Malá Marisa si nejraději hraje s malým aligátorkem. Jejímu tatínkovi se to ale moc nelíbí, a tak jednoho dne spláchne aligátorka do záchodu. Děj se posouvá o několik let. Městem se rozšíří zpráva, že v čističce se našly ukousnuté části těla. Kdo je ten brutální vrah? Neuběhne ještě tolik času, abychom zapomněli na slavný Spielbergův mořský thriller Čelisti. Nyní se představuje další zvířecí zabiják - obrovitý aligátor. Neohrožený detektiv sleduje nejen stopu příšery, ale přijde i na stopu nekalým pokusům s hormony. (Lucernafilm Video)

kinderman

Když toho chlapečka maskovaného za kovboje skutečně shodili do bazénu, věděl jsem, že tenhle film (se skvěle fungující dvojicí sympatických hlavních hrdinů) musí dostat za čtyři (hvězdičky). A ne, nikdy předtím jsem ho neviděl, takže sentiment za tím nehledejte. ()

gumli

Hoci je to podpriemerný film,je to aspoň zábava a film nenudí a je aj napínavý.A v kanáloch aj dosť strašjdelná atmosféra.Aligátor ráz vyzeral celkom dobré,ráz ako keby bol gumený,ako kedy.Inšpiráciou pre tento film boli THE JAWS od SPIELBERGA,ako to sám priznal režisér.Scéna keď aligátor vtrhne na svadobnú hostinu nie je desivá,ale skôr komická a smiešna.Trochu desivé bolo,keď chlapec spadne do bazéna a aligátor sa doň pustí.Keď niet čo robiť,tak sa dá pozrieť,len tak pre zábavu. ()

kaposlav

Film som si dnes pozrel po nejakej dobe a videl som ho už niekoľkí krát. Na tú dobu dosť dobré a aj po logickej stránke. To hodnotenie 48% tu na čsfd je podľa mňa málo. Videl som väčšie zlátaniny s lepším hodnotením. ()

cariada

Kdo by si nepomatoval x tou kopii vhs a tenhle film, k tomu dabing jednoho maníka. Jako děti jsme to žrali, ted už to působí přece jenom jinak. Krokodýl vypadal celkem pěkně a i si pěkně pochutnávat. Klasika z dětství. ()

Nivenx odpad!

Nemám rád horory se zvířatama. Prostě je to děs, vždycky skouknu, zda mě to alespoň pobaví, když ne, je to bohužel odpad. ()

vesper001

Jedna dvě tři čtyři pět, šel krokodýl na výlet, koukal tam a koukal tady, prohlédl si staré hrady, pár lidí tam posvačil, utéct však už nestačil. Upozornění pro všechny rodiče: nesplachujte svým dětem jejich domácí mazlíčky do záchodu, nechcete-li v budoucnu chodit kanálem. ()

fantoci

Od tý doby, co jsem viděl tenhle film už nesplachuju mrtvý rybičky do záchodu. Nebudu přeci živit nějakýho aligátora. Mizerný příběh, absurdiní teorie a hlavně totálně pokažená kamera i střih. ()

anli

Klasicky beckovy sci-fi horor,ktery si na nic nehraje a misty je to opravdu slusna zabava.Jednoduchy scenar,celkem slusna rezie a herci to taky evidentne bavilo,takze slusne aligatorskych 40%. ()

TKKMR

Scéna, v ktorej obrovitý 12 metrový aligátor zošrotoval limuzínu je nezabudnuteľná, inak sa ale v príznačne béčkovom Aligátorovi ťažko hľadajú nejaké ďalšie pozitíva a zub času už na ňom tiež vykonal svoje... ()

Yoshimitsu

Byl to krokodýl nebo aligátor? Tenhle 10 metrový sympaťák nadělal pořádnou neplechu a na svatební obřad ho nepozvali, tak přišel sám neohlášený. Škoda, že Marisa neukázala prsa. Dávám 70% ()

ABCD Marta

Jeden z TĚCH hororů, u nichž jsem jako malý kluk zavíral oči a které jsem nemohl propásnout při každé televizní repríze. Tenkrát za plný počet, dnes za 2* bez sebemenšího náznaku nostalgie, více si to opravdu nezaslouží. ()

JohnSmith

Do chvíle než se krokodýl objeví v celé své kráse,tak je to celkem průměrný horor se standardním Forsterem. Ale pak přicházejí stupidnější a stupidnější dialogy a moment překvapení je fuč. k tomu tragéd Henry Silva ()

Dark_Shark

Patří mezi nejoblíbenější filmy mého dětství. Sice jsem ho už roky neviděla, ale vzpomínky přetrvávají a sama se bojím, že pokud bych se na něj opět podívala, můj názor by se změnil, a to nejen díky efektům. A proto zůstává nedotčený v mém dětském srdci jako malý aligátor, který jen trochu povyrostl a měl větší potřebu potravy. ()

herr_carter

Podobně jako Piraňa a Arachnofobie i Aligátor patří mezi moje oblíbené dětské taškařice, člověk nevinně spláchne krokodýla do hajzlu a on pak hajzl, klidně sežere půlku města................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

V požehnaném věku devadesáti pěti let zemřel americký herec Henry Silva, jenž díky své nezapomenutelné tváři a zejména svým ostře řezaným obličejovým rysům byl fanouškům znám hlavně prostřednictvím… (viac)