Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

campix

Když už si člověk myslí, že větší dno již neexistuje, tak příjde DC s novým superhrdinským filmem a objeví hloubky dosud nepoznané. Flash po vzoru ostatních také objevuje hrátky s časem a mezidimenziální zábavu. Bohužel je to neskutečný digi bordel od první do poslední minuty, který nevypadá vůbec dobře. Už úvodní scéna s miminy nastaví laťku a té se nový Flash drží až do konce. Ezra Miller se pitvoří a ukazuje, že je velmi špatnou volbou pro hlavní postavu. Nepomáhají ani návraty a camea starých známých. Tady asi nemá cenu se více rozepisovat. Flash je krásnou ukázkou toho, co všechno je v DC špatně. ()

c.tucker

Miluju, že konečně oživili Supermana v podání Nica Cagea, který bojuje s obřím pavoukem, přesně jak si to přál Richard Donner. ()

Šimpy

Nevyhnu se spoilům. Nechápu, proč úvodní sekvence s Batfflackem taženým po silnici vypadá tak strašlivě, jak nepovedná animace z 20 let staré videohry? Naproti tomu tomu scény se skutečným (rozuměj...Keatonem) Batmanem fungují o dost líp a vypadají mnohem reálněji. Příběh je nosný, camea fungují, i občasný ten vtípek. Vysvětlení multiversa, a časových linií rychlé snadné a pochopitelné. Akorát ke konci bych se zachoval jinak...umře Batman, umře Kara a Flash zjistí, že má technologii, která umí zabíjet kryptoňany...zabije tu ženskou...(tipuju, že by to mohla být Ursa?), tak není nic jednoduššího než stejným způsobem zabít Zoda a pak zastavit terraformaci. Místo toho Flash prohlásí, že tenhle svět zemře...smrt Kary byla nevyhnutelná, ale Zoda zastavit furt mohli. Nu, Ezra Miller je možná v civilu dobytek, ale hraje skvěle obě verze, Michael Keaton je luxusní, a v závěru mě hned napadlo, že z toho auta nevystoupí Affleck....protože záměrně jeho obličej hned neukázali. :-D A je super vědět, že Aqua nazpívala Barbie girl ve všech alternativních vesmírech. A nesmím opomenout uřezávání batmanovských uší. :-D ()

BoXBe

Na kategorii dobrý film se Flash kouká z daleka. A na kategorii průměrný film se kouká z uctivé vzdálenosti. Je to slepenec, digi bordel a přehuštěná snaha o komedii. Přitom výsledek vůbec není hloupý, to bych tvrdit nechtěl, film díky maximální snaze tvůrců plyne, ale sebelepší suroviny (a tady nejsou ty nejlepší) ani nejlepší kuchař, ani Michael Keaton nezachrání, když musí ve scénáři tlačit na náměty, které nefungují: Deset minut digitálních mimin. Cucání špaget. Bitka ve sklepě, kdesi v Rusku. Rozespalí spolubydlící, kteří dělají kdo ví co. Digi Affleck kdesi na motorce chytající kdo ví koho. Digi cestování časem v kouli. Atd. Chci vlastně zapomenout, že jsem to kdy viděl. ()

SeanLSD

Veľmi, veľmi zábavné! (a k tomu aj so srdcom, ktoré dokáže dojať) A Michael Keaton tomu dáva korunu. Ešte nikdy ma Batman tak nebavil. Plus Nick Cage ako Superman, to je konečne ten pravý multiverse of madness! ()

majo0007

Dúfam, že kokotno-pičného Ezru Millera som videl naposledy v nejakom filme - a rovnako to platí aj pre Gal Gadot (v pično-kokotnom opaku)! Vo filme je preobsadený foter Flasha, ale prečo strpeli EZRU -nebinárnu ONO bytosť - ktorej najebať do xixtu cement, stvrdnúť a potopiť je málo! Aspoň že Cavill sa na toto už nadobro vyjebal! Ruky hore! ()

Deyw

jsem zatim na 3.5/5 vic az to prejedu jeste jednou.. - nesral me ezra ani cgi ps: ty multiverse sceny jsou v topu 😂 ps2: therapydog je kral! ()

nineweh

Nejvtipnější na tom je, že to vlastně není až tak špatný. Ale průtahy, Millerovy kontroverze (škoda, že si to tak zavařil, protože herec je fakt dobrý), a obecná přesycenost diváků CGI komiksárnami bohužel udělaly svoje. ()

Nivenx

DC má období hoven a po neúspěchu ligy spravedlnosti se ve filmech plácají jak ryba na suchu. A přesně i tak mi připadá flash! Kvůli změně minulosti se začne plácat v multivesmírech a paralelních dimenzích že ani on sám se v tom nevyzná! A přitom začátek s batmanem vypadal kurva dobře. Pokud mělo DC plán tuto sérii od snydera úplně pohřbít tak tímhle se jim to opravdu povedlo! A konec? Co to kurva mělo zase být! Tohle byl hřebíček do rakve! ()

NiWi

Flash je po všech těch letech změn, přetáček a otáček přesně takový divný patvar, jaký se dal čekat. Je evidentní, že věci se zde měnili za pochodu jak si to zrovna žádala situace, a nakonec z toho vzešel jeden velký bordel, ale zábavný bordel. Muschietti se snaží držet základní kostru příběhu pohromadě jak jen to jde, a i když se mu to relativně povedlo, je film plný zvláštních až absurdních momentů ve kterých se těžko hledá logika. Pozitivum je, že přes všechny různá camea a zachraňování světa se stále jedná o osobní příběh, uprostřed kterého je Ezra Miller podávající obstojný výkon. Interakce se sebou samotným ve dvojroli je zábavná, především v první polovině nabídne nejednu situaci u které se člověk hlasitě zasměje. Keaton si svoje odehraje, jeho příběh ale moc nikam nevede (ostatně jako celý film), a kromě něj mi byla sympatická už jen Sasha Calle (která má asi nejvíc sexy řev co sem slyšel). Celý film má zvláštní komiksový až videoherní vizuál, jehož CGI je v mnoha ohledech katastrofální, ale tak nějak cítíte, že to byl záměr. Flash se ve mě zapíše jako jeden z nejpodivnějších komiksových filmů, který balancuje bizarností  a roztříštěností někde mezi Batman a Robin, Mužem z oceli a druhým Doctorem Strangem. Zkrátka bordel, který ale dovede zabavit, a na kterém určité věci oceníte stejně jako jiné nekompromisně pohaníte. ()

Radiq

Klasickej digi bordel od DC. Než začal cestovat v čase, byla to docela zábava, pak mi kurvilo mysl všechno to kolem. Jo a hlavně se nesmí zapomenout zmínit motýlí efekt, když už cestujeme v čase... no není to to největší klišé v tomhle typu filmů? Tak nějak mám alergii na všechny kteří se jmenujou křestním jménem Ezra a u Millera to asi nebude výjimka. Ne že bych přímo plival oheň, ale žádné velké nadšení se nekoná. Sem tam se zčistajasna objeví nějaký ten povedený vtípek, ale zas tak povedený většinou není. A tak jediný a nejlepší nápad ve všem tom bordelu se jeví Michael Keaton jako staronový Batman. Bohužel myšlenky multiverzů už mě docela unavují, když jsou v každém druhém filmovém vesmíru... ()

Triple H

Ťažký úlet. Myslím, že ak DCEU je opisované či vnímané ako chaos, ktorý nevie ani čo poriadne je, tak Flash si pomiešal všetko čo bolo, je, bude, nebude, mohlo byť do guláša, ktorý nemá hlavu ani pätu, a je len bizáro kvázi fan service defilé všetkého čo sa v DC filmoch objavilo, bez ladu a skladu, v kabáte ktorý kombinuje Wana, Snydera, Gunna, Sandberga, a kopí jednu WTF scénu a atrakciu za druhou. Miller sa snaží, ale je už vzhľadom na svoje rôzne faux pas (mierne povedané) zvláštny, Keatona je aj škoda lebo či v tomto cikuse bol on alebo Affleck je úplne jedno hoci charizmu stále má, potenciálne silné momenty zanikajú v záplave dejovo nejasnej videohernej rubanice, ktorá sa často ani nesnaží vyzerať ako tentpole (Flashov beh, CGI postavy). Skrátka ak dnešný komiksový boom čakal na svojho Batmana a Robina a popredné guilty pleasure, práve ho dostal. Ja som po tom hype čakal niečo iné, ale uznať treba že sa každú chvíľu deje nejaká bláznovina a je to celé tak fascinujúco chaoticky padnuté na hlavu ale efektne a efektívne útočiace na prvú signálnu, že sa človek nestihne nudiť a na konci keď sa prelínajú multiverzá už len čumí a hovorí si WTF is going on...Sasha Calle bola fajn, s ňou by sme mohli vidieť do budúcna aj niečo viac. ()

ondraondra

Ezra Miller mě odjakživa v roli Flashe bavil, takže jsem se na jeho samostatný snímek dlouhá léta těšil, a i přes všechnu kontroverzi jsem mu nepřestával věřit. Proto jsem rád, že mohu s čistým svědomím říct, že jsem dostal přesně to, co jsem si přál a po celou dobu jsem se usmíval od ucha k uchu. Film si bere to nejlepší z komiksové předlohy a navíc přidává boží vedlejší postavy a dokonale absurdní humor, který zároveň nezastiňuje vážnější scény. Musím sice uznat, že určité digitální scény ve finále působí až moc divně a strojeně, ale celkový dojem mi to nezkazilo. Chápu, proč se film lidem nelíbí, ale já ho prostě subjektivně miluju. ()

Remivsremi

Ok, pokud jste věřili těm zprávám před samotnou premiérou, jak se film vydařil a že se jedná o kvalitní dílo, mám pro vás špatnou zprávu. Je to bezduchý chaos. Tohle zpatlat a vydat jako ten známý Flashpoint? Styděl bych se už někdy pracovat pod jakoukoliv značkou s komiksovým motivem. Děj je zoufalý, vizuál velmi násilně hlásí, koukej i tady jsme použili VFX. Tlačili jsme na to, aby byl výsledek hotový za třetinu potřebného času. Nikdo to nepozná. Žádná postava nemá dostatek potřebného prostoru. Jde o ta nejlacinější camea. Humor. Sakra "humor" zakomponovaný do filmu je ubíjející. Skrz na skrz jde o zcela zbytečný pokus a není potřeba s ním trávit váš čas. ()

PBLead

Náhodou je to fajn. Je to spíš takový superhrdinský Návrat do budoucnosti od DC. Dal byl tomu tak 3.5/5. Přirovnaní multiversu ke kupě špaget mi přišlo zajímavé. Ezra mi sice moc sympatický není, ale tu dvojroli zvládl dobře, oba Flashové jsou pojatí jinak. ()

Motinski

Nemôžem povedať že ide o ďalšiu nudnú DC komiksovku. Muschietti sa s réžiou príjemne odviazal a Ezra Miller v dvojroli bol bezchybný. Ajkeď stále cítiť Snyder vychytávky, film mi viac pripomínal Raimiho Spider-manov ako novú školu. Multiverse je tu vysvetlený lepšie ako v MCU a v komediálnej polohe všetko šlapalo. Flash určite nie je tým produktom aký prezentovali trailery. Hlaškuje sa o dušu, Keatonov Batman mi vyčaril úsmev na tvári a príbeh odsype. Nedá sa ale len chváliť. Dramatické pasáže na mňa úplne nefungovali, scenár občas škrýpe a Super girl je len cameo do počtu. Toto bude čisto subjektívne ale záver bol katastrofa. O žiadnu postavu som sa nebál a bolo mi jedno čo sa deje. Akcia je nezáživna a efekty škaredé. Veľká škoda, lebo som sa veľa krát úprimne zasmial. ()

Johnny.ARN

DC konečne pochopilo, že na film je potrebné aj svetlo. Zatlieskajme. Postupnými krôčikmi možno raz natočia aj dobrý film. A teraz vážne. Toto čo bolo za píčovinu? Vidia, že čas hrá rolu u konkurencie, tak si to prevezmú, urobia úplné iné "paradoxy" a dúfajú, že to bude fungovať. Nebude. Dokonca to nebude fungovať ani vtedy, keď cez Keatona oslovíte starších divákov. Pri aute a pomôckach sa mi vtisla slzička do oka. Nostalgia. Flash má efekty na úrovni mobilnej hry, asi tretí krát zrecyklovaného záporáka, s logickými dierami takými že dovi dopo a hlavne bez ničoho nového. Pri ich úpadku som čakal niečo, čo ma vystrelí zo stoličky, nie ešte viac do nej zaklincuje. Otvorili si multiverzum? Dobre, to sme už videli. Budú z neho ťažiť a dojiť, kým to pôjde? Dobre, aj to sme už videli. Aspoň že linka s rodinou bola fajn, taká, emočná? Potrebovali sme ale viac, oveľa viac. Pár vtípkov sa podarilo, hora nostalgie tiež fajn a ešte že konečne zamestnali osvetľovačov. Ultraslabé 3 z 5 ()

Qitek

Digitální přeplácaná nechutnost. Bordel neznající míru, ani tu nejkrajnější hranici dobrého vkusu. Nebejt Michaela Keatona, je to za jedna. Zasloužený propadák. Hnus ()

Mrkvič

Podle hodnocení a podle prvních pěti minut jsem měl chuť film vypnout a nebo nudné pasáže přetočit. nakonec jsem neudělal ani jedno z toho. A to jsem se nejvíc těšil na Batmana Affleca a Supermana Cavila. Jeden ve filmu vůbec není a Batman je na začátku všude udělán počítačem, což je nejhorší na filmu. Cpaní CGI herců do scén, kde v pohodě mohl být pravý herec (klidně jiný, jako v případě Nicolase Cage) nebo kaskadér. Dřív se vyskakovalo z jedoucího auta normálně. Teď tam nacpou CGI a vypadá to otřesně. Stejně tak malý mimčo by snad taky mohli položit do mikrovlnky a nedělat to v počítači. Vypadá to příšerně a jestli jsou tyhle věci nějakou pro nějakou korektnost, tak to ať jdou někam. No ale i přes tohle všechno, což je neduh hlavně začátku filmu, jsem si film dost užil. Vše v paralelní časové linii je hodně dobré. Aletrego, Batman a nakonec i Superman. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start