Megažralok versus crocosaurus

• Česko Megažralok vs. crocosaurus (viac)
všetky plagáty

Poté, co se utkal Mega žralok s Obří chobotnicí a oba se potopili do hlubin, si všichni mysleli, že obě dvě monstra zahynula. Mega žralok však znovu na hladinu vyplul a znovu začal zabíjet a ničit. Do cesty se mu však připlete pradávný Crocosaurus, který má však jednu "výhodu" - je to totiž suchozemský tvor. A tito dva vyrovnaní soupeři proti sobě válčí a zanechávají za sebou hotovou spoušť. A je jen na lidech, aby rozhodli, který z dvojice vyhraje.... (StrYke)

djbarrel odpad!

Po neskutečné sračce "Megažralok vs. obří chobotnice" , přichází ještě větší sračka (ano opravdu je tomu tak) v podobě "Megažralok vs. crocosaurus" . Já vím je těžko k uvěření, že první díl něco překoná, ale opravdu se tak stalo. Hoši z Asylum si mohou zatleskat a bouchnout šampaňský a připravit se třeba na dalšího "Megažraloka vs mega něco" . Podobně jako v jedničce není divák ušetřen otřesných herců s ještě otřesnějšími dialogy, neskutečných kulis a naprosto nepochopitelných animací dvou naprosto neuvěřitelných zvířat. Navíc, ale tentokrát divák získá i bonus - a to naprosto nehoráznou nudu. Jednička byla dno kinematografie, ale byla zábavná, dvojka není ani to, a na dně zůstala. Mimochodem oživnutí zvířat v jedničce bylo hodně utopistický, ale to co se děje ve dvojce, to už nemá obdoby. Scénář asi psalo 6ti leté dítě, jinak si to nelze vysvětlit. Ubohé, trapné a nudné. 0 % Shit ! ()

Asia_Power

Nejdřív porazil digitální chobotnici, teď nakopal do prdele digitálního crocosaura. Kdo ho vyzve příště? Já to vím, já to znám, každopádně buďte si jistí, že ať to bude cokoli, bude to digitální, bude to přehnaný, budou tam famózní herecké výkony hvězd jako na oskara nikdy nenominovaný Brandon Slagle či nikomu neznámej Jose Rosete. Jak jsem mohla bez těhle lidí dodnes žít? Umí minimálně tolik obličejových grimas jako Fén-Nominální Stývn Segalů a to už je co říct. Teď upřímně...ani nevim koho tam kdo z nich hrál, ale chtěla jsem být první osoba co je v životě zmínila v komentáři. Myslím, že větší chvilku slávy na CSFD nikdy neměli a teď je díky mně, zná každej kdo si to přečte. No není to skvělé? Jop..Není ()

Wienczaa odpad!

Tak zde není co řešit, tady jsem ten odpad dal s naprosto klidným svědomím. Jo a pro fanoušky prvního dílu, žraloka trošku borci z Asylumu potunili a teď už dokáže vyskočit z moře a rozkousnout stíhací letoun (v jedničce to bylo dopravní letadlo). Bohužel zde chybí ta dekadentní stupidnost jako v jedničce. Tohle je prostě jen nekonečná nuda. ()

Lateef odpad!

Představte si leporelo s krokodýlem a žralokem, listujte jím, lijte do něj sklenice vody a povídejte si u toho, co vás napadne... A výsledek bude pořád šestsetkrát lepší než tahle velvysranost. Příště, až tu bude třeba Mega Shark vs. Himalájosaurus, si musím pořídit neprůstřelný oči. Pokud chcete znát rating, vězte, že je to: STUNZ - 2, přeloženo: s trvalým újmem na zdraví po dobu nejméně dvou let... ()

RypavaDvojka

Paradoxně se mi ze všech filmů "Mega Shark vs. Nějaká další sranda" tenhle líbil nejvíc (Ano, opravdu jsem viděl všechny díly této série, celé a bez přetáčení) a za to si odnáší jednu hvězdičku, jako pomyslný triumf nad obří chobotnicí, machanickým žralokem a Kolossem (Přitom je s hodnocením nejníž :) :) ) 10% ()

• Hlavní hrdinovia si nie sú nejakú dobu istí, či vajcia, na ktoré narazili, sú žraločie alebo krokodýlie. Táto otázka je však bezpredmetná, nakoľko vajcia žralokov majú mimoriadne zvláštne tvary a na vajcia, aké kladú plazy (teda aj krokodíly) sa vôbec nepodobajú. Každý, kto má aspoň základné znalosti žralokov, by okamžite vedel, že im vajcia nepatria. (ČSFD)
  • Po titulkoch nasleduje krátka scéna. (ČSFD)
  • Mimo iné tvorcovia špeciálnych efektov zabudli pridať vlny v scénach, keď žralok vyskočí a dopadne do vody, a rovnako tak aj pri podvodných výbuchoch. A pokiaľ ide o výbuchy, samozrejme, nekonajú sa ani rázové vlny. (ČSFD)