Při pátrání po novém zdroji energie, se Rusku podaří nechtěně oživit obrovského robota, pozůstatek z dob studené války, který se jmenuje Kolossus. Ve stejnou dobu se objevuje nový mega žralok, který může ohrozit celosvětovou bezpečnost. (Universal Channel)

hladass odpad!

Pokud si dobře pamatuji, ani jeden z dosud natočených Mega žraloků mě vůbec nebavil a to důvodu absence jakýchkoliv vtipných hlášek či odlehčených scén... A nejinak je to i v tomto kusu... Mizerný děj, scénář, herci a triky v kombinaci se zcela vážně pojatým filmem je prostě vražedná kombinace... I závěrečný fight mezi Mega Sharkem a Kolossem je slabota... Ray opět nepřekvapil a natočil úplně zbytečnou sračku... ()

xaver odpad!

Jednoduše nepopsatelné. Primivní, inteligenci normálního (i nenormálního) člověka urážející. Plýtvání penězi a lidskou práci. Scéna, kdy v závěru Kolossus vyhodí megažraloka na oběžní dráhu a zničí s ním vojenskou družici (to vše za pár sekund), to už ani nepotřebuje komentář. Rozumně uvažující člověk se nutně musí zeptat proč. Proč má někdo potřebu natočit tuto zhůvěřilost a kdo má vůli a chuť to financovat? Odpad je ještě příliš lichotivé hodnocení. ()

kaylin

„Megažralok versus Kolossus“ je ukázkou toho, jak vypadá americký film s příšerami dnes. Je to nesmírně levné a vůbec zde není potřeba se zabývat příběhem, stejně jako nějakými promyšlenějšími klasickými triky, protože ono se všechno zvládne špatnými počítačovými efekty. Ale tak tohle je prostě už tak specifický druh filmu, že to, co dostanete, musíte očekávat. ()

Hapretor

Až tak stupidní, až je to zábavné. Dobře, že si tady nikdo na nic nehraje. Herci/čky si odříkají toporně to své a vědí, že je to brak. Tak trochu to paroduje samo sebe a i jiné snímky, a já mám pocit, že se s tím počítá, a že je to účel. Třeba mě pověste, ale je to rozdíl třeba od Pacific Rim, kde se to bere vážně až strašně moc, a přitom to je snad ještě větší hovadina než toto. ()

darkrobyk

„Ať pálí!" „Pane, jsou tam civilisti!" „Ti se utopí nebo je sežere, tohle je lepší." „Cíl zničen. Po žralokovi ani stopa....uááááá!" Opět královská zábava! Mizerné efekty, otřesní herci, vtipné dialogy a humorná akce. Žralok s americkou vlajkou na hlavě? Proč ne! Ať vidí, tedy, ať nevidí. A samozřejmě zlatým hřebem je hod žralokem. Ano, tvůrci nezamýšleli natočit komedii, leč podařilo se jim to. A kdo by se chtěl dívat vážným okem, tak ať to raději ani nezkouší. Spíše 2,5*, ale vzhledem k zdejšímu hodnocení zaokrouhlím nahoru. ()