Meg 2: Návrat do hlbín

• Česko Meg 2: Příkop (viac)

Pripravte sa, že vám stúpne adrenalín na maximum! Do hlbokého oceánu sa znova ponorí Jason Statham a spoločnosť mu tentoraz bude robiť aj Wu Jing, legenda ázijských akčných filmov. Spoločne povedú tím odvážnych výskumníkov, ktorých cesta na morské dno nedopadne celkom podľa plánov. Chaos prepukne vo chvíli, keď do ich misie zasiahnu aktivity podmorských baníkov. V stávke sa ocitnú životy všetkých zúčastnených a naši hrdinovia budú musieť bojovať nielen s ľudskými nepriateľmi, ale aj viacerými prerastenými žralokmi. Nalaďte sa s filmovou novinkou na vlnu vzrušenia a ponorte sa za neľútostnými predátormi do hlbín vlastného strachu! (Continental film)

Kushina

Takové extrémně přeplácaná GPU vytvořená akční podívaná. Jako příběh to mělo, ale spíš to bylo extrrémní sci-fi, co se jako sci-fi nesnažilo tvářit. Statham je borec a určitě tomu tak 20% přidal. Takže 55% ()

DvoRSTA

Ach to bolí. Po celkem dobré jedničce jsem se těšil, že dvojka bude pokračovat ve stejném tempu. Realita byla ovšem jiná. Dvojka už neměla co nabídnout, tudíž se přidali  žraloci, výbuchy a mnoho hovadin v jednom. Statham i kdyby neměl ruce, tak umlátí žraloka a odřídí helikoptéru. Lidé mohou chodit i v hloubce 7500 m a k tomu tam postavit základnu. Asi tak by shrnul děj. Vím, že se to asijskému trhu bude líbit, ale pro Evropany je to pouze hovadina. Herci: béčko | Děj: sranec | Celkem: béčko pro asijský trh ()

Heywood

Nezačíná to špatně. Sice lehce přestřelené, ale to se u tohoto filmu dá čekat. Dokonce zápletka s hnusnou zradou má racionální podstatu, kterou je chamtivost. Ale pak se z toho stane doslova idiotská záležitost. Pominu dívenku, která ani po několika hodinách nemá narušený lesk vlasů a účet (v závěru někomu došlo, jaká je to pitomost), pominu obludy, které myslely jako mazaní zločinci, ale ta směšná parodie na konci, to bylo fakt na odpad. A ty trestající oblůdečky z prehistorie, to nevymyslíš...Pak už se to vršilo a vršilo a byl problém to do koukat. 10% protože začátek si je zaslouží. Zbytek byl imbecilní. ()

topvideo odpad!

Úbohosť nadobudla nový rozmer... Kto toto financuje? Nejaký zhýčkaný milionár, ktorý do vedľajšej úlohy obsadil svoju dcéru? Fuj, to bola chujovina. ()

DJMaroko

Někdy mám rád takové ryzí béčko jako je toto. Ovšem tohle to byla od poloviny pěkná blbost, kterou jsme často vídávali v devadesátkách a v dnešní době už to tak nezujme. Horor ? spíše to byla komedie, ale i v tomto případě jsem moc nesmál. ()

Ace.A.T.L.

Ach jo... Tam kde, v jedničce, bylo kouzlo toho, že se žraloka všichni bojí a to dělalo jedničku fajn, tak to je tady naprosto v háji. Navíc se sem naplácala halda věcí najednou, až to člověk přestává vnímat. Konec byl sice našlapanej rychlostí, nějakou akcí a CGI tekla snad z každýho okýnka filmu, ale o to víc to byla směšná hovadina. Tolik kravin v každý minutě, jako v posledních asi 20ti minutách, to snad nemohli myslet vážně. Škoda toho. Holt já jsem zklamanej. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

Pan.Antonin

Podobně jako u prvního dílu je to úplně mimo knižní předlohu, což je hrozná a nepochopitelná škoda. S Altenovou Hlubinou to má opět společné pouze Mega, jméno hlavního hrdiny a dojem z díla/atmosféru. Vynechali dokonce i Kronosaury, na které jsem se těšil. Ale podobně jako u jedničky to celkem obstojí samo o sobě. Film se dá rozdělit na dvě části - první, odehrávající se v Příkopě/Hlubině a druhá, kde podmořské obludy zaútočí na Fun Island. První dá vzpomenout na nedávný horůrek Pod vodou, zatímco ta druhá přinese to, na co jsem se nejvíc těšil -> zábavnou a nápaditou akci s obřím žralokem, chobotnicí apod. Pochválil bych také, že hlavní hrdinové jsou vesměs sympatičtí a mají mezi sebou slušnou chemii. Tak to má u pořádnýho blockbusteru být. Logika si sice v tomhle filmu dala letní dovolenou, ale i tak mé hodnocení končí dost vysoko. Přesně na hranici čtyř a pěti hvězd. ()

Maraboy odpad!

Ta čínská koprodukce je hrozná, jakoby na světě existovali jen dva národy, Amíci, Číňani a jeden černoch, nehledě na to, že to je céčková zábava. Megalodon zde hraje druhé housle, prim hraje občasná akce a dialogy v čínštině. Nějaký dobrý příběh tahle sračka absolutně postrádá. ()

Ondra.Simmer

Jak už u tohohle žánru bývá zvykem, dost nelogickej a stupidní scénář. Na druhou stranu jsem se ale po celou dobu filmu skvěle bavil a to je podle mě to důležitý. Konec byl za mě asi trochu víc akční a dementní než bylo třeba, ale beru to. 7/10 ()

petbet1

Ak som jednotke naparil dve hviezdičky, tak tu by som mohol dať tak maximálne jeden a pol. Ono by sa to kľudne mohlo volať aj Sharknado 7, lebo je to takmer rovnaká chujovina. Rozdiel je len v tom, že táto blbosť stala možno tak 10 krát viac. ()

Scaevola

Matematická hádanka: J. Statham má tři výbušné harpuny na skútru, dvě odhodí. Kolik má nyní harpun? Ano, správně, zbydou mu dvě... První polovina se tváří jako koukatelné béčko, které vykrádá jiná koukatelná béčka, ale od okamžiku, kdy se hlavní hrdina potápí v osmi kilometrech bez skafandru, se snímek mění na ryzí komedii, v níž po většinu času nedávají rozhodnutí postav smysl, ve střihu akčních scén se ztratíte, hudba neexistuje a nejlepší herec široko daleko je odporně digitální žralok. ()

Tomas_PO

Druhé pokračovanie katastrofálnej prvej časti, s ešte horším výsledkom. Slabučká zápletka s veľmi rýchlym rozuzlením; no neprekvapili ani efekty a magický podmorský svet, ktorý sa podaril v prvom dieli, ako snáď jediná vec. Hajlajtom je určite boj Stathama s Megalodonmi s holými rukami. To se jenom tak nevidí todlecto... ()

DannyArcher

První MEG bavil . Druhý MEG spíše unavoval.  Škoda, že nenechali víc projevit chobotnici, mohlo to být příjemný zpestření. Přitom očekávání nebyla velká, po Oppenhaimerovi to chtělo jen vyčistit hlavu a pobavit se. Na scénu vedle Jasona Stathama přichází nesmrtelný čínský strýček, jehož postava asi bavila nejvíc z celého filmu. Strýček se pouštěl do sebevražedných akcí při každé možné příležitosti a působil jako mix cliffhangera, terminátora a ethana hunta. Několikrát zmizel ze záběru a k překvapení všech se objevil opět na scéně. Bavil a dokonce vymyslel dálkové ovládání nas MEGa. Statham působil jako ustaraný avšak zkušený lovec MEGů, kterého ale víc zajímalo bezpečí dcery jeho (asi zemřelé) čínské přítelkyně, jež bohužel pro oko mužského diváka ve dvojce chyběla. Jinak Statham fungoval jako tzv.poslední záchranná instance pro jeho skupinu, když se potřebovala dostat z neřešitelných situací a potom ve finále filmu, kdy si to se 3 připravenými harpunami vyjel na vodním skůtru rozdat se 3 MEGy. Hádejte jak obě situace dopadly. První polovina filmu byla celkem nápaditá, procházka po mořském dně i se závěrečnou nepřehlednou akcí byla zajímavá. Ve druhé polovině po provalení sabotáže bavili hlavně šéf Cliff Curtis a dispečer Page Kennedy s jeho KPZ baťůžkem a nabitými „bojovými schopnostmi“ po prvním díle.  Za zmínku stojí pár-vteřinový pohled z klapajících čelistí jednoho nenažraného MEGa, který proplouvá u pobřeží a do huby nabírá turisty jako diváci v sále popcorn. Oproti jedničce musím snížit hodnocení na 2 hvězdy, méně vtipu a překvapení. Zbyteční záporáci. ()

gogo77

2/10 ... ojojoj tak toto bola scenaristicka nakladacka storocia ... uplna blamaz ... trikovo tie zraloky boli opat wou aleeee .... dej pisali asi deti v skolke aj teda vacsinu hlasok a dialogov medzi ucastnikmi tohto zralocieho horroru ... necudo ze v kine boli aj deti cca 7 rocne   v Honhkongu asi maju ine limity na to co je strasidelne.... zaciatok filmu velmi fajn... byvala hlavna hrdinka uz nie je medzi nami ale jej podarenu dceru uz vychovava Ben (Jason Statham) a samozrejme pri prieskume nasej znamej podpodmorskej (zamerne dvakrat pod) pod teplotnym stitom sa opat schova v ponorke ... to vsak netusia ze svojou pritomnostou prebudia aj dalsiu priseru... na ktoru si vsak musite pockat az na konci filmu a to prave z filmu strhava jeden bod za druhym ... zaver kde v podstate Megalodonov ktori zrali a zabijali aj T-Rexov tu uz likviduju holymi rukami je uplne fiasko     a to ze si zraloky este aj vyberaju koho z tej vody zozeru je az neuveritelne trapne ... jednotka sa mi celkom pacila... toto naozaj je skor fraska ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (viac)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023