V srdci překrásné australské divočiny číhá na skupinku vystrašených turistů nebezpečný predátor. Pokojná výletní plavba se nečekaně změní v boj o přežití. Turisti v čele s mladou kapitánkou lodě a charismatickým novinářem, uvíznou na malém ostrůvku uprostřed řeky. S nocí přichází příliv a stoupající hladina vody snižuje šance na prežití. Vlézt do vody znamená jistou smrt. Zápas s časem a strachem, z toho, co čeká pod hladinou, vede skupinu k zoufalým pokusům dostat se bezpečně na vzdálený břeh řeky. Ne všem se to ale podaří... (oficiálny text distribútora)

L_O_U_S

"Vážení velevážení, do vašeho města přijel cirkus. Ale není to obyčejný cirkus! U nás, dámy a pánové, máme v cirkuse krokodýla. A není to jen tak lecjaký krokodýl! To je krokodýl, co přeplaval celý Nil, aniž by si ocas namočil. Pánové, kdo z vás to svede taky? Ančo, bubnuj!" No ty kokso, to jsem zase jednou viděl cypovinu... Nejvíc jsem se smál při závěrečných scénách s tou digitální potvorou, která skáče jako delfín a než někoho spolkne, tak si ho efektně nadhodí. Škoda té kočky s barevnými vlasy, byla docela kus. A co tam dělali ti dva šerifové, to mi není jasné. (409.) ()

1860

Tohle možná mělo být zajímavé, mělo se to odehrávat v nádherné přírodě/divočině, mělo to být napínavé, plné ohromujících efektů, velkého boje na konci a neuvěřitelného závěru.. Nakonec to vypadalo, jako by se na lodi sešli největší blbci v celé Austrálii a krokodýl nám všem prokázal velkou službu.. Škoda, že za to nebyl nakonec odměněn.. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Standartní mustr zvířecích hororů: Skupina lidí nakrkne potvoru, potvora je postupně požírá, titulní hrdina/hrdinka zabije potvoru. Konec. Nejinak na to jde Krokodýl. Banda mladých jedinců se silně nerozvinutým intelektem rozkope krokoušovi vajíčka, krokouš je začne požírat. No... Triky jsou srandovní, ale to se dá u podobně laciné produkce překousnout, stejně jako vesměs nesympatické a neznámé obsazení rolí. Pozoruhodný je ovšem vývoj děje a nechtějte po mně, abych se obtěžoval se slovem SPOILER. Krokouš celou dobu nezastavitelně snižuje počet přeživších, projektily ze všech zbraní se od něj odráží s kadencí nadržených gumídků a vše ukončí zcela nepochopitelné gesto: přeživší jedinci najdou jedno schované vajíčko a dají ho krokoušovi, načež krokouš spokojeně odplave a tramtadadá, KONEC. Ehé? Krokouš chtěl jen najít vajíčko? Mimochodem, krátce předtím se tvůrci dopouští neuvěřitelné sprostoty: když je totiž nejotravnější postava celého filmu konečně sežrána, je následně opět vyvržena a oživena, aby se mohla účastnit happy endu. Aneb jak zavraždit jedinou satisfakci pro diváka... ()

adams89 odpad!

Po dlouhé době jsem se zase jednou nudil a udělal si čas na nějakou tu slátaninu v televizi. Na horor s vyjukanými teenagery v hlavní roli a zabijákem v podobě přerostlého krokodýla. Navíc na horor s dost nízkým rozpočtem, co ani neputoval do kin. Co říci ke kvalitě... Ono je to těžké, protože vlastně žádná není. Žalostné herecké výkony, jedno klišé za klišém a hlavně ta úděsná vizuální stránka, která se opravdu jen tak nevidí! To slibované vraždící monstrum bylo vlastně jen k smíchu, což se také dalo dopředu očekávat. Já nechápu, proč někteří režiséři natáčí tyhle blbé filmy, když na ně vlastně stejně nemají peníze. Vždyť copak se někomu může líbit ten jejich výsledek? Těžko! Ještě, že to aspoň trvalo jen nějakých těch devadesát minut, být to o něco delší, tak u toho snad usnu.0% ()

SOLOM.

Tak společnost Nu Image je vždycky ''zárukou kvality''. Děj filmu bych možná ještě překousl, ale ten zbytek mi přišel celý jako nějaká parodie. Herci otřesní, speciální efekty k smíchu -viz. gumová hlava. Digitální krokodýl, který shodí auto ze srázu, je rychlý jako prase atd....Prostě jsem se u toho zasmál, ale jako horor se tohle nedá brát moc vážně. ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

18.05.2006

Tedy alespoň něco na ten způsob. Říká vám jméno Dario Argento něco? Jestli ne, tak vězte, že je to jeden z nejlepších režisérů a scénáristů italských krvavě brutálních horrorů minulých několika… (viac)