtelné scény - podobně jako u většin scén ve dvojce - působily dost amatérsky. Slabých 20% si to zaslouží, ale alespoň o trochu lepší to být mohlo! ()

vlado90

Trojka fakt dobrá plno akcie a napätia dej sa odohráva v prostredí hlbokých lesov takmer dokonalé 90% ale jednotka zostava neprekonana.. ()

pasty

Tak najlepšie zahral svoju rolu ten zmutovaný magorik, lebo ostatný to bola katastrofa, miestami som to bral ako nevydarenú komédiu a to už je čo povedať. A vôbec pôsobí to tak lacno až je to nechutné... ()

fililipekk

Ach jo, jsem se tešil, jelikož jednička byla fajn a dvojka se mi líbila ještě víc. A tohle mě teda moc nebralo. Místy nudné a hlavně jenom jeden mutant a ještě takovej mrzák malej, když přičtu to mutantí mládě co tam bylo asi minutu tak tu máme mutanty dva, ale já bych chtěl celý hejno mutantů, aby tam pak mohli padat jako mouchy. A herci byli divný,hlavně ty kriminálníci hráli hrozně. ()

Lumberjack

Jak už tu mnozí psali - škoda, že je ve filmu málo mutantů a chvílemi ty amatérské triky, které bych čekal ve filmu tak před 10-ti lety... Nemůžu si pomoct, ale Bulhar s lukem mi lehce připomínal Hnusáka... :-D ()

Polnoch

Oproti predchádzajúcim dielom tento pôsobí neskutočne amatérsky. Efekty sú na rok 2009 žalostné, slabé sú aj oproti prvému dielu, ktorý je z roku 2003. V niektorých chvíľach som sa nudil, tretí diel neprináša nič nové. Navyše postavy, sú dosť jednoduché a priehľadné, každá ich akcia (reakcia) je vopred jasná. Pozitívum je akurát Three Finger, ktorému je venovaná dostatočná pozornosť a dovolím si tvrdiť, že z prvých troch filmov je práve on najzaujímavejším mutantom. ()

Rawar

Inu, ne že by to bylo vyloženě na tři hvězdy, přece jenom trojhvězdí není jen tak pro kdejakou slátaninu, jakou tento počin rozhodopádně je. Osudy osádky vězeňského autobusu, toho času v lesích, kde zhýralé, deformované kreatůry dávají dobrou noc nejsou nikterak záživné, ani když jsou ozvláštněny faktem, že se nám zde setkávají tváří v tvář americký nacista a turecký kebabáš, co si mimochodem střihl roli v perfektním Footbal Factory. Nic z toho by na ty tři hvězdy nedosáhlo. Jedna věc se ale tvůrcům nechat musí. Jejich smysl pro humor musí být nebetyčný, nebo snad musí být úplně vylízaní. Jak jinak si vysvětlit scénu, kdy muklové uříznou mrtvým druhům jejich nohy tak šikovně, že nejen že se nijak nezbaví řetězů, ale potom sebou vláčí uřezané pahýly zavěšené v poutech, kymácející se ve vzduchu, jakoby se nechumelilo. Tohle bylo prostě epesní ()

Hellknight12

Opäť dobré pokračovanie. Príbeh je zase nič moc. Čo sa týka hercov slušný nadpriemer. Postavy sa hlavne na konci správajú dosť hlúpo ale pre prachy... Je to prakticky slušné uzavretie pôvodnej trilógie. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()

SunWuKung

mozno si to aj zasluzi zhodnotit ako odpad ale kedze z ucty k predchadzajucim dvom dielom ktore boli celkom slusne a pozeratelne, je az smutne taketo zhovadenie ake som mal moznost vidiet v tretom pokracovani. viac k tomu nemam co dodat.. snad tisickrat na Nate-a bolo mierene zbranou ale vzdy mu to bolo odpustene najdrsnejsim vrahom v celej amerike.. ved to je totalne na hlavu. no nic, radsej sa nebudem rozpisovat ... 15 % ()

Grissom

No takze uplne suhlasim s JASM nazorom toto bolo najhorsie pokracovanie ake mohlo byt natocene....ako vazne tie krasne prsia na zaciatku to bol asi jediny svetly moment tohto "diela" :DDD ()